איזה חומרים לקנות לילדים?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר גמרתי את כל המלאי (4 שבועות חופש עם הילדים מהבוקר עד הערב) גואש חרוזים, יצרנו פאזלים, מקלות ארטיק, שרשראות מפסטה ועוד
מחר בעז"ה אצא למלא את המלאי שוב מה כדאי לקנות שתמיד משתמשים? (בעיקר לילדים בגילאי 3-6) ואלו רעיונות של יצירה אפשר לעשות איתם? או קישורים לאתרים שאפשר לראות
תודה

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי אם את יושבת איתם ליצור, או שהם יושבים לבד.

מפלסטלינה אפשר לעשות בלי סוף דברים. אפשר לגוון בחימר.
החרוזים האלה שמגהצים...

ומיחזור! מיחזור! מיחזור!!

אפשר לעשות יצירות בלי סוף מגלילי נייר טואלט, מבקבוקים, מפקקים, מקופסאות שימורים/קרטוני חלב.
אם את בעניין- זה יותר יצירתי ומאתגר. וגם בגילאים זה יכול להתאים.

בהצלחה.
רחלי

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש תמיד בבית דפים לבנים / מדבקות כל מני גדלים וסוגים / צבעי שעווה / לורדים/ גואש/עפרונות צבעוניים/פעם גם היה פלסטלינה אבל היא נמרחה לי יותר מדיי בבית אז וויתרתי
כל השאר אני מחליטה כשאני רוצה ליצור משהו אז לקנות...
אשמח לשמוע ג"כ על רשימה יותר רצינית ומעסיקה
וכמו"כ היכן ניתן להשיג וואשי טיפ בב"ב (לא מצאתי חנויות יצירה עם מבחר במחירים שפויים בב"ב)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תמר;1330103:
תלוי אם את יושבת איתם ליצור, או שהם יושבים לבד.

מפלסטלינה אפשר לעשות בלי סוף דברים. אפשר לגוון בחימר.
החרוזים האלה שמגהצים...

ומיחזור! מיחזור! מיחזור!!

אפשר לעשות יצירות בלי סוף מגלילי נייר טואלט, מבקבוקים, מפקקים, מקופסאות שימורים/קרטוני חלב.
אם את בעניין- זה יותר יצירתי ומאתגר. וגם בגילאים זה יכול להתאים.

בהצלחה.
רחלי
קופסאות שמורים זה מסוכן לא? השולייים..
חוצמזה רעיון טוב למחזר אבל לא אספנו
נאסוף להבא
יש לך לתת לי כמה רעיונות שיהיה?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י poto12;1330106:
לי יש תמיד בבית דפים לבנים / מדבקות כל מני גדלים וסוגים / צבעי שעווה / לורדים/ גואש/עפרונות צבעוניים/פעם גם היה פלסטלינה אבל היא נמרחה לי יותר מדיי בבית אז וויתרתי
כל השאר אני מחליטה כשאני רוצה ליצור משהו אז לקנות...
אשמח לשמוע ג"כ על רשימה יותר רצינית ומעסיקה
וכמו"כ היכן ניתן להשיג וואשי טיפ בב"ב (לא מצאתי חנויות יצירה עם מבחר במחירים שפויים בב"ב)

כל הנ"ל יש לי בבית אבל נמאס להם (ולי) רוצה לחדש

מירי456

משתמש מקצוען
מנקה מקטרות
היה פה לאחרונה אשכול עם דוגמאות מדהימות
אצלי הילדים ערכו הכנסת ספר תורה, לקחו מכונית גדולה עשו גם חופה וקישטו אותם כיד הדמיון עם מנקה מקטרות

מקלות גפרורים צבעוניים
ליצור מהם צורות וציורים, אפשר להשתמש בדבק ולהדביק על בריסטול או ליצור על הרצפה ואח"כ לפרק
אפשר לנעוץ על קלקר עגול ולעשות פרחים/ מובייל

kenig1986

משתמש חדש
עוד רעיונות

אני הכנתי עם הילדים שלי מגנטים מדאס.
צבעי ידיים באמבטיה (מציירים על הקירות ועל האמבטיה. בסוף מביאים להם סקוטש, וזה יורד בצ'יק צ'אק רק עם מים. זה חלק כיפי מהפעילות).
מובייל מחרוזים...
כותבים ברשת יצירות לילים, יש המון רעיונות

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יצירות עם דבק חשמל יש למשהי דוגמאות
ראיתי פעם עם בקבוקי פלסטיק
יש משהי שיש לה רעיון?

חולי

משתמש סופר מקצוען
יצירות עם דבק חשמל ניתן לצייר על שקף ולהדק עם דבק חשמל לבריסטול זה יוצר מסגרת, ניתן לצייר ממש עם דבק חשמל על דף כגון" בית, שמים, שמש הילדים שלי 4 ו6.5 יוצרים דברים נחמדים מאוד ומעסיק אותם לשעה שעתיים, עכשיו קנינו סרטים הם יציירו על שקף נצמיד את השקף לבריסטול נחורר מסביב והם ישחילו את החוט מסביב, קנינו גפרורים צבעוניים נצייר על בריסטול ציור והם ידביקו את הגפרורים מסביב, הורדתי להם ציורים צילמנו על בריסטול קרענו בריסטולים לחתיכות קטנות והדקנו בתוך הציורים במקום לצבוע, הם ציירו עם גירים על בריסטול שחור גדול, הם יצרו קופסא ממקלות ארטיק וכו'

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם יש להם (ולך...) סבלנות - דוקרנים על קלקר דחוס (הצהוב) - יש מגוון צורות.
מעסיק אותם שעות.

חני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה