איזה מצלמה מומלצת?

ASUS

משתמש צעיר
סליחה מיג שאני קוטע אותך, אבל לקודאק יש זכות ראשונים, הם המציאו את הרעיון של המצלמה הדיגיטלית, הם פיחדו שזה יפיל להם את השוק של הפילים, לכן הם לא מיהרו להוציא את זה לשוק, אבל כיוון שלא נותר להם ברירה, הם התחילו לייצר, אבל עדיין לשוק הבייתי אין להם פיתרונות מי יודע מה, הם מפגרים טכנולוגית למרות שיש להם עדשות של שניידר הגרמנית בחלק מהמצלמות, אבל יש להם מצלמות שעולים 30 אלף דולר עם 40 מגה פיקסל!!! אבל מה לעשות לשוק הבייתי כמו שכתבת, אולימפוס וקודאק מחוקים לדעתי, אגב היה לי בעבר פוג'י F30 שעשתה לי עבודת קודש, אבל אני לא יכול להשוות אותה לF100FD ורבותי לא להתבלבל F740 או F480 זה מצלמות הכי גרועות של פוג'י פדיחה של יצור!!! ראו הוזהרתם, שכן שלי קנה כזה, והתאכזב, לקחתי אותו ליבואן ויאמר לזכות מנהל המותג של פוג'י שהוא הסכים להחזיר לו כסף או לתת לו אופציה לשלם את ההפרש ולשדרג לF100FD שזה מה שהשכן שלי עשה והוא מרוצה עד עצם היום הזה. יש גם לסוני דגם אחד מוצלח, רק שאני לא זוכר את הדגם המדוייק שלו, אני ראיתי אותו אצל משהו, ועשיתי לו כמה מבחנים, רק בגלל שזה לא היה שלי, אני לא יכול לזכור בדיוק את הדגם

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אצלי בביתיות הקובע זה מבחן התוצאה!! (בתנאים שונים)
אישית לא התנסייתי בקודאק אבל ראיתי תמונות שהופקו ממנה, אחת אחת צבעים וחדות. (וביננו זה מה שאנחנו מחפשים בצילומי ילדים ומשפחה ביתיים)
וכן הפוג'י אין לי כאן את המצלמה בשביל לכתוב את כל מספר הדגם אבל שוב איכות פלט מצוינת, וכן תוצאת הסרטה מצוינת. (חדה וברורה עם אפשרות זום, ועם סאונד סביר מאד)

אישית בשביל רמה גבוהה יותר אני פניתי למקצועית של סוני, אבל עכשיו אני מאד מתלבטת בין לשדרג עדשות וציוד בסוני,
כאשר נראה לי אני נוטה יותר לרכוש מצלמה טובה יותר עם מעט ציוד (עדשה, פלש) של קנון (ואולי ניקון).

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חברה שתהיו בריאים שיגעתם אותי אם כל הדגמים.. :):):)

אבל תכלס מה צריך במצלמה בייתית??
רק שהצבעים של התמונות יהיו נורמליים .. והזום יהיה טוב..

א ל י<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_368173", true); </SCRIPT> - אתה בטוח שאין זום בהסרטה?? לפי מה שהבנתי כן יש..

ASUS- על איזה דגם התכוונת שהמסך לא טוב?? כתבת בשניהם את הדגם SX 100

א ל י

משתמש רשום
נכתב ע"י shilat;368229:
חברה שתהיו בריאים שיגעתם אותי אם כל הדגמים.. :):):)

א ל י<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_368173", true); </SCRIPT> - אתה בטוח שאין זום בהסרטה?? לפי מה שהבנתי כן יש..
אפשר לכוון זום לפני ההסרטה וכך הוא נשאר במהלך כל אותה הסרטה ואי אפשר לשנות זום באמצע ההסרטה.
תבדקי שוב..

א ל י

משתמש רשום
נכתב ע"י ASUS;368174:
בSX110 הם שיפרו כמה בעיות שהיו בSX100, והמבאס שבמקום שהם יוציאו עידכון קושחה כדי לעזור למי שנפל עם הSX100 הם בחרו להוציא דגם נפרד ולגבות כסף... אגב חיסרון נוסף של הSX100 המסך ממש אבל ממש לא איכותי, רואים נקודות גדולות כאלה...

נכתב ע"י shilat;368229:
..

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ASUS;368174:
בSX110 הם שיפרו כמה בעיות שהיו בSX100, והמבאס שבמקום שהם יוציאו עידכון קושחה כדי לעזור למי שנפל עם הSX100 הם בחרו להוציא דגם נפרד ולגבות כסף... אגב חיסרון נוסף של הSX100 המסך ממש אבל ממש לא איכותי, רואים נקודות גדולות כאלה...

לפי הבנתי הוא מדבר על שני דגמים וכותב על אחת מהן...

ASUS

משתמש צעיר
נכתב ע"י shilat;368229:

את הSX100 יש לי ואני אומר לך שהמסך שלו גרוע, בנוגע לשאר הדגמים לא ראיתי אישית כך שאין לי סמכות לענות על כזאת שאלה, כדאי שתבדקי בחנות במקום תבקשי שיראו לך
במקרה שלך הייתי הולך או על פנסוניק או על SX200 שהמכנה המשותף לשתי הדגמים, שירות גרוע, וגודל עדשה לדעתי זהה, רק שלפנסוניק גוף מתכתי יותר, שזה יותר טוב

ASUS

משתמש צעיר
נכון שילת, אני דיברתי נגד SX100 וכתבתי שבדגם SX110 הם שיפרו כמה פשלות שהיו בדגם הקודם

א ל י

משתמש רשום
נכתב ע"י shilat;368235:
לפי הבנתי הוא מדבר על שני דגמים וכותב על אחת מהן...
הבנת נכון בהתחלה הוא מדבר על 2 דגמים (השיפור של 110 לעומת ה100)

ואחכ הוא חוזר לעניין ה100 וכותב שיש שם פאשלה במסך...

כנלע"ד ואכמ"ל...
כמה אתה משלם על דוברות והסברה?;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה