דרוש מידע איזה חברת סינון יש לכם?

הכי אחי

משתמש פעיל
אני עם נטפרי, לא מרוצה כי המון חסום גם מה שלדעתי יכול להיות פתוח
אבל מבין שאי אפשר לסנן בדיוק את מה שאני חושב שאין בעיה ואחר יחשוב שיש בעיה ושלישי יחשוב שאפשר יותר
אז חוסמים בצורה כוללנית...
זה מה יש

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אבל מבין שאי אפשר לסנן בדיוק את מה שאני חושב שאין בעיה ואחר יחשוב שיש בעיה ושלישי יחשוב שאפשר יותר
זה מה יש
נטפרי חוסמים רק דברים שלדעתם ולפי המדיניות שלהם זה אמור להיות חסום ולא לפי דעתך
הסיבה שהם חוסמים דברים שאולי יכולים להיות פתוחים זה בגלל שכנראה לא מצאו דרך לפתוח רק את הנקי ולחסום רק את הטעון חסימה

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי שלא בנטפרי הוא מנוי לחברת חסימת אינטרנט לא לחברת סינון אינטרנט
לי יש סינון..

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נטפרי!
כי אני יודע שהם שם לשם שמים!
ולא להרויח כסף.

מעבר לזה, הם מסתירים את מה שהם חוסמים, זו תחושה הרבה יותר טובה לפתוח אינטרנט ולגלוש חופשי חופשי, בלי 'לדעת' שהמון חסום בפני.
אני זוכר חסימות אחרות שהכל היה מלא באיקסים אדומים גדולים.
הרגשה זיפתית ומדכאת

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
זה מה יש
נטפרי לא חוסמים בצורה כוללנית. נטפרי מסננים.
הבעיה היא שאר החברות שאין להם את הכלים לסנן כמו נטפרי, הם חוסמים בצורה כוללנית, או שפותחים בצורה כוללנית...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נשמע לי מוזר שכולם צועקים נטפרי נטפרי כמו פלוגת חיילים ואף אחד לא מצא בהם שום בעיה.
מה זה פה סניף של פורום נטפרי?
יתכן שביחס לאחרים הם הכי טובים, אבל זה לא אומר שאין להם חסרונות משלהם.

אחד החסרונות זה חסימת פורום אוצר החכמה שמשמש אלפי יהודים חרדים צדיקים לצרכי עבודתם ואכמ"ל למה נחסם.
ופורום חרדים לדעת שגם הוא לא גרוע יותר מאיש את רעהו דכאן. (מהיכרות אישית של שנים).

טוב מאוד

משתמש מקצוען
נשמע לי מוזר שכולם צועקים נטפרי נטפרי כמו פלוגת חיילים ואף אחד לא מצא בהם שום בעיה.
מה זה פה סניף של פורום נטפרי?
יתכן שביחס לאחרים הם הכי טובים, אבל זה לא אומר שאין להם חסרונות משלהם.

אחד החסרונות זה חסימת פורום אוצר החכמה שמשמש אלפי יהודים חרדים צדיקים לצרכי עבודתם ואכמ"ל למה נחסם.
ופורום חרדים לדעת שגם הוא לא גרוע יותר מאיש את רעהו דכאן. (מהיכרות אישית של שנים).
לא פלוגה ולא חיילים!!
כל אחד אומר את דעתו האישית.
וגם אתה אומר את דעתך האישית.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נשמע לי מוזר
באמת??? לי די ברור מה קורה ;): נטפרי השתילו בתוך הסינון שלהם מערכת שמהפנטת את הגולשים והם מיד רצים לצעוק "רק נטפרי" עם מבט מצועף בעיניים הא? לא כך?

למה, למה כל כך קשה לאנשים להאמין שפשוט יש המון אנשים שנהנים וטוב להם עם נטפרי???

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פורום אוצר הכחמה נסגר לפי הוראות הרבנים של נטפרי.
נטפרי בהחלט היו מעוניינים לסגור גם את איש את רעהו (הוא חסום בקהילות רבות של נטפרי) אבל אחרי דיונים רבים הוחלט להשאיר אותו.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
פורום אוצר הכחמה נסגר לפי הוראות הרבנים של נטפרי.

זו הנחתה ולא הוראה, וזה רב אחד ולא רבנים.
אוצר החכמה ביקשו לשתף פעולה, אבל האחראים על מכתבי הרבנים התנו את זה בנציג מטעמם שישלוט שליטה מלאה על כל התוכן של הפורום. במילים אחרות: תן לי את האתר שלך או שאני יורה.

נטפרי בהחלט היו מעוניינים לסגור גם את איש את רעהו (הוא חסום בקהילות רבות של נטפרי) אבל אחרי דיונים רבים הוחלט להשאיר אותו.
זו לא תשובה, מדוע לא עשו דיונים רבים סביב חרדים לדעת כמו שעשו סביב איש את רעהו.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אוצר החכמה ביקשו לשתף פעולה, אבל האחראים על מכתבי הרבנים התנו את זה בנציג מטעמם שישלוט שליטה מלאה על כל התוכן של הפורום. במילים אחרות: תן לי את האתר שלך או שאני יורה.

זו לא תשובה, מדוע לא עשו דיונים רבים סביב חרדים לדעת כמו שעשו סביב איש את רעהו.
פה זה פתוח:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עצם הגישה הזו מוזרה
וכי לנטפרי יש עניין 'לדפוק' את המשתמשים?
מה הם מרוויחים מזה?

כנראה שהם הגיעו למסקנא שלא יוכלו לבקר בצורה מליאה את התכנים של הפורום הנ"ל, ללא גישה מושלמת.

א. אני שמח מאד לדעת שאני נמצא תחת ידיה של חברה כזו שלא מחפפים, ואם יש משהו שהם חושבים שלא יצליחו לעשות 100 אחוז, הם פשוט לא עושים.
ב. מדהים בעיני עצם העובדה שהם הסכימו לקחת את הביקורת על האתר, לו היו נותנים להם גישה מליאה, וכי חסר להם מה לעשות? הרבה יותר קל היה להם להגיד מלכתחילה שהם לא נכנסים לזה
ג. הביטוי 'תן לי את האתר שלך וכו' הוא פשוט דמגוגי וחסר כבוד

נערך לאחרונה ב:

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

תגובת המנהל

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הוא דיבר על אספקלריא, שזה חסום.
הכיוון הוא שבגלל שמסתובבים שם הרבה אנשים עם ידע תורני רב [ולפעמים יש כאלו עם בעיות בהשקפה.] יכולים יותר להפיל אנשים ולגרור אחריהם. מאשר מקום שלא מסתכלים על ניקים כזו הערצה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני מתאר לעצמי שיש מספיק רבנים לאתרוג ונתיב שהם סומכים עליהם לפתוח את הפורום הזה.

וזה שחסמו באותו יום את פורום אוצר בשלושת החסימות החרדיות מראה שיש כאן מישהו שבחש בקדירה. רק שאתרוג ונתיב נחלצו מהלשה"ר הזה די מהר, ונטפרי לא (יתכן שלנטפרי יש פחות אינטרס בשימור לקוחות מאשר השנים האחרים).

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מתאר לעצמי שיש מספיק רבנים לאתרוג ונתיב שהם סומכים עליהם לפתוח את הפורום הזה.

וזה שחסמו באותו יום את פורום אוצר בשלושת החסימות החרדיות מראה שיש כאן מישהו שבחש בקדירה. רק שאתרוג ונתיב נחלצו מהלשה"ר הזה די מהר, ונטפרי לא (יתכן שלנטפרי יש פחות אינטרס בשימור לקוחות מאשר השנים האחרים).

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
עצם הגישה הזו מוזרה
וכי לנטפרי יש עניין 'לדפוק' את המשתמשים?
מה הם מרוויחים מזה?
אני לא מאשים את נטפרי שנקלעו שלא מרצונם לתוך פוליטיקה מלוכלכת. רק אולי היה עדיף שינסו לתת סינון גם עבור תלמידים של רבנים אחרים ולא רק לתלמידי הרב אולמן.

כנראה שהם הגיעו למסקנא שלא יוכלו לבקר בצורה מליאה את התכנים של הפורום הנ"ל, ללא גישה מושלמת.
מעניין, כל הפורומים הפתוחים בנטפרי (כמו פורום לתורה, פרוג, אידישע וועלט, ועוד רבים חלקם חילונים) לא צריכים פיקוח, ורק פורום אוצר צריך גישה מושלמת של עסקנים?

א. אני שמח מאד לדעת שאני נמצא תחת ידיה של חברה כזו שלא מחפפים, ואם יש משהו שהם חושבים שלא יצליחו לעשות 100 אחוז, הם פשוט לא עושים. להכריח את כל הציבור החרדי להיצמד להוראות של הרב שלי זה חיפוף.
ב. מדהים בעיני עצם העובדה שהם הסכימו לקחת את הביקורת על האתר, לו היו נותנים להם גישה מליאה, וכי חסר להם מה לעשות? הרבה יותר קל היה להם להגיד מלכתחילה שהם לא נכנסים לזה
איזה נדיבות לב, לקחת בעלות על פורום ענק ומצליח והמרכזי ביותר בציבור החרדי. גם אני מוכן לקחת שליטה מלאה על כל מה שקורה במשרדי גוגל, איזה נדיב אני בשבילך?
ג. הביטוי 'תן לי את האתר שלך וכו' הוא פשוט דמגוגי וחסר כבוד
כל הסיפור הזה כולו הוא חסר כבוד לצערי. אז ככה זה נראה כשמספרים אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה