אזהרה חשובה - מכירת זהב ישן

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלכתי למכור תכשיט ישן ובכל החנויות הציעו לי בין 102-105 ש"ח מזומן עבור גרם זהב ישן, ומה נדהמתי לראות שבחנויות מסוימות אמרו לי שהזהב שוקל פחות (ממש הבדל של כמה מאות שקלים).
שימו לב, ושיקלו קודם את הזהב לבד במשקל מדויק.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י grafix;976444:
הלכתי למכור תכשיט ישן ובכל החנויות הציעו לי בין 102-105 ש"ח מזומן עבור גרם זהב ישן, ומה נדהמתי לראות שבחנויות מסוימות אמרו לי שהזהב שוקל פחות (ממש הבדל של כמה מאות שקלים).
שימו לב, ושיקלו קודם את הזהב לבד במשקל מדויק.

וודאי וודאי!!
ועוד משהו, יש בבני ברק ברחוב ירושלים חנות שנותנת 115 ש"ח לגרם זהב במזומן, ו-125 ש"ח להחלפה,, והמוכר שם גם די אמין.

נ.ב. המחיר הנ"ל מעודכן ללפני כמה חודשים שביצעתי שם החלפה, כך שעדיף לברר לפני שהולכים.
מה שהבאתי את החנות הזו, כי אז בזמנו ביררתי הרבה והוא נתן את הסכום הכי גבוה, וכמו שאני רואה שהוא סכום הרבה מעבר לסכום הנאמר לעיל.

מרור

משתמש רשום
ואם כבר העלתם,
ראיתי ש"באשי תכשיטים" פרסמו על מבצע בהחלפת זהב ישן,
האם יש להם תכשיטי זהב יפים? שווה להתאמץ ולהגיע?

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי שם,
כרגע החלפה נותנים 160 ש"ח
ולא ראיתי שם משהו שאהבתי....

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;976452:
וודאי וודאי!!
ועוד משהו, יש בבני ברק ברחוב ירושלים חנות שנותנת 115 ש"ח לגרם זהב במזומן, ו-125 ש"ח להחלפה,, והמוכר שם גם די אמין.

נ.ב. המחיר הנ"ל מעודכן ללפני כמה חודשים שביצעתי שם החלפה, כך שעדיף לברר לפני שהולכים.
מחירי הזהב מתעדכנים כל הזמן לפי בורסת הסחורות, מה שהיה לפני כמה חודשים זה ממש לא רלוונטי לעכשיו, היו תקופות שיכלו למכור אפילו ב140 ש"ח מזומן, אבל היום אף אחד לא נותן יותר מ105 ש"ח, ואני גם שמעתי מאיזה סוחר (לא יודעת כמה אמין) שמחירי הזהב רק ימשיכו לרדת עכשיו בגלל שמצאו מכרה זהב גדול ברוסיה ולכן עדיף למכור עכשיו ולא לחכות.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר סקר שוק רציני - גם לגבי המחיר וגם בקשר לאמינות המשקל, מכרתי עכשיו בתכשיטי מלודי - רח' מלכי ישראל ירושלים, תמורת 105 ש"ח מזומן לגרם (מחיר מיוחד מפני שמכרתי הרבה זהב).
תכשיק ברח' נחמיה ירושלים גם נותנים 105 ש"ח לגרם זהב אבל רק בזיכוי בחנות שלהם.
מיותר לציין שהמשקל ב2 החנויות מדויק.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בבני ברק איזה חנות אמינה יותר ושווה יותר להחלפת זהב או למכירה ?

תחפושת

משתמש רשום
גם אני מכרתי עכשיו אצל הסוכן 'לנציצקי' ב110 ש"ח הוא בנאדם מיוחד ואמין, יש לו גם את כל הדגמים החדשים שווה מאוד
מיותר לציין שהמשקל מדויק

חשוב לציין כי גם אם ישנם אחרים שנותנים יותר כסף, אך מנגד הם גם לוקחים על כל גרם הרבה מאוד.

קרוב משפחה מכר לא מזמן אצל מישהו במחיר מאוד יקר אבל ההוא גנב אותו במשקל שימו לב

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ב"ה, כבר חשבתי שהפסדתי כסף לאחר כל ההתרוצצויות והטלפונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה