אזרחות אמריקאית יש לכם? בא תרויחו

Shutfim

משתמש רשום

למה לעשות אשראי אמריקאי?

1. אפשר להגיע למסגרת של $100,000+.
  2. אפשר להרויח אלפי דולרים בשנה מהנקודות (רוב כרטיסים כשאתה נרשם ומעביר בx חודשים הראשונים סכום מסויים אתה מקבל נקודות בונוס שיכול להיות שווה $1,000+).
  3. המון הטבות, ביטוח על השכרת רכב, ביטול נסיעה, עיכוב נסיעה, עיכוב בכבודה ,ביטוח על דברים שאתה קונה באם זה נשבר או נגנב בx חודשים , ביטוח על דברים שאתה קונה לעוד שנה וכו' וכו' (מכיון שיש תחרות גדול בין חברות האשראי שמה החברות נותנות הטבות משמעיות, אחד מהם הוא לדוגמה כשאתה שוכר רכב עם הכרטיס שלהם הם מבטחים את הרכב (וממילא אתה משלם פחות על השכירות מכיון שאתה לא משלם על ביטוח) קוראים לזה Collision Damage Waiver או CDW)
  4. באם תרצה לקבל לעתיד משכנתא בארצה"ב תרצה דירוג אשראי מצוין מכיון שמשלמים ריבית לפי הדירוג שלך (שבונים ע"י המשתמשות נכון עם אשראי)
  5. אפשרות של העברת מסגרת אשראי $150,000 למשך12 חודשים בלי ריביותץ
ועוד ועוד

איך עושים?
  1. מס' Social Security זה מקביל לביטוח לאומי פה, ורק אם מספר Social Security אפשר לפתוח חשבון בנק בארצה"ב או לקבל שמה כרטיס אשראי.
  2. הכי טוב חשבון בנק אמריקאי (שלא עולה כלום ואפשר לפתוח דרך האינטרנט, הכי טוב כעת לדעתי ב https://www.capitalone.com/bank/checking-accounts/online-checking-account/ - כמובן שחייבים איזשהו כתובת שמה)
  3. דירוג טוב להגיע לזה קיימת שתי דרכים, הדרך הראשון הוא מורכבת ולוקח הרבה זמן, לפתוח כרטיס מתחיל דוגמת https://www.discover.com/credit-cards/secured/ שמפקידים בהתחלה $200 ומקבלים אותו סכום באשראי ולאט לאט בונים הרקורד וכו' שלך כדאי שחברות האשראי יסמכו עליך וזה לוקח זמן. הדרך השני הוא, כמעט בכל החברות אפשר להוסיף עוד משתמשים על חשבון האשראי שלך חינם והם מקבלים כרטיס על שמם (authorized user), ויש חברות שהמשתמשים הנוספים מקבלים ג"כ את כל ההטבות, אז באם תוכלו למצוא מישהו שיש לו כבר כרטיס כזה והוא מוכן להוסיף אתכם תרוויחו 3 דברים 1. שתקבלו את ההטבות 2. אין הגבלות מי יוכל להיות משתמש מאושר על חשבון של אחר, ממילא אפילו באם אין לכם כלום בדירוג האשראי שלכם תקבלו כרטיס ולא רק זה אלא 3. כל הפעילות שבעל החשבון האשראי יעשה נזקף גם לכם ובונה את הדירוג שלך (וכמו"כ להיפך באם הוא לא משלם בזמן לדוגמא זה נחשב שגם אתה לא שילמת בזמן, ומשום כך צריכים ליזהר מאוד האם הוא מנהל נכון החשבון שלו)

נערך לאחרונה ב:

P.S.

משתמש מקצוען
מעתיקה את השאלות שלי מהאשכול השני:

תודה על המידע! יש לי כמה שאלות-
אני מחזיקה בכרטיס אשראי אמריקאי בשביל הנקודות
כמה פעמים פתחתי כרטיס חדש בשביל לקבל את הנקודות בונוס של החודשים הראשונים..
האם יש עוד דרכים למשתמש הפרטי לקבל נקודות בונוס?
ומה האפשרות הזולה ביותר לשלם מהארץ את החשבונות של הכרטיס אשראי? (כיום אני עושה העברה דרך covercy, אבל סכום המינימום שלהם גבוה בשבילי לחודש)

Shutfim

משתמש רשום
מעתיקה את השאלות שלי מהאשכול השני:
האם יש עוד דרכים למשתמש הפרטי לקבל נקודות בונוס?
ומה האפשרות הזולה ביותר לשלם מהארץ את החשבונות של הכרטיס אשראי? (כיום אני עושה העברה דרך covercy, אבל סכום המינימום שלהם גבוה בשבילי לחודש)
referrals
חשבון בנק וכנ"ל
העברת כספים לחו"ל אני ממליץ דרך transferwise הכי זולים ואמינים (באם נרשמים עם הקישור הזה מקבלים העברה ראשונה חינם)

נערך לאחרונה ב:

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אז באם תוכלו למצוא מישהו שיש לו כבר כרטיס כזה והוא מוכן להוסיף אתכם תרוויחו 3 דברים 1. שתקבלו את ההטבות 2. אין הגבלות מי יוכל להיות משתמש מאושר על חשבון של אחר, ממילא אפילו באם אין לכם כלום בדירוג האשראי שלכם תקבלו כרטיס ולא רק זה אלא 3. כל הפעילות שבעל החשבון האשראי יעשה נזקף גם לכם ובונה את הדירוג שלך (וכמו"כ להיפך באם הוא לא משלם בזמן לדוגמא זה נחשב שגם אתה לא שילמת בזמן, ומשום כך צריכים ליזהר מאוד האם הוא מנהל נכון החשבון שלו)
אני לא יודע אם זה כך בכך החברות
אבל אצלי אבא שלי הוסיף אותי לחשבון שלו,וקיבלתי כרטיס אשראי על שמי עם מספר אחר משלו
אבל החיוב של כל הקניות שלי יורד מהחשבון שלו ואני צריך לנהל טבלה בגוגל שיטס
עם כל הקניות ולהעביר לו את כל מה שקניתי
אני לא יודע כמה אנשים יסכימו להוסיף בן אדם שהם לא בטוחים ב100% שהוא ישלם להם בזמן

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אגב יש חברות שנותנים גם קאשבאק של 1.5-2%
ואם קונים בקטגוריות מסוימות זה יכול להגיע ל3-5%

Shutfim

משתמש רשום
אני לא יודע אם זה כך בכך החברות
אבל אצלי אבא שלי הוסיף אותי לחשבון שלו,וקיבלתי כרטיס אשראי על שמי עם מספר אחר משלו
אבל החיוב של כל הקניות שלי יורד מהחשבון שלו ואני צריך לנהל טבלה בגוגל שיטס
עם כל הקניות ולהעביר לו את כל מה שקניתי
אני לא יודע כמה אנשים יסכימו להוסיף בן אדם שהם לא בטוחים ב100% שהוא ישלם להם בזמן
יש חברות שמקבלים מספר שונה אבל עדיין אתה על החשבון שלו,
חוץ מזה זה מיועד לבנית הדירוג שאז אפשר להזמין כרטיס לבד ולא לקניות

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש חברות שמקבלים מספר שונה אבל עדיין אתה על החשבון שלו,
חוץ מזה זה מיועד לבנית הדירוג שאז אפשר להזמין כרטיס לבד ולא לקניות
נכון וזה בעיקר הסיבה שהוספתי את הכרטיס הנוסף על שמי

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כיום אני עושה העברה דרך covercy, אבל סכום המינימום שלהם גבוה בשבילי לחודש
תוכלי בבקשה להרחיב על כך יותר? מעניין לשמוע פרטים.

העברת כספים לחו"ל אני ממליץ דרך transferwise הכי זולים ואמינים (באם נרשמים עם הקישור הזה מקבלים העברה ראשונה חינם)
באמת מוצלח! הבעיה היא שא"א להעביר דרכם מישראל לארה"ב, אלא רק מארה"ב לישראל. (וכמובן בין עוד מדינות).

P.S.

משתמש מקצוען
תוכלי בבקשה להרחיב על כך יותר? מעניין לשמוע פרטים.
זה האתר: https://www.covercy.com/transfer-funds
אפשר לשלוח דרכם כסף מישראל לארה"ב.
ממה שבדקתי זולים לעומת העברות בנקאיות, ויש להם עמלה קבועה מראש (לעומת חברה אחרת שדיברתי איתם, והם אמרו שיכול להיות עוד עמלות בדרך-לא צפויות מראש, לפי מספר הבנקים שזה מתגלגל דרכם)
מי שגר בישראל ורוצה להחזיק חשבון בנק בחו"ל, מאוד נח להשתמש ב-capital one, שזה בעצם בנק אונליין, ויש להם כרטיסים (דביט וכרדיט) ללא דמי עמלה של מטבע זר.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גם כן צריך לשים לב
שאין עמלה על קניות מחוץ לארה"ב
אם אתה רוצים להשתמש בזה גם בקניות רגילות בארץ

Shutfim

משתמש רשום
יש עוד נושא שאפשר לקבל עם מספר SS, מניות חינם.
מי שמעניין אותו הנושא יצור קשר בפרטי (פשוט ההנהלה מחק הפוסט שלי בנושא משום מה)

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
למה לעשות אשראי אמריקאי?
  2. אפשר להרויח אלפי דולרים בשנה מהנקודות (רוב כרטיסים כשאתה נרשם ומעביר בx חודשים הראשונים סכום מסויים אתה מקבל נקודות בונוס שיכול להיות שווה $1,000+).
  3. המון הטבות, ביטוח על השכרת רכב, ביטול נסיעה, עיכוב נסיעה, עיכוב בכבודה ,ביטוח על דברים שאתה קונה באם זה נשבר או נגנב בx חודשים , ביטוח על דברים שאתה קונה לעוד שנה וכו' וכו' (מכיון שיש תחרות גדול בין חברות האשראי שמה החברות נותנות הטבות משמעיות, אחד מהם הוא לדוגמה כשאתה שוכר רכב עם הכרטיס שלהם הם מבטחים את הרכב (וממילא אתה משלם פחות על השכירות מכיון שאתה לא משלם על ביטוח) קוראים לזה Collision Damage Waiver או CDW)
  4. באם תרצה לקבל לעתיד משכנתא בארצה"ב תרצה דירוג אשראי מצוין מכיון שמשלמים ריבית לפי הדירוג שלך (שבונים ע"י המשתמשות נכון עם אשראי)
  5. אפשרות של העברת מסגרת אשראי $150,000 למשך12 חודשים בלי ריביותץ
ועוד ועוד

איך עושים?
  1. מס' Social Security זה מקביל לביטוח לאומי פה, ורק אם מספר Social Security אפשר לפתוח חשבון בנק בארצה"ב או לקבל שמה כרטיס אשראי.
  2. הכי טוב חשבון בנק אמריקאי (שלא עולה כלום ואפשר לפתוח דרך האינטרנט, הכי טוב כעת לדעתי ב https://www.capitalone.com/bank/checking-accounts/online-checking-account/ - כמובן שחייבים איזשהו כתובת שמה)
  3. דירוג טוב להגיע לזה קיימת שתי דרכים, הדרך הראשון הוא מורכבת ולוקח הרבה זמן, לפתוח כרטיס מתחיל דוגמת https://www.discover.com/credit-cards/secured/ שמפקידים בהתחלה $200 ומקבלים אותו סכום באשראי ולאט לאט בונים הרקורד וכו' שלך כדאי שחברות האשראי יסמכו עליך וזה לוקח זמן. הדרך השני הוא, כמעט בכל החברות אפשר להוסיף עוד משתמשים על חשבון האשראי שלך חינם והם מקבלים כרטיס על שמם (authorized user), ויש חברות שהמשתמשים הנוספים מקבלים ג"כ את כל ההטבות, אז באם תוכלו למצוא מישהו שיש לו כבר כרטיס כזה והוא מוכן להוסיף אתכם תרוויחו 3 דברים 1. שתקבלו את ההטבות 2. אין הגבלות מי יוכל להיות משתמש מאושר על חשבון של אחר, ממילא אפילו באם אין לכם כלום בדירוג האשראי שלכם תקבלו כרטיס ולא רק זה אלא 3. כל הפעילות שבעל החשבון האשראי יעשה נזקף גם לכם ובונה את הדירוג שלך (וכמו"כ להיפך באם הוא לא משלם בזמן לדוגמא זה נחשב שגם אתה לא שילמת בזמן, ומשום כך צריכים ליזהר מאוד האם הוא מנהל נכון החשבון שלו)
מי שלא מתכנן חיים בארה''ב, יש לו טעם בכרטיס הזה?

Shutfim

משתמש רשום
למה לעשות אשראי אמריקאי?
כל אלו ועוד אפשר פה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מי שלא מתכנן חיים בארה''ב, יש לו טעם בכרטיס הזה?
למי שלא מתכנן חיים בארה"ב יש יותר עניין לעשות את זה, כי ההתעסקות באשראי לא תעלה ולא תוריד עבורו במידה והוא ידפק...
בדר"כ יש בנושא הזה רווח נטו. כמה רווח? משתנה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר להרויח אלפי דולרים בשנה מהנקודות (רוב כרטיסים כשאתה נרשם ומעביר בx חודשים הראשונים סכום מסויים אתה מקבל נקודות בונוס שיכול להיות שווה $1,000+).

איזה סכום צריך להעביר? ומה אפשר לעשות עם הנקודות?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
איזה סכום צריך להעביר? ומה אפשר לעשות עם הנקודות?
זה תלוי בסוג הכרטיס. בדר"כ בכרטיסים הפשוטים יותר (אלו שיותר קל להשיג וגם מרוויחים מהם פחות כסף), צריך להוציא כ-1,000 $ בתוך שלושה חודשים. אולם בכרטיסים הרציניים יותר (מהם ניתן להרוויח הרבה יותר) זה יכול להגיע לסכום של 5,000 $ בתוך שלושה חודשים.
עם הנקודות אפשר להשתמש בעיקר עבור טיסות אבל בחלק מהכרטיסים גם עבור מלונות והשכרת רכב (פחות שווה). אמנם בדר"כ ניתן לקנות עם הנקודות טיסות מאוד מסוימות שלא בהכרח יתאימו לקונה, ולכן יש אנשים שעוסקים בזה וקונים את הנקודות תמורת מזומן.

יש אנשים שעוסקים בתחום הזה (בניית הקרדיט וכו', מא' ועד ת'). אמנם צריך להיזהר למי נותנים את האפשרות לעסוק בזה עבורך, משום שאותו אדם גם יכול לגנוב אותך. זה די בנוי על אמון.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריך להוציא כ-1,000 $ בתוך שלושה חודשים. אולם בכרטיסים הרציניים יותר (מהם ניתן להרוויח הרבה יותר) זה יכול להגיע לסכום של 5,000 $ בתוך שלושה חודשים.
כמה נקודות מקבלים להנ''ל ומה שוויים? בקיצור, האם שווה כל הטרחה הזו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה