מחיר למשתכן אזור חרדי בחריש

לוח נדל"ן

וילת נופש מפנקת ומושקעת לשבתות וימי חול, 32 מיטות. 8 חדרי שינה, נוף מהמם, אבזור מלא, חצרות, פינות ישיבה, מרפסות, בריכה מחוממת. משחקים, ערסלים...
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
25
בני ברק להשכרה דירת 2 חדרים ש"ח2,400.00
באזור ויז'ניץ. מאווררת נקיה וממוזגת.
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
29
4 חדרים בקרית חסידים\בעלז החדשה , כחדשה, חזית + נוף מרהיב, במחיר מציאה, מחיר סופי
פעיל עד
מודעת
למכירה
צפיות
192
דירה נפלאה למכירה בהזדמות
דירה במיקום טוב בקרית ביאליק - הזדמנות אמיתית במחיר מציאה - דירה מרווחת ומטופחת עם חלוקה מעולה, תשתית תקינה אחרי שיפוץ, נגישות לכל מטרה, מוכנה...
פעיל עד
מודעת
למכירה
צפיות
118

פורגיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
evi03
אדם לעמל יולד

האם שווה לרכוש בבצוותא 4.5 חדרים ב880 אלף? [במשתכן]
בצוותא נחשבת לשכונה יותר יקרה?
וגם האם יש היתכנות לקהילה חסידית בעיר?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אם אתה מתכוון לגור שם אז לדעתי זה בהחלט שווה (להשוואה, בשכונה סמוכה, דירת 5 חדרים עולה 200,000 ש"ח יותר יקר).
ל @evi03 יהיו יותר פרטים.

פוינט- עיצוב קולע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שוב נשאל מה מצב הליטאים בעיר...
אם אני כליטאית עוברת לגור בעיר בקרוב,
לאן אני מגיעה? יהיה לי מענה לחיים של אברכים ליטאיים? מכל בחינה...

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אף אחד לא יכול להשלות את עצמו שברגע שהציבור הליטאי יגיע, העיר תיהפך לשכונה חרדית קלאסית. ברור שיהיו קשיים של התחלה, ממקומות לתפילות (בעיקר ביום חול) ועד מוסדות במקום נורמלי. אבל ההתחלה היא שתילת הגרעין הליטאי בעיר שלאחר כלל האיכלוסים, הן בבצוותא והן בהחורש ואבני חן והפרחים, תהיה כמות יפה מאוד (סביבות 500 משפחות לפחות) של חרדים בעיר.
@evi03 יכול לתת תמונת מצב מדויקת יותר לגבי פילוח לפי השתייכות קהילתית.

נערך לאחרונה ב:

פוינט- עיצוב קולע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אף אחד לא יכול להשלות את עצמו שברגע שהציבור הליטאי יגיע, העיר תיהפך לשכונה חרדית קלאסית. ברור שיהיו קשיים של התחלה, ממקומות לתפילות (בעיקר ביום חול) ועד מוסדות במקום נורמלי. אבל ההתחלה היא שתילת הגרעין הליטאי בעיר שלאחר כלל האיכלוסים, הן בבצוותא והן בהחורש ואבני חן והפרחים, תהיה כמות יפה מאוד (סביבות 500 משפחות לפחות) של חרדים בעיר.
@evi03 יכול לתת תמונת מצב מדויקת יותר לגבי פילוח לפי השתייכות קהילתית.
מתי צפוים כל האכלוסים הללו? וכן האם יש מידע לגבי הפרוייקט הליטאי בכניסה לעיר?
דבר נוסף- יש צפי לרב ליטאי שיגיע למקום?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מתי צפוים כל האכלוסים הללו? וכן האם יש מידע לגבי הפרוייקט הליטאי בכניסה לעיר?
דבר נוסף- יש צפי לרב ליטאי שיגיע למקום?
שכונת החורש, בערך עוד כ 5 חודשים.
בצוותא, רישמית היה אמור להיות איכלוס בחודש אוקטובר ונדחה לחודש דצמבר, אך ייתכן וזה בשביל לאחד איכלוס של שני פרויקטים בשכונה.
במעוף, רישמית עוד כ 9 חודשים, בפועל יהיה הרבה יותר מוקדם.
שאר השכונות אני לא יודע.
לא ידוע לי לגבי רב (זה לא אומר שיש או שאין...).
יש התייעצויות ודיונים לגבי פתיחה של חיידר ליטאי בעיר, כשיהיו התפתחויות, אעדכן.

השאלה היא מה השיקולים שלכם, האם ''רק'' העניין הליטאי בעיר או באופן כללי האם לבוא לעיר (החל ממיקום גאוגרפי ועד לעיר מעורבת).

evi03

משתמש פעיל
evi03
אדם לעמל יולד

בצוותא נחשבת לשכונה יותר יקרה?
1, השמאות של 4.5 חד' היא 1.150.000 כך שהרווח המידי הוא עצום (השמאים תמיד מורדים קצת מהערך האמיתי)
תוסיף לזה מענק של 40.000 וזה שהעיר במגמת התפתחות תמידית והמחירים עולים
כל מילה מיותרת...........
2, בבצוותא אכן השקיעו רבות בגנים. שטחי ציבור. ועיצוב הבנינים ובכך שכל השכונה תהיה מוכנה ביחד
והתושבים לא יצטרכו לגור בתוך אתר בניה שנים רבות. מבחינת יוקרה שכ' הפרחים הסמוכה יותר יוקרתית מעט
3,יש כיום את תולדות אהרון עם ת"ת ובית יעקב וכולל לגבי שאר החסידויות יש זוכים רבים. מעל 80 משפחות חסידיות לפי מה שרשום באיגוד ובנוסף יש את הפרויקט החסידי\ליטאי שנמצא צמוד לבצוותא עם 120 דירות
כך שוודאי יהיה קהילות חסידיות פורחות
אגב מס' זוכים חסידיים כבר עברו בתחילת אלול לקריה החרדית בשכו' אבני חן עד שבצוותא יהיה מוכן(בנוסף על זוכים רבים ממגזרים אחרים שכבר עברו)

אנחנו משפחה ליטאית ממודיעין עילית ואנחנו מתכוננים בעז"ה לבוא לגור שם בקיץ הבא,
ומביקור שעשינו שם השבוע התרשמנו שיש כמה משפחות חרדיות שכבר באו לגור באיכלוס האחרון בשכונת מעוף. והבנו שיש הרבה משפחות חרדיות וליטאיות בפרט שמתכננות לעבור לגור שם באיכלוס הקרוב (באזור שבועות תשפ"א אבל מסתבר שיוקדם בכמה חודשים, הדירות מוכנות כולל הכל והפיתוח שטח גם כן נראה שייקח ממש כמה ימים לסיים -מרצפות אחרונות של הגינה), אין למישהו מידע מדויק מה התפלגות הקהילות שם (האיגוד לדעתי מחזיק במאגר כזה אבל נראה לי שהוא חסוי) אבל מה שבטוח שיש שם את כל סוגי הקהילות ובטוח שתהיה שם בעז"ה קהילה ליטאית חניכי ישיבות מכובדת ורב ליטאי זה רק עניין של זמן (לא ידוע על מחסור בהנ"ל) וכמו כן כוללים ותלמודי תורה זה עניין של זמן (בפרויקט חפץ חיים טענו שהם במגעים עם הרב סורוצקין וכן הרב רוזנשטיין מדרכי יושר על פתיחת תלמוד תורה ליטאי לשנה"ל תשפ"ב)

ק ס ת

הוצאה לאור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנחנו משפחה ליטאית
גם אני מצטרף להנ"ל.

לאף אחד אין רוח הקודש לדעת מה יהיה ואיך ויהיה.
מניין ליטאי וודאי יהיה.
מקווים מאוד שיהיה סייעתא דשמיא שנצליח לבסס קהילה מפוארת.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
הדירות מוכנות כולל הכל והפיתוח שטח גם כן נראה שייקח ממש כמה ימים לסיים -מרצפות אחרונות של הגינה
אשמח לדעת מה המקור שלכם לכך שהדירות מוכנות לגמרי.
גינה אתם מתכוונים לשצ''פ בין הבניינים של דונה?
כבר לפני 3 שבועות אמרו לנו בדונה שהפרויקט בהכנות לטופס 4, השאלה כמה זמן ייקח בפועל...

אשמח לדעת מה המקור שלכם לכך שהדירות מוכנות לגמרי.
גינה אתם מתכוונים לשצ''פ בין הבניינים של דונה?
כבר לפני 3 שבועות אמרו לנו בדונה שהפרויקט בהכנות לטופס 4, השאלה כמה זמן ייקח בפועל...
היינו שם השבוע וראינו, (אפילו המעלית כבר עובדת) מטבע הדברים וכמו שמקובל בחברת דונה לא הצלחנו להשיג אישורים להיכנס לדירה, אבל בחברה אמרו לנו בפירוש שהמטבחים מותקנים כבר כולל כיורים (ביררנו לגבי אפשרות לשינויים) ולמי שיודע מטבח זה הדבר האחרון שעושים בדירה.
המצב בשטח הוא כזה, הבניינים כשלעצמם מוכנים לאיכלוס (אני משער שבעיר חרדית כמו מודיעין עילית ביתר וכו' במצב כזה כבר היו מקבלים טופס 4 מזמן) כל החניות והשטחים בין הבנינים מוכנים, הרחוב והכביש הושלמו, (ויש גם תחנת אוטובוס מתחת לבנינים שהאוטובוס כבר עוצר שם) כרגע עוסקים בלרצף את השצ"פ בין הבנינים (באמצע הפרויקט -הגינה כבר הושלמה) משהו שלפי המצב נראה שלוקח בערך שבוע עד שבוע וחצי לקבלן עצלן (השערה פרועה) בקיצור נראה שאם דונה מאד יתאמצו הם יכולים לקבל טופס 4 ממש תוך כמה שבועות (אינני יודע איך בדיוק עובד העניין בעריית חריש ועד כמה הם קשוחים אבל בכל מקרה בטוח שזה לא יקח זמן רב)

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
היינו שם השבוע וראינו, (אפילו המעלית כבר עובדת) מטבע הדברים וכמו שמקובל בחברת דונה לא הצלחנו להשיג אישורים להיכנס לדירה, אבל בחברה אמרו לנו בפירוש שהמטבחים מותקנים כבר כולל כיורים (ביררנו לגבי אפשרות לשינויים) ולמי שיודע מטבח זה הדבר האחרון שעושים בדירה.
המצב בשטח הוא כזה, הבניינים כשלעצמם מוכנים לאיכלוס (אני משער שבעיר חרדית כמו מודיעין עילית ביתר וכו' במצב כזה כבר היו מקבלים טופס 4 מזמן) כל החניות והשטחים בין הבנינים מוכנים, הרחוב והכביש הושלמו, (ויש גם תחנת אוטובוס מתחת לבנינים שהאוטובוס כבר עוצר שם) כרגע עוסקים בלרצף את השצ"פ בין הבנינים (באמצע הפרויקט -הגינה כבר הושלמה) משהו שלפי המצב נראה שלוקח בערך שבוע עד שבוע וחצי לקבלן עצלן (השערה פרועה) בקיצור נראה שאם דונה מאד יתאמצו הם יכולים לקבל טופס 4 ממש תוך כמה שבועות (אינני יודע איך בדיוק עובד העניין בעריית חריש ועד כמה הם קשוחים אבל בכל מקרה בטוח שזה לא יקח זמן רב)
גם הייתי שם לפני שבועיים. טוב לדעת שהתקדמו... המעלית זה עניין של חיבור לחשמל שהקבלן משלם. בקשר להיכנס לדירות, לא אלמן ישראל... אבל זה סיכון..
בעיקרון כששאלנו את דונה מתי יהיו סיורים בדירות, הם אמרו שבאוגוסט, והחודש כבר מסתיים... וכשהיינו שם אחד הפועלים ממחלקת הביצוע אמר לנו שמנהל העבודה לא מאשר להיכנס לדירות לפני טופס 4 ולפי מה שהוא יודע טופס 4 אמור להיות ממש בטווח של שבועות. אז זה איכשהו מסתדר...

גם הייתי שם לפני שבועיים. טוב לדעת שהתקדמו... המעלית זה עניין של חיבור לחשמל שהקבלן משלם. בקשר להיכנס לדירות, לא אלמן ישראל... אבל זה סיכון..
בעיקרון כששאלנו את דונה מתי יהיו סיורים בדירות, הם אמרו שבאוגוסט, והחודש כבר מסתיים... וכשהיינו שם אחד הפועלים ממחלקת הביצוע אמר לנו שמנהל העבודה לא מאשר להיכנס לדירות לפני טופס 4 ולפי מה שהוא יודע טופס 4 אמור להיות ממש בטווח של שבועות. אז זה איכשהו מסתדר...
אני מבין שכנראה נהיה שכנים בעז"ה
אז אולי כדאי איכשהו להתארגן כבר מעכשיו כל הרוכשים החרדים בפרויקט זה (צריך לברר איך אפשר להשיג את השמות של כולם) ולדאוג שכל הצרכים יהיו כבר מייד עם האכלוס

ללי 123

משתמש חדש
תודה על המידע
אני לטאית מב"ב לא זכיתי במחיר למשתכן אבל מתעניינת שם על קניית דירה רציתי לדעת איפה יש ריכוז של לטאים ואצל מי אני יכולה לברר על דירות

תודה רבה

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
תודה על המידע
אני לטאית מב"ב לא זכיתי במחיר למשתכן אבל מתעניינת שם על קניית דירה רציתי לדעת איפה יש ריכוז של לטאים ואצל מי אני יכולה לברר על דירות

תודה רבה

נשלח ע"י איגוד הזוכים חריש

זוכים יקרים שלום וברכה!

א. בשורה משמחת!
לאחר גיבוש הקבוצה הראשונית של כמה עשרות משפחות, החל שלב חתימות החוזים בפרויקט א.מ. אלון מתחם "חפץ חיים" המיועד
לציבור הליטאי. אכלוס הדירות (90 יח"ד) יתקיים בעוד כ-5 חודשים!
המתחם נמצא בתחילת שד' דרך ארץ בשכונת החורש מול ת"ת דרכי חיים.
כמובן שרכישת הפרויקט וההצלחה בשיווקו ללא הרבה פרסום הינה בשורה עצומה להתבססות הקהילות החרדיות בעיר,
וההבנה שאכן חריש זהו המקום האידיאלי והזמין לרכישת דירות במחיר שפוי ובמרכז הארץ!
ניתן ליצור קשר עם המשווקים בטל' 03-3063691 (תמונות וקובץ מידע מצורפים).
זה פרויקט ב''החורש''. תבררו אצלם,
זה פרויקט שמיועד רק לציבור הליטאי.
יש גם הרבה ליטאים בבצוותא אבל הם לא מרוכזים במקום מסוים.
ל @evi03 יש עוד פרטים.

בהצלחה.

ללי 123

משתמש חדש
זה פרויקט ב''החורש''. תבררו אצלם,
זה פרויקט שמיועד רק לציבור הליטאי.
יש גם הרבה ליטאים בבצוותא אבל הם לא מרוכזים במקום מסוים.
ל @evi03 יש עוד פרטים.

בהצלחה.
יש אילמ יותר פרטים
קבוצת רכישה (אני לא רוצה)
אולי פרויקט מסוים?
עם מי אפשר לדבר?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
יש אילמ יותר פרטים
קבוצת רכישה (אני לא רוצה)
אולי פרויקט מסוים?
עם מי אפשר לדבר?
בבצוותא זה ודאי לא קבוצת רכישה. זה דירות של מחיר למשתכן שבחלקן האיכלוס צפוי בסביבות דצמבר.
גם בהחורש אם אני לא טועה זה לא קבוצת רכישה. יש מס' טלפון במודעה שציטטתי, אפשר להתקשר לשם.
תוכלו להשאיר הודעה בקו האיגוד או לשמוע שם מידע על הפרויקט.

בבצוותא זה ודאי לא קבוצת רכישה. זה דירות של מחיר למשתכן שבחלקן האיכלוס צפוי בסביבות דצמבר.
גם בהחורש אם אני לא טועה זה לא קבוצת רכישה. יש מס' טלפון במודעה שציטטתי, אפשר להתקשר לשם.
תוכלו להשאיר הודעה בקו האיגוד או לשמוע שם מידע על הפרויקט.
פרסמו גם ביתד ביום שלישי על קבוצה נוספת בשכונת הפרחים (צמוד לבצוותא) שם מקימים פרויקט ליטאי ג"כ זה דירות מקבלן לא קבוצה
בגדול חוץ מפרויקטים אלו אין מידע מדוייק על פילוח קהילות אצל הזוכים אבל עובדים על זה

evi03

משתמש פעיל
בסיעתא דשמיא נכנס משקיע רציני לפרויקט לציבור הליטאי בפרויקט בשכ' הפרחים צמוד לבצוותא ומעוף.
השבוע הוא פרסם מספר פעמים ביתד.
מדובר ב 120 דירות ב6 בנינים עם מרפסות סוכה. התחילו יסודות.
כמובן שפרויקט זה נותן דחיפה משמעותית נוספת להתישבות החרדית בעיר!!
לפי הנתונים שיש באיגוד יש בינתיים כ 77 משפחות ליטאיות בוגרי מיטב הישיבות. בבצוותא ובמעוף (לפי מה שרשום באיגוד. מסתבר שיש יותר)
כמו"כ לאחרונה התחילו רבים להתענין על רכישה מחברת משפיר (בצוותא) שלא במסגרת מחיר למשתכן
באב רכשו 2 משפחות ליטאיות בשוק החופשי. לפי מה שידוע לנו.

פרסום יתד.jpg

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

315

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה