דרוש מידע אזרחי ארה"ב יכולים לקבל בקלות מענק כספי גבוה עקב הקורונה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איש שדה - איך אפשר ליצור עימכם קשר?

חנהלי

משתמש פעיל
@אדלי אחותי קיבלה בחשבון בנק אמריקאי
אבל צריכים לשלם קודם כל דולר אחד, לא יודע בדיוק למי כדאי לקבל את הכסף בחשבון הבנק.
יכולים לברר יותר פרטים? מה הכוונה? למי לשלם? מאיפה הבנתם אתזה?
אנחנו גם רשמנו בנק אמריקאי ולא קיבלנו את הכסף

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לכל אלו ששאלים על תיקון טעות.
בשעת מילוי הטופס היה עליכם לרשום קוד וכתובת מייל. נשלח לכתובת מייל אישור על קבלת הטופס ובמייל יש לינק למילוי עוד פעם אם יש טעות. אפשר לתקן רק אם יש הלינק והקוד הסודי. אחרי זה פשוט למלא עוד פעם עם התיקונים.
ילד שאין לו מספר סושל סקיוריטי לא יכול לקבל ה$500

להגשת הדו"ח לבעלי אזרחות כולל סושל סקיוריטי לאלו שצריכים עזרה (ללא תשלום)5746081 שטרודל והסיומת הרגיל

ת מ ר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לכל אלו ששאלים על תיקון טעות.
בשעת מילוי הטופס היה עליכם לרשום קוד וכתובת מייל. נשלח לכתובת מייל אישור על קבלת הטופס ובמייל יש לינק למילוי עוד פעם אם יש טעות. אפשר לתקן רק אם יש הלינק והקוד הסודי. אחרי זה פשוט למלא עוד פעם עם התיקונים.
ילד שאין לו מספר סושל סקיוריטי לא יכול לקבל ה$500

להגשת הדו"ח לבעלי אזרחות כולל סושל סקיוריטי לאלו שצריכים עזרה (ללא תשלום)5746081 שטרודל והסיומת הרגיל

זה מה שמופיע לי אחרי שתיקנתי את הטעות
‏‏לכידה.PNG

הטעות היא בסך הכל בכתובת , אין דרך לשנות את זה?

יודע

משתמש פעיל
האם יש כבר מענה שם במשרדים הממשלתים שם? יש לי תקוע פספורט בשביל לעשות v7

ayys

משתמש מקצוען
האם יש כבר מענה שם במשרדים הממשלתים שם? יש לי תקוע פספורט בשביל לעשות v7
כעקרון הם התחילו לחזור (שלב 1 מתוך 3).

אתם צריכים קשר עם השגרירות פה בארץ או עם המחלקה בארה"ב.
אם שם אז תנסו עם המספרים כאן:

יודע

משתמש פעיל
כעקרון הם התחילו לחזור (שלב 1 מתוך 3).

אתם צריכים קשר עם השגרירות פה בארץ או עם המחלקה בארה"ב.
אם שם אז תנסו עם המספרים כאן:
שלחנו את הפספורט לשם, אז כנראה שזה שם, כבר 4 חודשים, מה הכוונה שלב 1, יש מענה טלפוני בשרדי או אר אס?

ayys

משתמש מקצוען
שלחנו את הפספורט לשם, אז כנראה שזה שם, כבר 4 חודשים, מה הכוונה שלב 1, יש מענה טלפוני בשרדי או אר אס?
1. הכוונה בשלב 1 הייתה, שיש להם תכנית פתיחה בשלבים בגלל הקורונה, והם התחילו עם שלב 1 שבוע שעבר.
2. IRS זה משהו אחר לגמרי, ואכן יש להם מענה, אני אישית דיברתי אתם כבר לפני שבועיים בטלפון.

יודע

משתמש פעיל
1. הכוונה בשלב 1 הייתה, שיש להם תכנית פתיחה בשלבים בגלל הקורונה, והם התחילו עם שלב 1 שבוע שעבר.
2. IRS זה משהו אחר לגמרי, ואכן יש להם מענה, אני אישית דיברתי אתם כבר לפני שבועיים בטלפון.
אפשרי לקבל טלפונים שלהם, עדכנים של או אר אס

לילי 1

משתמש מקצוען
רציתי לשאול,

כל שנה אבא שלי ממלא לי את הטפסים, ואני שולח אותם ידנית, וששאלתי אותו מדוע לא לעשות זאת דרך מילוי אוטומטי באתר, הוא אמר שהוא ניסה לפני כמה שנים כמה פעמים, אבל כל פעם דרשו מידע שרלוונטי וניתן לרשמו רק מי שגר ממש בארה"ב, האם ניתקלתם בבעיה מעין זו ???

תודה רבה !

(וכן האם אתם שולחים בדואר, או שיש דרך כלשהיא לעשות זאת ONLINE?)
הוא בטח ניסה עם forms freefilefilabble כי זה הכי קל והגיוני אבל אכן יש שם באג שא"א להוסיף הערות וכתושב חול הכתובת מגיעה בהערה(או משהו דומה, לא ניסיתי כבר כמה שנים)
אני משתמשת בOLT
מעצבן מאוד בפעם הראשונה. במקום למלאות את הנתונים בטופס הוא שואל אותך מליון ואחד שאלות ועל סמך התשובות ממלא את הטופס, מה שאומר שלא תוכל להעתיק תוכי לשורות שמילאת בשנה קודמת(אדם ממוצע משאיר את רוב השורות ריקות כי הן לא רלוונטיות לו).
כל פעם התוכנה מתרה בי שבגלל רף ההכנסות אני אצטרך לשלם אבל בינתיים לא התבקשתי לשקל כבר שלוש שנים.
התוכנה משגרת לבד ישר לirs כך שהטיפול הרבה יותר מהיר.
לעיתים קרובות מקבלים הודעת שגיאה שצריך לפענח. יש להם שירות לקוחות נחמד גם בזמן מילוי הטופס.
בשנים הבאות יהיה הרבה יותר קל כך שזה שווה

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ניסיתי כמה פעמים להגיש שוב את הטופס כשנכנסתי עם השם משתמש והסיסמא שאיתה נרשמתי לאתר
וקיבלתי את ההודעה הבאה @איש שדה זה מה שהתכוונת?
1592377651750.png

דוד אי

משתמש פעיל
אודה מאוד אם מישהו יכול בבקשה להעלות את הטופס הזה (PDF) מאתר הIRS?
טופס 14653
אני משער שזה לא נפתח לי בגלל נטפרי כי זה קובץ מאובטח, אבל יתכן שזה קשור לתאימות של תוכנת הPDF (אם כי עדכנתי לגירסא האחרונה)
תודה

ayys

משתמש מקצוען
אודה מאוד אם מישהו יכול בבקשה להעלות את הטופס הזה (PDF) מאתר הIRS?
טופס 14653
אני משער שזה לא נפתח לי בגלל נטפרי כי זה קובץ מאובטח, אבל יתכן שזה קשור לתאימות של תוכנת הPDF (אם כי עדכנתי לגירסא האחרונה)
תודה
אחרי חיפושים (גם אני עם נטפרי) מצאתי פה:
תלחץ על הVIEW IN BROWSER

אם תרצה העליתי את זה לכאן.

קבצים מצורפים

• main_irs-form-14653-certification-by-u-s-person-residing-outside-the-united-states-streamlined...pdf
    KB 39.7 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה