קורונה אושר הסגר בקבינט על הערים החרדיות

• פותח הנושא lab
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
שוב פעם חולים...
רובם של הנשאים מאתמול הם בחורי הישיבות שנעבעך...עשו להם בדיקת קורונה (שאני לא מאמין לתוצאות) מרגישים טוב ואין להם את התסמינים אבל יצאו חיובים
אז אם רוצים אפשר לצאת מהפחד של הקורונה... ולחזור דחוף לשפיות
אמרו שרב חיים אמר לא לעשות בדיקות קורונה לבחורי ישיבות, דבר ראשון. דבר שני הבחורם הללו שלא היה להם תסמינים יכלו להגיע לסבא להדביק אותו, וחס וחלילה....

חחח

משתמש סופר מקצוען
שוב פעם חולים...
רובם של הנשאים מאתמול הם בחורי הישיבות שנעבעך...עשו להם בדיקת קורונה (שאני לא מאמין לתוצאות) מרגישים טוב ואין להם את התסמינים אבל יצאו חיובים
פחחחחחח
מכירה אישית יותר מ10 אנשים שיצאו אתמול חיובים והם ממש לא בחורי ישיבה.
גם מכירה בחור ישיבה שיצא חיובי ויש לו תסמינים.

תמר יונה

משתמש מקצוען
מי שגרה באיזור אדום, וצריכה לצאת לעבודה באיזור צהוב- השאלה אם העבודה חיונית, נכון?
מורה זו עבודה חיונית או לא? מי יודע? (ידיעה. לא השערה)

Shaniart

משתמש פעיל
שוב פעם חולים...
לא יאומן איזה עצימת עניים,
אבל באמת, ב"ה וטוב שאתה לא מכיר ולא נתקלת או שמעת על חולים שסובלים, וסבלו.. וממשיכים לסבול... אתה צריך להודות לה'..

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
לפני דקה כתבת שהיה במאה שערים הדלקה בלג בעומר ולכן יש הרבה חולי קורונה
ועכשיו אתה כותב סיפור אמיתי
אז לאיזה סיפור להאמין
מעניין שעבר חודש מאז הפצצה המתקתקת של חתונת בעלז...
ומה קרה? כלום כמו לג בעומר במאה שערים..
סיימתי
אין קשר בין הסיפורים ושתיהם נכונים, אכן יש אפליה לחרדים, אבל אכן יש הרבה חרדים(יותר מחילונים) שאינם נשמעים לכללים, ואני מאמינה שאם הרעבארלך היו נבדקים היה פיצוץ נידבקים במאה שערים, אבל שם לא נידבקים ניראה לי כולם נידבקו שם כבר פעמיים

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש עכשיו הצהרה מיוחדת של גמזו

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא דיברתי על מפירי הנחיות
אלא על אנשים שחזרו לשפיות, וחיים את החיים כמו שצריך
ולא קורה ב"ה שום דבר
סגר לא עזר ולא יעזור (אולי חיסון)

(ויוריד את התחלואה??? חולים או נשאים)
והם אלו שמעלים את רמת התחלואה, כי הם מדביקים אחרים שכן נבדקים ונשמעים להנחיות, והם אלו שגורמים כעת לביטול התורה במוסדות שייסגרו בעקבות הסגר

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כל עיר שלא תשתף פעולה עם גמזו, ולא תעשה בדיקות המוניות תהפוך לאדומה, מודיעין עילית משקיעים המון בבדיקות המוניות לנסות לשמור שלא להיכנס לאדום, אבל לא לעולם חוסן, ישנו החלטה פשוטה של גמזו לחשוף את כלל החולים החרדים ע"י הסגרים, הוא בטוח שאחרי סגר זה ילך לו.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני משערת כך:
ביתר
בני ברק
כמה רבעים באשדוד(ש.ב שארו איזה)
אולי גם כמה שכונות בירושלים
אלעד
מודיעין עית
שכחתי כמובן בית שמש
איזה דמיון?
הכנסתם כל מה שנחשב באמת חרדי
וסתם דחפתם לשם את אשדוד ומודיעין עילית.

sheen

משתמש מקצוען
מעניין שבמקומות שלא כל כך שומרים על הנחיות "משרד הבריאות", הכל רגיל לומדים ברצף מפסח ללא שום בידודים ולא "חולים" (הדגשתי חולים כי לא כל מי שנדבק בקורונה חולה, 90 אחוז אינם חולים אלא נשאים)
אז ככל שיתרחקו מכל ההנחיות כך הקורונה יתרחק עוד יותר.
בדוק ומנוסה
עובר על כללי הפורום

וכמובן, "הגיוני" מאד...

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
"החרדים התנגדו"
מאוד מצחיק.
מתי יקלטו הח"כים החרדים שהם לא רלוונטיים בכלל? כולם כבר קלטו זאת חוץ מהם בעצמם. החל מנתניהו, עבור דרך גמזו, קבינט הקורונה, ועד האזרחים התמימים שהצביעו להם כדי שיעזרו להם "ברגע האמת"...
לכתוב כותרות נזעמות על ביזוי כבוד התורה לא עולה כסף... אם היה להם קצת יותר אכפת מאמירות נגד גדולי וקדשי ישראל הם היו צריכים לפרק את הממשלה רק על זה בלבד.
הדבר היחיד שהם צריכים לעשות זה לעשות אולטימטום "אמיתי" שאם אין שינוי מהותי מידי בכל היחס לחרדים, הן ברמה המעשית והן ברמה ההצהרתית, הם מפרקים את הממשלה!
בכל קונסטולציה אפשרית זה המהלך הכי טוב, אם הוא יתקפל ויתעשת מה טוב ומה נעים, ואם לא, אז זה אומר שבאמת אין להם מה להפסיד, אז שיפרקו את הממשלה, וכן, יגידו שהחרדים אשמים בבחירות, אז מה קרה?! עכשיו מתייחסים אליהם יותר יפה?
קדימה. תוכיחו שאתם שוים משהו. תוכיחו לציבור הבוחרים שלכם שאכפת לכם מהם. תוכיחו שלא הגעתם לכנסת בשביל כבוד ממון ושררה, אלא כדי לשמור על האינטרסים של הציבור החרדי. תוכיחו את עצמכם "ברגע האמת".
החכים החרדים עושים מה שגדו"י אומרים להם, ולא לפי דעותינו הניקים בפרוג....
והם לא נמצאים בממשלה רק בשביל הקורונה, יש דברים חשובים ובוערים יותר כמו גיוס ושבת ועל זה הם נלחמים
אבל בפירוש עצוב כמה שונאים אותנו,
שמעתי שראש עיריית בית שמש כועסת מאוד ששוב מתקבלות החלטות בלי לשתף את ראשי הרשויות, ועיר שעד לפני יומיים הייתה צהובה פתאום רוצים לסגור אותה.
אבינו מלכנו, מנע מגיפה מנחלתך

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לכל אלו שעומדים לזעוק ולצעוק חמס!
על "העוול" שעושים לבני ברק הנחמדת... וששוב כולם נגדנו וכו וכו...

שיבוא קצת לעיר ויראה שהעיר מפוצצת חולים מכל עבר וכיוון..

וכנראה שאין מנוס מלתת לאופציה של סגר להוכיח שוב את עצמה... כי שום דבר אחר לא עזר למיגור הנגיף עד כה.
מה ההגיון? כדי שבמקום לצאת לעבודה-נסתובב איתם בעיר?!

פ.נ

משתמש מקצוען
ה
מעניין שבמקומות שלא כל כך שומרים על הנחיות "משרד הבריאות", הכל רגיל לומדים ברצף מפסח ללא שום בידודים ולא "חולים" (הדגשתי חולים כי לא כל מי שנדבק בקורונה חולה, 90 אחוז אינם חולים אלא נשאים)
אז ככל שיתרחקו מכל ההנחיות כך הקורונה יתרחק עוד יותר.
בדוק ומנוסה
איך את עומדת מאחורי המישפט הזה???
אחר כך אומריים שיש הסתה נגד הציבור החרדי.......

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
אינני מעוניין להתעסק חברתית או עסקית עם מחריבי עולם ותומכיהם.
לא הבנתי.
"אני מאמינה באמונה למה שיש קורונה, אנשים מתים ביגללה, סובלים וסבלו בגללה, אני מנסה להבין את המסר שאלוקים שלח לנו דרכה. וכאשר אבין אותו אעשה כל מה שביכולתי לתקן עינין זה, וי וואנט משיח נאו. נ ח נחמ נחמן נחמן מאומן.
יחי אדוננו מורינו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד"
יש לומר נוסח זה בכל בוקר
(אגב, עד נ נח הכל נכון לגבי)

חסיד אחד

משתמש פעיל
קלמן ב''בחדרי'': בישיבת הקבינט טען השר דרעי כי הערים בני ברק, בית שמש ואלעד לא בהכרח אדומות משום שבחורי ישיבות נמצאים בישיבות מחוץ לעיר מגוריהם. סוכם כי משרד הבריאות יבדקו את הנתונים ויכריעו לגביהם במשאל טלפוני בתחילת השבוע. על פי הנתונים העיר ביתר בטוח תכנס לסגר ביום שני.

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
וכן, אני מאמינה (לא באמונה שלמה, אבל זה גם דרך) שסגר יכל להועיל. לא על הרים מסויצות שזה מגוחך אלא סגר כללי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה