כללי אותיות שקועות - כיצד?

VOX הפקות מוזיקה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה את הפסוק "אם אשכחך ירושלים..." על רקע של הכותל,
אבל שהאותיות יהיו נראות כאילו הן שקועות בתוך הכותל...

מישהו יכול להסביר לי איך עושים את זה בצורה מוצלחת?
משום מה לא הולך לי כל כך...

זה די דחוף.
תודה מראש...

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לכתוב את הפסוק על רקע הכותל, לתת לו אפקט של בוול אנד אמבוס, ואז להוריד את רמת ה-fill לאפס. זה מוריד את המילוי ומשאיר רק את האפקט

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכתוב את הפסוק על רקע הכותל, לתת לו אפקט של בוול אנד אמבוס, ואז להוריד את רמת ה-fill לאפס. זה מוריד את המילוי ומשאיר רק את האפקט
אבל לשנות את הכיוון של ההבלטה- שיהיה פנימי- שקוע, ולא מובלט

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
תנסו, אבל ייתכן שבשקיפות מלאה לא יבלוט מספיק שכתוב שם משהו. אולי לתת גוון חום כלשהו (תלוי בצבע החומה) ולהשתמש בשיטת שילוב multiply.
ובכל אופן צריך לשחק עם זה, לא תמיד זה קל להגיע לתוצאה טובה (קחו בחשבון שאבני החומה נשארות מלאות ושלמות ולכן יש קצת חוסר אמינות לעין...).
אולי לשקול לתת עיוות מסויים לאותיות כדי שייראה יותר אותנטי, כי אותיות בחומה אף פעם לא מהוקצעות כמו בפונט ממוחשב.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בהצלחה בע"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה