דרוש מידע אטרקציות באזור תל אביב

מאמרים אחרונים

סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
5.00 star(s) 2 ratings
סוכות בפתח בלי מתח כי השכנים בשטח!!!!
בסוכות היינו ישבנו גם בכינו בזכרנו את ציון- בן השכנים ישב וילל השמיע קול רעש ושאון. מימיני מיכאל ומשמאלי מגדיאל מוקפת שכנים ומלאכים מעלי- שריאל...
גג נפתח בסוכה? זאת לא המצאה של הבני ברקים...
לירושלמים, (ולעוד הרבה יהודים) יש דרך פשוטה לבנות סוכה; בונים במרפסת/בגג, ולמי שאין לו או שחשקה נפשו בסוכה רחבה יותר, בונה סוכה ברחוב. סעדון ליד...
חלומות נעימים....
כשלא נרדמים ואומרים לאמא" אני לא מצליח להירדם", בד"כ התשובה תהיה "תספור כבשים" או "אל תדאג, עוד כמה דקות בטח תירדם", ואז באמת מנסים לספור כבשים כי...

תמר טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
לאיזה גילאים? פארקים? מסלולים?
תפרטי קצת ואולי נוכל לסייע....

lovely

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש באזור הרידינג סגווי

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מה כן בסדר?
כל אחד והבסדר שלו -
יש לונה פארק -
יש פינות חמד בגני יהושע -
יש צ'ארלס קלור -
יש ביפו, טיילת מדהימה על חומות העיר והחוף.
ועכשיו עיריית תל אביב עושה מופעים עם אקווריומים הגדולים בעולם, צריך להכנס לאתר שלהם, לראות מתי ואיך וכמה.
יש בהרצליה מרינה מדהימה, עם יאכטות לנסיעה זוגית,
ואם יודעים לשחות ניתן לקפוץ למים במרחק כמה ק''מ מהחוף [לבדוק האם נקרא יציאה מארץ ישראל]
להמשיך?

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם זה מיועד ל 10 איש הם יתנו את זה רק לשני אנשים? ויש שם אולי מקום עם נהיגה עצמית?
זה לא היאכטה שדברו קודם
זה עוד סוג של אטרקציה למי שמחפש יותר כיוון של אקשן, פחות של שיט רגוע
מהפעמים שאני הייתי באזור, היו המווון משפחות חרדיות, בד"כ עומדים שם הרבה באזור שמעוניינים לעלות, ומתארגנות קבוצות כל הזמן.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
זה לא היאכטה שדברו קודם
זה עוד סוג של אטרקציה למי שמחפש יותר כיוון של אקשן, פחות של שיט רגוע
מהפעמים שאני הייתי באזור, היו המווון משפחות חרדיות, בד"כ עומדים שם הרבה באזור שמעוניינים לעלות, ומתארגנות קבוצות כל הזמן.
אה אוקי. ויש מידע על היאכטה?
תודה רבה רבה על העזרה.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה