דרוש מידע אטרקציות באזור תל אביב

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לאיזה גילאים? פארקים? מסלולים?
תפרטי קצת ואולי נוכל לסייע....

כללית זהב

משתמש מקצוען
לזג בלי ילדים, לא פארק או מסלול, מעדיפה משהו באזור של פארק כמו רידינג או גני יהושע

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש באזור הרידינג סגווי

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מה כן בסדר?
כל אחד והבסדר שלו -
יש לונה פארק -
יש פינות חמד בגני יהושע -
יש צ'ארלס קלור -
יש ביפו, טיילת מדהימה על חומות העיר והחוף.
ועכשיו עיריית תל אביב עושה מופעים עם אקווריומים הגדולים בעולם, צריך להכנס לאתר שלהם, לראות מתי ואיך וכמה.
יש בהרצליה מרינה מדהימה, עם יאכטות לנסיעה זוגית,
ואם יודעים לשחות ניתן לקפוץ למים במרחק כמה ק''מ מהחוף [לבדוק האם נקרא יציאה מארץ ישראל]
להמשיך?

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם זה מיועד ל 10 איש הם יתנו את זה רק לשני אנשים? ויש שם אולי מקום עם נהיגה עצמית?
זה לא היאכטה שדברו קודם
זה עוד סוג של אטרקציה למי שמחפש יותר כיוון של אקשן, פחות של שיט רגוע
מהפעמים שאני הייתי באזור, היו המווון משפחות חרדיות, בד"כ עומדים שם הרבה באזור שמעוניינים לעלות, ומתארגנות קבוצות כל הזמן.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
זה לא היאכטה שדברו קודם
זה עוד סוג של אטרקציה למי שמחפש יותר כיוון של אקשן, פחות של שיט רגוע
מהפעמים שאני הייתי באזור, היו המווון משפחות חרדיות, בד"כ עומדים שם הרבה באזור שמעוניינים לעלות, ומתארגנות קבוצות כל הזמן.
אה אוקי. ויש מידע על היאכטה?
תודה רבה רבה על העזרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה