אחסון מדיה באתר

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני בונה אתר עם המון רשימות השמעה של שירים.
האם במקום להעלות את כל השירים לאחסון של האתר, יש אפשרות להעלות את כל השירים למקום אחסון אחר כדי שלא יצטרכו אחסון ממש גדול וכן כדי שלא יכביד על האתר? להיכן אתם ממליצים להעלות את השירים?
חשוב שהשירים יהיו פתוחים גם לחסומים.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

aaron30

משתמש רשום
נכון.
אם חשוב שלא יהיה יכולת בקלות להוריד קבצים, אפשר להגדיר קישורים שפעילים לפי זמן.
תבדקו את התיעוד של S3 בהתאם לשפת תכנות הרלוונטית

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני עשיתי דבר כזה בשביל מישהו. גם שקלתי את הS3, אבל לפי מה שראיתי חסר שם בגמישות. למשל, אתה לא יכול לפתוח חשבון FTP (והלקוח היה רגיל לעבוד כך). ועוד דברים. בקיצור, זה לא שרת בניהול שלך לגמרי.
כך, למשל, אם אחר כך תרצי לאפשר לגולשים לראות מה הוא האורך של כל רצועה. איך תעשי זאת? אם זה מאוחסן בשרת שהוא לגמרי בידיים שלך - את יכולה לעשות מה שבא לך.
לכן הלכתי לכיוון של DIGITALOCEAN. זה עלה 5 דולר, וקיבלתי שטח אחסון גדול מאוד (לא זוכר בדיוק כמה).

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אני עשיתי דבר כזה בשביל מישהו. גם שקלתי את הS3, אבל לפי מה שראיתי חסר שם בגמישות. למשל, אתה לא יכול לפתוח חשבון FTP (והלקוח היה רגיל לעבוד כך). ועוד דברים. בקיצור, זה לא שרת בניהול שלך לגמרי.
כך, למשל, אם אחר כך תרצי לאפשר לגולשים לראות מה הוא האורך של כל רצועה. איך תעשי זאת? אם זה מאוחסן בשרת שהוא לגמרי בידיים שלך - את יכולה לעשות מה שבא לך.
לכן הלכתי לכיוון של DIGITALOCEAN. זה עלה 5 דולר, וקיבלתי שטח אחסון גדול מאוד (לא זוכר בדיוק כמה).
איך הגדרת בוורדפרס (אם בכלל) שספריית המדיה תהיה בשרת המרוחק?
(למען האמת זה קצת דחוף, כי האתר שלי תקוע בגלל שהמדיה מלאה)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איך הגדרת בוורדפרס (אם בכלל) שספריית המדיה תהיה בשרת המרוחק?
(למען האמת זה קצת דחוף, כי האתר שלי תקוע בגלל שהמדיה מלאה)
למה אתה צריך ספריית המדיה? אתה יכול להכניס בדף כל כתובת URL שבא לך.
ודרך אגב, אם אני לא טועה, גם דרך ספריית המדיה יש אפשרות להכניס כתובת חיצונית.

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
למה אתה צריך ספריית המדיה? אתה יכול להכניס בדף כל כתובת URL שבא לך.
ודרך אגב, אם אני לא טועה, גם דרך ספריית המדיה יש אפשרות להכניס כתובת חיצונית.
אני צריך ספריית מדיה בגלל שהתוספים שאני משתמש בהם לניהול המדיה משתמשים בהעלאות של האתר עצמו, ומדובר באתר שהחלק העיקרי שבו זה ספריית המדיה.
תוך כדי הטירדה מהאחסון שנגמר לי ראיתי איזה אתר שמוכר איחסון וורדפרס ללא הגבלת נפח. האם ידוע לך דברים כאלה?
האם יש תנאים שצריך לבדוק אותם קודם לכן?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני צריך ספריית מדיה בגלל שהתוספים שאני משתמש בהם לניהול המדיה משתמשים בהעלאות של האתר עצמו, ומדובר באתר שהחלק העיקרי שבו זה ספריית המדיה.
תוך כדי הטירדה מהאחסון שנגמר לי ראיתי איזה אתר שמוכר איחסון וורדפרס ללא הגבלת נפח. האם ידוע לך דברים כאלה?
האם יש תנאים שצריך לבדוק אותם קודם לכן?
אם אין הרבה ציפיות באתר שלך (ואז התראפיק יהיה נמוך), מאוד יכול להיות שלא תהיה שום בעיה.
אבל אם יש הרבה ציפיות, אז אף אחד לא ייתן לך דבר כזה.

לגבי מדיה ממקורות חיצונים, תנסה לראות כאן
https://www.google.com/search?safe=...hUKEwjCusPyz5nmAhUHh1wKHVR_BrsQ4dUDCAs&uact=5

חייב להיות פתרון לזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה