דרוש מידע אזרחות אמריקאית-עזרה!

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קלוש מאוד!
וגם לא בטוח שתרויחו הרבה, כי גם לעשות אזרחות לילדים זה הוצאות אם אתם צריכים לטוס איתם וכו...
אם הייתי מספיקה השנה זה היה עןד משתלם בגלל המענקי קורונה

Mark 1

משתמש מקצוען
אבל לכאורה לא תספיקי להגיש בקשת הנחה לאגרה שיש לאזרח כל אחד - מעל אלף דולר כך שגם אם תספיקי הרב יקוזז אם הבנתי נכון עם המענק קורונה

תבררי שוב אבל כך יצא לי

תמר כהן

משתמש פעיל
אם הייתי מספיקה השנה זה היה עןד משתלם בגלל המענקי קורונה
אם לא התחלתם את התהליך אין סיכוי להספיק השנה.
אנחנו התחלנו ביולי לא אצל מנדלסון אלא חברה מתחרה והתייבשנו בהמתנה לתור כמו שצריך, אנחנו בספק אם נספיק את השנה טרם קיבלנו תור...

SRADT

משתמש פעיל
אם לא התחלתם את התהליך אין סיכוי להספיק השנה.
אנחנו התחלנו ביולי לא אצל מנדלסון אלא חברה מתחרה והתייבשנו בהמתנה לתור כמו שצריך, אנחנו בספק אם נספיק את השנה טרם קיבלנו תור...
אפשר לקבל תור לכל המשפחה בתשלום של 200 דולר (בערך) , יש אנשים שעושים את זה
והתור בד"כ נקבע לעוד שבוע

mmmmmmmmmm

משתמש חדש
אני עושה דרך מאכער את ההליך והעסק קצת נתקע
האם יש מצב שאוכל למצוא איפשהו מספר טלפון של המשרד ששמה מגישים לי את הטפסים ואוכל להתקשר אליהם (במייל הם לא מגיבים)
תודה רבה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשר טלפון של המאכער? או למישהו יש המלצה על מאכער מקצועי ?
אנו צריכים עזרה להשיג את ההוכחות מארה"ב ..
זה מאוד יעזור לנו
תודה
מה הכוונה להשיג את ההוכחות?? הם צריכים להיות אצלכם! ארה"ב לא מחזיקה בתעודת לימוד של מזכה האזרחות!!

פיינטר

משתמש רשום
מה הכוונה להשיג את ההוכחות?? הם צריכים להיות אצלכם! ארה"ב לא מחזיקה בתעודת לימוד של מזכה האזרחות!!
נכון
אך בפועל אין לנו הוכחות מקוריות (הם דורשים מקורי לא צילום)
הענין שהאבא הוא אזרח והתגורר שם וכו' אך אין לו ביד את ההוכחות ויש אפשרות להשיג אותם ע"י פניה למוסדות הלימוד שלמד בהם וכד' להוכיח שאכן התגורר שם אז, ויש כאלו שעשו את התהליך הזה בהצלחה
לכן אנו מבקשים מידע על התקשרות למאכער מסוג זה

מה שאני

משתמש מקצוען
קפיצה על האשכול
מישהו יודע האם עדיין חייבים בידוד 10 ימים לפני שבאים למשרדים גם למי שפטור מבידוד (מחוסן מחלים וכו')
תור לSSN בארה"ב איך אפשר להשיג ?
לא מוסמך שמעתי שהם לא מקבלים כרגע בכלל
אבל גם בעבר כשנסענו הגענו בלי תור

מה שאני

משתמש מקצוען
פיצה על האשכול
מישהו יודע האם עדיין חייבים בידוד 10 ימים לפני שבאים למשרדים גם למי שפטור מבידוד (מחוסן מחלים וכו')
לא מוסמך שמעתי שהם לא מקבלים כרגע בכלל
אבל גם בעבר כשנסענו הגענו בלי תור
הקפצה למשמרת בוקר

לצו

משתמש פעיל
אצלינו במשפחה כמעט כולם כבר עשו את זה
דרך חברת בנפיץ
036160741
מאוווד מסודרים ואדיבים ואפשר לסמוך עליהם
בהצלחה
בשבוע הקרוב שלוש אחים שלי נוסעים עם כל הילדים.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה