דרוש מידע איזה חברת סינון יש לכם?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני לא מבין מה תגובה לדברי מצאת בקישור הזה.
קראתי אותו ושמעתי כמה פעמים גם את הצד השני גם שם בפורום וגם שמעתי זאת ממנו מכלי ראשון עם פרטים יותר מדוייקים.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
רק שאתרוג ונתיב נחלצו מהלשה"ר הזה די מהר, ונטפרי לא (יתכן שלנטפרי יש פחות אינטרס בשימור לקוחות מאשר השנים האחרים).
:cool: :cool: :cool: :cool:
זה התגובה שמתאימה לפוסט כזה...
כאילו שלאתרוג ונתיב כל כך איכפת מלהיחלץ מלשון הרע או מאמת ....
אני מסתפק מה יותר אכפת להם, הכסף ואי יכולת עמידה מול הלחצים של משתמשים או האמת וההימנעות מלשון הרע
דרך אגב, בקישור שהעלתי יש הרבה מאד משתמשים שכותבים בפורש שבפורום אוצר החכמה היו הרבה דברים נגד גדולי ישראל
'מעניין אותי לדעת מי זה "המוכשר" הזה שהצליח לסובב כל כך הרבה ניקים ומשתמשים שיאמינו לבלוף הזה שאוצר החכמה נקי... '

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני מסתפק מה יותר אכפת להם, הכסף ואי יכולת עמידה מול הלחצים של משתמשים או האמת וההימנעות מלשון הרע
דרך אגב, בקישור שהעלתי יש הרבה מאד משתמשים שכותבים בפורש שבפורום אוצר החכמה היו הרבה דברים נגד גדולי ישראל
'מעניין אותי לדעת מי זה "המוכשר" הזה שהצליח לסובב כל כך הרבה ניקים ומשתמשים שיאמינו לבלוף הזה שאוצר החכמה נקי... '
אוצר החכמה הסכימו לאפשר פיקוח על הפורום, אבל מאדם ניטראלי ולא מישהו מטעם העסקנים זה הכל.
אם לשני הצדדים היה מעט רצון טוב אז פורום אוצר היה יותר נקי היום.
הקישור שהעלית מפורום נטפרי, הלא כן? רוב הכותבים שם הם סנגורים אוטומטיים בצורה עיוורת על כל דבר שנטפרי יעשו. (אלו שלא מסנגרים או שלא נמצאים כל כך בפורום ההוא, או אולי תגובותיהם נמחקות ע"י ההנהלה?)

ה"עדויות" של הניקים בפורום נטפרי אינם נאמנים עלי:
א. הם ללא מקור (שיביאו קישורים או ציטוטים שיהיה אפשר לבדוק).
ב. הכותבים חסרי שם ואין עדותם עדות.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בדיוק!
תגובה אדירה!
זה ההבדל בין נטפרי לאחרים.
שלאחרים יש אינטרסים נוספים, וכל הטרררם הגדול של הקולניים שבמשתמשי 'אוצר החכמה' הפחיד אותם.
אבל נטפרי שהיא חסרת אינטרסים (ואני מדבר מהכרות) מעבר לאינטרס של לעשות רצון ה', פשוט לא נבהלה מהם ומהמונם

-אני-

משתמש צעיר
היינו בנטפרי, ובגלל צרכים אישיים עברנו לאתרוג
לא מרוצים בכלל!! נראה כאילו לא משקיעים שם מחשבה בסינון
פשוט חוסמים כל מה שאין כח לבדוק ופותחים כל מה שנראה בסדר (כבר כמה פעמים נתקלנו בכל מיני תמונות נשים בלתי ראויות!)
גם צורת הגלישה לא נוחה בעליל ומסורבלת
בקיצור, ברגע שיתאפשר לנו- אנחנו חוזרים לנטפרי, ומחכים ליום הזה!!!
גם אם יש לו חסרונות- תנסו דברים אחרים ותבינו כמה זה דבש לעומתם.....

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בדיוק!
תגובה אדירה!
זה ההבדל בין נטפרי לאחרים.
שלאחרים יש אינטרסים נוספים, וכל הטרררם הגדול של הקולניים שבמשתמשי 'אוצר החכמה' הפחיד אותם.
אבל נטפרי שהיא חסרת אינטרסים (ואני מדבר מהכרות) מעבר לאינטרס של לעשות רצון ה', פשוט לא נבהלה מהם ומהמונם
גם אם לנטפרי אין אינטרסים כספיים. היה אמור להיות להם אינטרס לדאוג לאלפי יהודים חרדים שנמנעים מלקחת את הסינון שלהם בגלל הסיפור המלוכלך הזה.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אוצר החכמה הסכימו לאפשר פיקוח על הפורום, אבל מאדם ניטראלי ולא מישהו מטעם העסקנים זה הכל.
אם לשני הצדדים היה מעט רצון טוב אז פורום אוצר היה יותר נקי היום.
הקישור שהעלית מפורום נטפרי, הלא כן? רוב הכותבים שם הם סנגורים אוטומטיים בצורה עיוורת על כל דבר שנטפרי יעשו. (אלו שלא מסנגרים או שלא נמצאים כל כך בפורום ההוא, או אולי תגובותיהם נמחקות ע"י ההנהלה?)

ה"עדויות" של הניקים בפורום נטפרי אינם נאמנים עלי:
א. הם ללא מקור (שיביאו קישורים או ציטוטים שיהיה אפשר לבדוק).
ב. הכותבים חסרי שם ואין עדותם עדות.
כל מי שלטובת נטפרי, הוא 'סנגור עיוור בצורה אוטומטית'
וזה שאין הרבה אחרים זה כי הם פשוט נמחקים??

זה ההסבר שלך לכך שרוב המשתמשים של נטפרי מעריצים אותם?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גם אם לנטפרי אין אינטרסים כספיים. היה אמור להיות להם אינטרס לדאוג לאלפי יהודים חרדים שנמנעים מלקחת את הסינון שלהם בגלל הסיפור המלוכלך הזה.
היות וזה האינטרס היחיד של הקיום שלהם
מוזר ומפתיע שהוא לא עובד כאן.....

מה זה אומר לנו?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
היות וזה האינטרס היחיד של הקיום שלהם
מוזר ומפתיע שהוא לא עובד כאן.....

מה זה אומר לנו?
אתה רואה את זה בצורה ברורה בתגובת magicode שהובאה כאן לעיל.
הוא מספר שהוא ניסה להכנס לעובי הקורה, וכשהוא ראה שזה מסובך קצת אז הוא עזב את זה.
מי שהיה אמור לטפל בזה אחרי שהוא עזב את זה, הם מנהלי פורום אוצר החכמה, אבל גם הם נפגעו או משהו כזה והחליטו ש"לא רוצים לא צריך" והם לא ילכו לנשק את רגלי העסקנים בשביל הסיפור הזה.

-אני-

משתמש צעיר
כל מי שלטובת נטפרי, הוא 'סנגור עיוור בצורה אוטומטית'
וזה שאין הרבה אחרים זה כי הם פשוט נמחקים??

זה ההסבר שלך לכך שרוב המשתמשים של נטפרי מעריצים אותם?
למה כך?
אולי נודה: נטפרי מצוין ועושה עבודה מדהימה וקדושה (ברור שלא הכל מושלם, -כמו כל דבר בעולם)
ולכן רב משתמשיו- הם גם מעריצים שלו

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
למה כך?
אולי נודה: נטפרי מצוין ועושה עבודה מדהימה וקדושה (ברור שלא הכל מושלם, -כמו כל דבר בעולם)
ולכן רב משתמשיו- הם גם מעריצים שלו
יש לי תלונות פה ושם על נטפרי, אבל בגדול אני בנטפרי כי בשקלול הנתונים הם הכי טובים.
וכל זה בלי להפוך למעריץ עיוור.
פשוט אני מכיר חברים בנטפרי שהתלוננו בפני על כל מיני דברים.
אבל בפורום לא שומעים את הדעות מהסוג הזה, ולכן ניסיתי לנחש מדוע כולם שם צריכים לדבר בקול אחד.
זה סתם ככה לא טקטיקה טובה לדאוג שפורום שלם יהללו אותך
אני במקום המנהלים של פורום נטפרי הייתי פותח בעצמי ניק בשביל לכתוב ביקורת, כי זה ממש מוזר שלאף אחד אין שום ביקורת כאילו מדובר במלאכים שעושים הכל מושלם.

ספריות

משתמש מקצוען
אני לא כ"כ מתמצאת בסיפור של פרום אוצר החכמה (כן יודעת שהיו בו בעיות(!)), אבל בתור יהודייה תמימה וטובה שניסתה יותר מסינון אחד - אין על נטפרי הכי כשר הכי ראוי! ותראו לי משהו אחד בעולם הזה שלם בלא שום חסרון! (אני לא רואה כלל חסרונות - למי שכן רואה...) ולגבי אתרוג פלוס - מצטערת אבל זה לא סינון - כשבקלות אפשר להגיע לתוכן בעייתי ולתמונות בלתי צנועות - פשלות שלא יקרו בנטפרי. ובאינטרנט נדמה לי שעדיף פשלות הפוכות, תמונה סגורה לחינם מאשר פתוחה ומזיקה!

zahav1

משתמש מקצוען
יש לי גם נתיב וגם נטפרי.
בכל אחד מעלות וחסרונות משלו.
לענין נטפרי. מצד אחד . אין צורך לבקש פתיחה על כל אתר בפני עצמו. ומצד שני המוןןןןןןןןןן תמונות חסומות סתם.
( לשם הקוריוז. אפילו באתר בגדי נשים שעשו קטגוריה לבעלות אינטרנט מסונן. ושמו שם רק את תמונות השמלות עצמן. היו כמו תמונות חסומות).
גם תמונות של ילדים קטנים חסומות הרבה פעמים.זה מעצבן מאד.
לגבי נתיב- צריך לבקש על כל אתר פתיחה.יש אתרים שלא מאשרים בכלל בגלל הבעיתיות (בניגוד לנטפרי שיאשרו ויחסמו את מה שבעיתי)

-אני-

משתמש צעיר
יש לי תלונות פה ושם על נטפרי, אבל בגדול אני בנטפרי כי בשקלול הנתונים הם הכי טובים.
וכל זה בלי להפוך למעריץ עיוור.
פשוט אני מכיר חברים בנטפרי שהתלוננו בפני על כל מיני דברים.
אבל בפורום לא שומעים את הדעות מהסוג הזה, ולכן ניסיתי לנחש מדוע כולם שם צריכים לדבר בקול אחד.
אני במקום המנהלים של פורום נטפרי הייתי פותח בעצמי ניק בשביל לכתוב ביקורת, כי זה ממש מוזר שלאף אחד אין שום ביקורת כאילו מדובר במלאכים שעושים הכל מושלם.
אז לדעתך אנחנו רובוטים שמתוכנתים ע"י נטפרי ולא יצורי אנוש?

ישראל ר.

משתמש פעיל
שבוע טוב
במידה וגם אתם מחליטים להצטרף לנטפרי נשמח לעמוד לשרותכם
חברת סים כשר 088021818 או במייל sk088021818@ gmail.com

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
( לשם הקוריוז. אפילו באתר בגדי נשים שעשו קטגוריה לבעלות אינטרנט מסונן. ושמו שם רק את תמונות השמלות עצמן. היו כמו תמונות חסומות).
כנראה הכמה תמונות האלו הם בעייתיות ולא נמצא להם תחליף נקי

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אז לדעתך אנחנו רובוטים שמתוכנתים ע"י נטפרי ולא יצורי אנוש?
כתבתי טענה:
נטפרי הם מלאכים שאין להם שום פאשלה מעתה ועד עולם?
מישהו שכולם מהללים אותו ואין אף ביקורת זה נשמע מוזר. (טיפ לשידוכין).
כך שאני בתגובותי רק עושה שירות טוב לנטפרי.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קודם כל בפורום נטפרי יש ביקורת והיא לא נמחקת (אלא אם כן זה משהו אישי ולא עניני וגם באשכול של פורום אוצר החכמה היו כמה כאלה וענו להם מה שצריך לענות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה