דרוש מידע אזרחי ארה"ב יכולים לקבל בקלות מענק כספי גבוה עקב הקורונה

מאן דאמר

משתמש פעיל
האם מישהו יודע מה אפשר לעשות עם אלו שקיבלו הודעה על תאריך לידה שגוי?

יש מצב לעדכן את התאריך לידה בsocial security, או לכל הפחות לקבל מהם את התאריך שרשום אצלם?

ניסיתי לבדוק, ולא הצלחתי למצוא שום דרך פשוטה.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אוקי, אבל יש מישהו שיש לו איזושהי הבנה בנושא, שיוכל לומר את דעתו?
כל אחד מבין שברגע שנותנים להם פרטי התקשרות זה יכול ליצור בעיות (אל תתוודא לרשות).
אם זה ייצור בעיה ניתן רק לנחש, עד היום הם לא עשו בעיות גם למי שהגיש דוחות בעבר והפסיק להגיש.
מסברא נראה לי שלא תהיה בעיה מכיון שאין חובת דיווח בכלל עם ההכנסה נמוכה (פחות מ12,200 שנתי ליחיד או כפול מזה לזוג).

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

יש מצב לעדכן את התאריך לידה בsocial security, או לכל הפחות לקבל מהם את התאריך שרשום אצלם?

מניסיון, הפתרון היחיד הוא לקבוע תור לשגרירות ולהגיש את המסמכים המקוריים, כך הם יתקנו את זה. ולא, הוא לא יתנו לכם מידע, ולו מהסיבה הפשוטה שתאריך הלידה משמש לאימות הזהות שלכם, והרי אינכם יודעים מה התאריך לידה שהם מצפים לשמוע (ואם הייתם יודעים לא היה לכם צורך לשאול אותם כמובן).

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני גם שלמתי במשך שנים (וזה הגיע כבר ל1000 ש"ח), עד שלפני שנתיים לקח לו זמן לחזור אלי, והחלטתי לנסות לבד.
ולמרבה הפלא זה היה מאוד פשוט, יש באתר של הIRS הפניה לכמה אתרים שמאפשרים למלאות את ההחזרים לבד בחינם, המילוי מאוד פשוט (בעצם שאלון מודרך שבסוף הטופס ממולא אוטומטית ע"י האתר).

רציתי לשאול,

כל שנה אבא שלי ממלא לי את הטפסים, ואני שולח אותם ידנית, וששאלתי אותו מדוע לא לעשות זאת דרך מילוי אוטומטי באתר, הוא אמר שהוא ניסה לפני כמה שנים כמה פעמים, אבל כל פעם דרשו מידע שרלוונטי וניתן לרשמו רק מי שגר ממש בארה"ב, האם ניתקלתם בבעיה מעין זו ???

תודה רבה !

(וכן האם אתם שולחים בדואר, או שיש דרך כלשהיא לעשות זאת ONLINE?)

ayys

משתמש מקצוען
רציתי לשאול,

כל שנה אבא שלי ממלא לי את הטפסים, ואני שולח אותם ידנית, וששאלתי אותו מדוע לא לעשות זאת דרך מילוי אוטומטי באתר, הוא אמר שהוא ניסה לפני כמה שנים כמה פעמים, אבל כל פעם דרשו מידע שרלוונטי וניתן לרשמו רק מי שגר ממש בארה"ב, האם ניתקלתם בבעיה מעין זו ???

תודה רבה !

(וכן האם אתם שולחים בדואר, או שיש דרך כלשהיא לעשות זאת ONLINE?)
אני לא יודע לגבי לפני כמה שנים.

אני התחלתי למלאות לבד לפני שנתיים, באתר של הIRS עצמו הם נותנים רשימה של אתרים למילוי דוחות המס (בחינם למי שברף הכנסה נמוך).
בתוך הרשימה יש מספר אתרים שמיועדים גם לאזרחים שגרים מחוץ לארה"ב.

יתכן והוא ניסה באתר שמיועד רק למי שגר בארה"ב.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני לא יודע לגבי לפני כמה שנים.

אני התחלתי למלאות לבד לפני שנתיים, באתר של הIRS עצמו הם נותנים רשימה של אתרים למילוי דוחות המס (בחינם למי שברף הכנסה נמוך).
בתוך הרשימה יש מספר אתרים שמיועדים גם לאזרחים שגרים מחוץ לארה"ב.

יתכן והוא ניסה באתר שמיועד רק למי שגר בארה"ב.

תודה !

רציתי להוסיף ולברר, דרך האתרים הנ"ל רק יוצרים את טפסי ה1040 וצריכים לשלוח אותם ידנית לIRS או שזה גם מעלה את הדוחות לשרתי הIRS עצמם?

ayys

משתמש מקצוען
תודה !

רציתי להוסיף ולברר, דרך האתרים הנ"ל רק יוצרים את טפסי ה1040 וצריכים לשלוח אותם ידנית לIRS או שזה גם מעלה את הדוחות לשרתי הIRS עצמם?
זה עושה את העבודה מהתחלה ועד הסוף, יש אפשרות לבחור אם רוצים להדפיס ולשלוח ידנית.

באתר שאני עשיתי דרכו, יש שאלות מנחות בכל השלבים, כאשר בסוף הוא 'אורז' את הנתונים ושולח את הטופס מוכן לIRS.

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה אם מענק שני ??
יש למישהו מושג

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה אם מענק שני ??
יש למישהו מושג
לטראמפ אין עדיין מושג.
יש דיבורים על כך שאולי תהיה עוד פעימה (או יותר) אבל בשלב הזה זה לא יותר מדיבורים.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שאלה:
מי שכל שנה מגיש ביחד, SSN + ITIN, והשנה הגיש בנפרד, SSN לחוד.

יש כאן מישהו שהדו"ח שלו תקוע בגלל זה?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
זה עושה את העבודה מהתחלה ועד הסוף, יש אפשרות לבחור אם רוצים להדפיס ולשלוח ידנית.

באתר שאני עשיתי דרכו, יש שאלות מנחות בכל השלבים, כאשר בסוף הוא 'אורז' את הנתונים ושולח את הטופס מוכן לIRS.

אמרתי זאת לאבי, והוא אמר לי שניסה ב2 חברות שבהם שאלו אותו פרטים שרק תושבי ארה"ב יכולים לרשמם,

אודה לך מאד אם תאמר באיזה אתר לא דרשו ממך פרטים אלה !

(בדף הIRS לעיל ישנם מספר רב של חברות)

שוב תודה ויום נפלא !

ayys

משתמש מקצוען
אמרתי זאת לאבי, והוא אמר לי שניסה ב2 חברות שבהם שאלו אותו פרטים שרק תושבי ארה"ב יכולים לרשמם,

אודה לך מאד אם תאמר באיזה אתר לא דרשו ממך פרטים אלה !

(בדף הIRS לעיל ישנם מספר רב של חברות)

שוב תודה ויום נפלא !
תעשו חיפוש בעמוד שהבאתי קודם למילה FOREIGN יש שם 6 אתרים שמאפשרים לאזרחים שגרים בחו"ל לבצע דרכם.

אני אישית מילאתי דרך H&R BLOCK.
(זכור לי שנתקע לי לפעמים בסוף המילוי אם אני לא טועה בגלל הכתובת, אבל בכניסה מאוחרת יותר אולי אפילו באותו יום, זה המשיך הלאה כאשר כל הנתונים נשמרים).

yael arc

משתמש פעיל
איפה ממלאים פרטי חשבון בנק? למה לא מופיע לי בטופס? והאם חייבים חשבון בנק אמריקאי? או שאפשר גם חשבון ישראלי?

הר הבשן

משתמש מקצוען
מה אני אשם שאני אזרח ישראלי ולא חושבים עליי כמו שטראמפפ חושב עליכם מה האפליה הזו על הישראלים

ראש על הכתפיים

משתמש פעיל

שמעתי מאחד שמגיש קבוע לאנשים והיו לו למעלה מ10 כאלו
לא היה לו פיתרון רק להגיש שנים ביחד ואז השני לא צריך תאריך לידה

תבדקו
אולי כתבתם DD/MM/YYYY
במקום MM/DD/YYYY

מילה טובה 100%

משתמש מקצוען

מניסיון, הפתרון היחיד הוא לקבוע תור לשגרירות ולהגיש את המסמכים המקוריים, כך הם יתקנו את זה. ולא, הוא לא יתנו לכם מידע, ולו מהסיבה הפשוטה שתאריך הלידה משמש לאימות הזהות שלכם, והרי אינכם יודעים מה התאריך לידה שהם מצפים לשמוע (ואם הייתם יודעים לא היה לכם צורך לשאול אותם כמובן).

אין צורך לגשת
ממשהי שמגישה את הדוחות האלה (בחינם!! ללא דמי עמלה, ממש כחסד)
היא מומחית ואומרת שיש לשלוח פשוט מאד מייל ל:
fbu.jerusalem#ssa.gov(במקום# להכניס@)

עם כל הפרטים והבעיה ושמה אפשר לסדר את זה

הצלחה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אין צורך לגשת
ממשהי שמגישה את הדוחות האלה (בחינם!! ללא דמי עמלה, ממש כחסד)
היא מומחית ואומרת שיש לשלוח פשוט מאד מייל ל:
fbu.jerusalem#ssa.gov(במקום# להכניס@)

עם כל הפרטים והבעיה ושמה אפשר לסדר את זה

הצלחה
הלואי שהיה כ"כ פשוט.
שם במייל הזה בדיוק התעקשו שיש לקבוע ריאיון ולהגיע פיזית עם המסמכים המקוריים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה