איזה התרגשות. אבא תראה מה חילקו לנו היום!

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שיתוף וטעימה-
הילדות שלי חזרו היום מרוגשות הביתה,
שבקייטנה של בתיה התחילו לתת להם היום דברים שאבא שלהם עשה.
קלמר! עם עיצוב של הדמות שלי,
ודף ראשון של הקייטנה עם השם של הקייטנה ודמויות שאבא עשה.
את כל הדמויות בפרוייקט היפה הזה עשיתי אני, ואת כל הרקעים היפים עשה יואל בר לב, המכונה כאן @yoyoBL
(תוספת ביאור- יש בספר עוד כמה אומנים ואומניות מעולות, שעשו בסגנונות אחרים קטעים אחרים של הקייטנה. אני ויויו עשינו את הסיפור עם הסגנון המצורף בתמונות, שהוא כאילו השלד והסיפור המרכזי של הספר)
אעלה עוד דגימות של הפרוייקט כשיהיה לי קצת זמן,
אבל מן הסתם רובכם תראו את זה בעצמכם בספר קייטנה שהילדות שלכם יביאו.
צפה בקובץ המצורף 501917

צפה בקובץ המצורף 501918

צפה בקובץ המצורף 501919

וכמובן,
אי אפשר בלי לתת קרדיט ענק לרבקה ינובסקי ( @ביקי ), על שעיצבה את הגרפיקה כל כך יפה, ובאותו זמן (!) - ניהלה את כל האומנים שקובצו בספר ביד רמה ובסובלנות ואנושיות מפעימה שקשה למצוא כדוגמתה, בלי שהרגישו שמץ מהלחץ שהיא היתה נתונה בו. פשוט מדהים. (אומר באמת, לא כמו שרגילים לשבח כי חייבים)

וכמובן קרדיט ל'בתיה' המשקיענים, שיחד עם השמירה על המסורתיות והיראת שמים, לא מפחדים לנסות עיצובים חדשים יותר, ומשקיעים בגדול ובלי גבולות בקייטנות לילדות שלנו. כל הכבוד!

צפה בקובץ המצורף 501366
צפה בקובץ המצורף 501375
צפה בקובץ המצורף 501394
צפה בקובץ המצורף 501923 צפה בקובץ המצורף 501924
(ה2 האחרונות הן תמונות מסין הרחוקה. כמובן)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה