Dashboard אחסון בחברת Domain the net / uPress

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום וברכה,

רכשתי הערב אחסון בחברת uPress לצורך הקמת אתר. (חודש חינם לפני תחילת גביית התשלום).
לא ראיתי שם אפשרות לרכישת דומיין יחד עם האחסון, כך שאקבל מוצר שלם של אתר שאפשר להתחיל לתפעל, לכן פניתי במקביל לחברה בשם domain the net, ורכשתי שם אחסון.
כעת, מספר שאלות למי שיצא להתעסק עם uPress או עם domain the net:
  • האם ישנה אפשרות לרכישת דומיין דרך uPress? אם כן - איך.
  • אם לא - אני מתלבטת לגבי ביטול העסקה עם יו-פרס, ורכישת אחסון גם כן דרך domain the net. יצא למישהו להשתמש באחסון שלהם? איך עובד? איך התמיכה שלהם? האם אין ניתוקים, קריסות ונפילות לעיתים קרובות? מדובר כמובן באתר וורדפרס.
  • במידה ואני משאירה את המצב כמו שהוא, הווה אומר - דומיין דרך "דומיין דה נט" ואחסון אצל "יו-פרס" - מה הפרוצדורה לשיוך הדומיין מחברה X לאחסון שיושב על שרת Y.
פשוט בדרך כלל אני רוכשת את האחסון בחברה אחרת, שמציעה גם רכישת דומיין, ואז הכל עובד חלק יותר.

אשמח לתגובות ממי שמכיר והתנסה.

תודה ובריאות איתנה לכולם

שכטר שמעון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אחרי שמסמנים פתיחת אתר נשאלים האם מעוניינים בסאב דומיין שזה תחת הדומיין של יופרס או דומיין אישי בתשלום
בכל מקרה יש אפשרות לפתוח כרטיס קריאה בתפריט בצד, עם מענה מהיר (כמה שעות וגם פחות ישנם נציגי שירות מחו"ל)

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יופרס הכי טובים לאחסון אתרי וורדפרס. לא הייתי ממליצה לעזוב אותם.
גם השירות שלהם מעולה.

בסה"כ את צריכה לבצע הפנית dns לשרתים של יופרס.
בניהול הדומיין בחברה שקנית את צריכה להכניס 2 נתיבי dns:
ns1.upress.io
ns2.upress.io

הנה המדריך המלא של יופרס: https://support.upress.co.il/website-settings/how-to-point-domain-to-website/

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא ראיתי שם אפשרות לרכישת דומיין יחד עם האחסון
יופרס לא מוכרים דומיינים...
הם מתעסקים באחסון בלבד
ע"מ לרכוש דומיין (ישראלי) אני ממליף בbox (נראה לי הכי זול)
לאחר הרכישה יש צורך בהפניית רשומות MX ליופרס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה