אז בסוף זה הגיע.....

מצב
הנושא נעול.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י GolanArt;2371621:
לך לישון דוד! אתה כבר לא צעיר!! :D

את הצעירים שולחים למיטה

עם אדרנלין של אחרי אירוע ומטלות שחייב לסיים הלילה, כנראה שהשינה תגיע רק אחרי שחרית ובוקר טוב לילדי הזקנים

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י דוד דנברג;2371622:
את הצעירים שולחים למיטה

עם אדרנלין של אחרי אירוע ומטלות שחייב לסיים הלילה, כנראה שהשינה תגיע רק אחרי שחרית ובוקר טוב לילדי הזקנים

שלח לי קצת תמונות אני יעזור לך בכיף!

T92

משתמש פעיל
אני לא צלמת , אבל בחתונה שלי צילם בן ישי זה היה מזמן כבר אבל יצאו תמונות יפות חדות ומיוחדות
לאחרונה לקחנו את רבינסקי שאו אחד הצלמים כל שקל שווה אותו הכל תלוי בתקציב שלך כמובן
ומסריט אין בכלל מה לדון יוני צור והמסריט התותח שלו בצלאל בכל זמן גם לפני שנים וגם היום
בהצלחה והרבה מזל טוב

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי בחתונה של חברה טובה שיעקב גרוס צילם שם, אני לא מבינה הכי גדולה בצילום, אבל אחרי הכל - יצאו תמונות אלופותתת והיחס שלו - שבזה אני קצת יותר מבינה - מדהים מדהים מדהים, ממש נהניתי ממנו:)

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו הזמנו באחת החתונות את אחד הצלמים היוקרתיים, וממש היינו מאוכזבים,
אכן התמונות שקלו 8 MB וזה היה ברור, אבל הוא פספס הרבה קטעים והוא לא רץ לתפוס כל זוית וכל אנקדוטה. ומי מדבר על השעות נוספות של המצוה טאנץ, שעלה הון תועפות - ותמונה אחת כל חצי שעה.
מה ההיגיון בזה?
אך בחתונה השניה, לקחנו צלם אחר לא הכי יוקרתי - אבל מוכשר ונחמד בטירוף (לא זוכר איך קוראים לו) והוא עשה תמונות איכותיות (4 MB) והוא לא פספס שום דבר, ובמצוה טאנץ לקחנו את נפתלי לרר - שעשה לנו תמונות במחיר ממש טוב.

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בתור צלמת באירועים, יוצא לי לעבוד עם המון צלמים. אני רואה את היחס שלהם באולם לבעלי שמחה, לאורחים ולעבודה, את הרצינות ומהקצועיות.
רבינסקי נחשב הטופ, אבל גם מבחינת המחיר. הוא בנה לעצמו שם, ובצדק.
אבל כיום, יש צלמים מוכשרים, אדיבים ורצינים בעבודה שלהם במחיר הרבה יותר שפוי (אני אפילו לא יודעת כמה רבינסקי לקוח אבל מהתגובות אני מבינה שהמחיר גבוה).

אני מאוד ממליצה על דוד דנברג, מאיר שבח, יעקב גרוס ובן ישי. כולם נחמדים, מקצועים ותצאי עם תוצאות מעולות.

לגבי צלמות לאירועים- הרבה פעמים סומכים על הצלמים לבחור את הצלמת.
אני פוגשת אנשים שצילמתי אצלם והן מספרות כמה הן נהנו מהתמונות ולא פחות חשוב מיחס. כמו שבוחרים צלם חשוב לבחור צלמת מקצועית שיהיה לכם נעים איתה לאורך הערב החשוב הזה.

צלמי וידאו מומלצים-
אלי שדה
יחיאל שדה
גלעד ממן
יניב צור
אורן ואילן מלכי

נ.ב.- פיגא זה עסק לכל דבר שמתווכת צלמים, היא ממש לא אירגון.

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קודם כל תודה לכולם!!! עזרתם לי מאוד.......
הצלחתי לארגן לי רשימה קצת יותר מצומצמת מהרשימה הקודמת.....

רק הבעיה היא שאין לי מספרים לתקשר איתם....
הצלחתי להשיג את המספרים של חלק מהצלמים, אך חסר לי את של:
אריאל רבינסקי, גדי ארנברג, יחיאל שדה, חיים שפירא ויוני צור. יש למשהו?
אשמח לקבל אותם....

!music

משתמש צעיר
נכתב ע"י תפארת שיש;2373510:
קודם כל תודה לכולם!!! עזרתם לי מאוד.......
הצלחתי לארגן לי רשימה קצת יותר מצומצמת מהרשימה הקודמת.....

רק הבעיה היא שאין לי מספרים לתקשר איתם....
הצלחתי להשיג את המספרים של חלק מהצלמים, אך חסר לי את של:
אריאל רבינסקי, גדי ארנברג, יחיאל שדה, חיים שפירא ויוני צור. יש למשהו?
אשמח לקבל אותם....

יוני צור:
0547708910
המשרד של רבינסקי:
02-5861014

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
רבינסקי (להזמנות):
052-2670131

גדי ארנברג
052-3803731

יחיאל שדה
054-9091170

חיים שפירא
054-4384203

יוני צור:
054-7708910

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אז אריאל רבינסקי היה אצלינו בחתונה האחרונה,
מיותר לאמר שהוא אלוף, מרוצים מאוד מאוד מאוד!! הכל.

ראיתי גם תמונות של יואב לוי ודוד דנברג ומאוד אהבתי, ושמעתי מהרבה שהיו מרוצים אצל שניהם.

לגבי מסריט - יאיר שעובד אצל אבידן - מומלץ בכל פה!!!! תותח על!!
היה אצלינו כמה חתונות, ואנחנו מבקשים רק אותו!!
(בתקווה שהוא פנוי...)
בהצלחה!!
ושיהיה בשעטו"מ!!

אבי1000

משתמש רשום
נכתב ע"י yitzy;2373542:
רבינסקי (להזמנות):
052-2670131

גדי ארנברג
052-3803731

יחיאל שדה
054-9091170

חיים שפירא
054-4384203

יוני צור:
054-7708910
ואוו איציק עכשיו ראיתי את התמונות שלך בטקנו ארט ואתה ממש תותח.
במילים אחרות.
מי אמר צלם על ולא קיבל?

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י הדודה מלכי;2373760:
אז אריאל רבינסקי היה אצלינו בחתונה האחרונה,
מיותר לאמר שהוא אלוף, מרוצים מאוד מאוד מאוד!! הכל.

ראיתי גם תמונות של יואב לוי ודוד דנברג ומאוד אהבתי, ושמעתי מהרבה שהיו מרוצים אצל שניהם.

לגבי מסריט - יאיר שעובד אצל אבידן - מומלץ בכל פה!!!! תותח על!!
היה אצלינו כמה חתונות, ואנחנו מבקשים רק אותו!!
(בתקווה שהוא פנוי...)
בהצלחה!!
ושיהיה בשעטו"מ!!

יש לך את המספר של יאיר?

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפארת קדם כל מזל טוב!
שנית, בלי לפגוע זה, אשכול לא כל כך לעניין.
תבקשי שישלחו לך המלצות בפרטי אבל לא ככה בגלוי
יש כאן צלמים רבים שיכולים למצוא את עצמם נפגעים.

כמו שאנחנו הצלמות לא היינו נהנות שידרגו אותנו ככה בפרצוף.
תפארת, אני מסכימה עם זה לגמרי. תחשבי על זה.

ובקשר לצלם, אני לא יודעת, אני בטוחה שרשימת הצלמים שכתבת למעלה מוצלחים ברמות, רק שאחרי שעבור שנתיים מהחתונה שלי אני יכולה להגיד לך, זה חשוב שהתמונות תצאנה טובות ויפות, אבל בסופו של דבר רואים פעם פעמיים שלוש, וכו אבל בשביל הזיכרון זה לא באמת משנה אם זה התמונות של הטופ של הצלמים או צלם מוצלח מאד אבל במחיר הגיוני יותר.
בחתונה שלי הזמנו דרך פייגי, ביקשתי צלם מסוים אני לא זוכרת בדיוק אם את רוצה אוכל לברר לך, הוא היה מעולה! איכות התמונות מצוינת! צילום מקסים! יחס כייפי! וזה במחיר נורמלי...
הם ערכו קליפ יפיפה! והיינו מרוצים מאד! שוב, זה תלוי את מי הם נותנים לך, ראיתי אחרים שהם צילמו ולא יצא להם כך. אם תחשבי על זה, את יכולה לפנות אלי ואנסה לברר לך מי צילם אצלי ומי ערך.
עוד נקודה שמאד שווה אצלהם ואין כמעט מי שנותן את זה. הם בוחרים לך תמונות לאלבום ואת עוברת ומתקנת אם צריך. אין לך מושג כמה זה הקל עלינו! בחירת התמונות זו מלאכה כל כך קשה ולוקחת המון זמן, אני מכירה זוגות שבגלל זה לא הדפיסו אלבום גם אחרי שנתיים מהחתונה!!! לי נראה שעדיף טיפה לוותר על רמה ולקבל אלבום מאשר תמונות מיוחדות ואין זמן לטפל בזה... הם בחרו ממש טוב, ואני נשאר לי רק לשנות כמה שהעדפתי וגם זה לקח לי הרבה זמן!
כך יצא שקיבלתי בתוך חצי שנה את האלבום. לא, אפילו פחות. (את הסרט עוד הרבה קודם)

בקשר לצלמת, זה מאד חשוב! מאד קשה למצוא צלמות טובות לחתונה. האיכות בדרך כלל פחות משל הצלם וכו' זה באמת שווה להשקיע יותר.

ושוב, אני בטוחה שהצלמים פה זה רמה הרבה מעל, אבל תנסי לצאת מהקטע שאת צלמת ולחשוב פרקטי. אני לא חושבת שזה תלוי בתקציב, לא נראה לי שאצלי משהוא הגביל אותי אבל כנראה בכל אופן, תימנים - קמצנים;)
בהצלחה!

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איזה קטע איתי~!!!!!!!!!!!!
זה מלפני שנים ואפילו לא שמתי לב!
פשוט זה עלה לי בחיפוש כלשהוא וכל כך נכנסתי לדיון שלא שמתי לב...
תתעלמו...
ומה עשית בסוף?

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יואב לוי מעולה!!! לקחנו אותו במשפחה לכל החתונות!!

אצל יואב לוי חוץ מהמקצועיות אהבתי את הבן אדם,מתיחס יפה לכולם כולל הנודניקים,לא שוכח שום פרט,אוחז ראש מי צילם ומה צילם,.
שבוע שעבר היה בחתונה אצלינו של אחין וזכר אותי מלפני ארבע שנים שצילם לי את התאומות שהיו קטנות,ומעצמו הציע לצלם אותן וישר שלח לי למייל.
לעומת זאת ערב קודם הייתי בחתונה של אחין אחר,לא יודעת מי הצלם אבל הצלמת היתה ממש לא נחמדה,דוגמא קטנה:הגיעה דודה מקנדה מבוגרת ורקדה במעגל עם כל הנכדות והצלמת צילמה,פתאום קלטתי בעיני פוזה מתוקה של שני בני דודים תאומים בן ובת מטריפים שנשענו אחד על השני והסתכלו על הרוקדות ומחאו כפים,אני מאותת לצלמת והיא אומרת לי"אני מצלמת רק את הרוקדות"תשובה ממש לא יפה.
דיברתי עם גיסתי אם החתן והיא ממש כעסה,וסיפרה לי שגם את הבנות שלה לא הסכימה לצלם תמונת פנים כי כאן זה לא סטודיו(אחיות החתן)הייתי בהלם מהתשובה,חבל.

רק עכשיו ראיתי שהקפיצו אשכול ישן,אבל לפחות הוצאתי את אכזבתי מהצלמת ההיא בחתונה.

chani svei

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לגבי צלמות לאירועים- הרבה פעמים סומכים על הצלמים לבחור את הצלמת.
אני פוגשת אנשים שצילמתי אצלם והן מספרות כמה הן נהנו מהתמונות ולא פחות חשוב מיחס. כמו שבוחרים צלם חשוב לבחור צלמת מקצועית שיהיה לכם נעים איתה לאורך הערב החשוב הזה.
.

לגבי צלמת, לי אישית הייתה צלמת מאד מאד מאד נחמדה אבל..לא מקצועית בעליל. עד היום אנחנו אומרים על התמונות של החתונה- כפרת עוונות!!
(וגם אז קצת הבנתי בצילום...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה