אושר בכבוד

פיתגורס

משתמש חדש
בתקופה האחרונה הגמ”ח המרכזי פתח תוכנית נפרדת לרכישת יחידות גם לילדים מעל גיל 3.
בשביל לא לפגוע במסלול הרגיל של הגמ”ח, נפתח בשביל זה גמ”ח נפרד בשם ”השתדלות” ששייך
לעמותה בשם ”זכות אבות”. כל אחד יכול להכנס לדף שלהם במערכת של ”נדרים”,
ולראות שם גם את כל הפרטים וכן אפשרות להצטרף.

אני לא קשור לגמ”ח המרכזי. אבל לאחרונה פניתי לנציג והתלוננתי שאי אפשר לצרף מעל גיל 3,
אז הוא סיפר לי על הנ”ל. כששאלתי למה לא מפרסמים, הוא הסביר שמנסים לחסוך כמה שיותר הוצאות,
ושאנשים ישמעו מפה לאוזן.

חי 523

משתמש פעיל
העמותה הנ"ל לא קשורה לגמ"ח המרכזי ורק לקחה את הרב לוי כנשיא, כך אמרו לי בגמ"ח המרכזי, אך אולי יש לו יותר חלק פעיל שם מאשר נשיא, עכ"פ זה עמותה אחרת לגמרי

פיתגורס

משתמש חדש
העמותה הנ"ל לא קשורה לגמ"ח המרכזי ורק לקחה את הרב לוי כנשיא, כך אמרו לי בגמ"ח המרכזי, אך אולי יש לו יותר חלק פעיל שם מאשר נשיא, עכ"פ זה עמותה אחרת לגמרי
אתה צודק שזה גוף נפרד לחלוטין מהגמ”ח המרכזי,
אבל המקים שלו זה הרב גבריאל יוסף לוי בעצמו!! (ולא שלקחו אותו כנשיא או משהו כזה)

עפולה

משתמש מקצוען
אתה צודק שזה גוף נפרד לחלוטין מהגמ”ח המרכזי,
אבל המקים שלו זה הרב גבריאל יוסף לוי בעצמו!! (ולא שלקחו אותו כנשיא או משהו כזה)
מתוך הפרסום שלהם:
זכינו וראש הישיבה הגאון הגדול רבי גבריאל יוסף לוי שליט"א נענה לפנייתנו לעמוד בנשיאות הגמ"ח החדש.

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תעיינו בטבלת התכניות של הגמ"ח הזה ותראו שאין כאן שום בשורה אמיתית בתכניות לילדים בוגרים, ואין קשר בין מה שהגמ"ח הזה מציע לבין התוכניות של אושר בכבוד.
כך לדוגמא אושר בכבוד מציעים לילד בן 14 סכום של עד 300 אלף שח, והם מציעים...60 אלף שקל!

פיתגורס

משתמש חדש
תעיינו בטבלת התכניות של הגמ"ח הזה ותראו שאין כאן שום בשורה אמיתית בתכניות לילדים בוגרים, ואין קשר בין מה שהגמ"ח הזה מציע לבין התוכניות של אושר בכבוד.
כך לדוגמא אושר בכבוד מציעים לילד בן 14 סכום של עד 300 אלף שח, והם מציעים...60 אלף שקל!
הכל זה תלוי כמה בן אדם יכול לשלם אחרי שהוא כבר מחתן.
מי שרוצה לצרף ילד בן 14 ב”אושר בכבוד” - בשביל הסכום המקסימלי הוא ישלם כל חודש סך 832,
ואחרי מספר שנים כשיקח את ההלוואה הוא יוסיף לסכום הנ”ל סך 2616 כל חודש.
זה יוצא לו להחזיר לשנים שנותרו (עד שיגמרו ה100 תשלומים..) 3448 כל חודש!! (רק על ההלוואה הזו. ורק על ילד אחד.)
בגמ”ח של גי”ל ברור שנותנים יותר אפשרויות ככל שיתחילו יותר מוקדם...

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מי שנזכר מאוחר - עלול לשלם ביוקר...
אבל להגיד שזה חלופה לאושר בכבוד לגילאים האלה, זה פשוט לעג לרש

הגמ"ח המרכזי

משתמש פעיל
אני רואה כאן באשכול כמה וכמה ויכוחים האם צריך לעשות מנוי לתוכניות האלו של אושר בכבוד והגמ"ח המרכזי,
האם הם אמינים, והאם זה שווה את ההשקעה וכו' וכו'
ומתמלאת פליאה.

למה?
כי ברור לי כשמש שכל מי שמפקפק בהנ"ל,
שהוא עדיין לא חיתן אפילו ילד אחד, ואולי בקושי בירמץ.

למה אתם לא הולכים לשאול את בעלי הניסיון?
למה שלא תפנו לאחד שחיתן כבר חמש שש ילדים, ותשאלו אותו מה הוא אומר על זה?
מניסיון, אין אפילו אחד (!) שמחתן ילדים שיגיד לכם שלא לעשות את התוכניות הנ"ל.
הם רק ישכנעו אתכם להצטרף ולא לאחר את המועד.

האם יש רב אחד שהמליץ לא לעשות את התוכניות האלו???
(ולעומת זאת, יש גלריה מאוד מכובדת של רבנים ואדמו"רים שממליצים על כך בכל פה)

יושבים כאן, במחילה מכבודם, צוציקים וזוצי"ם,
ובגלל שלא נוח להם להוציא כמה פרוטות מכיסם המצומק,
הם מפקפקים ומקררים אנשים מלהצטרף לתוכניות מצילות החיים הללו.
האם ידעתם שיש גם אפשרות שבנקים יקרסו יום אחד (כמו שהיה רק לפני כמה שנים בארה"ב שבנקים גדולים ומכובדים קרסו עם כל הכסף שהושקע בהם), אז כבר לא תפתחו יותר חשבון בנק?...

גילוי נאות:
אין לי שום קשר לגמ"חים ולתוכניות הללו,
מלבד העובדה שחיתנתי ב"ה כבר כמה ילדים, וב"ה השכלנו לעשות בזמן 4 יחידות לכל ילד.
כמה נכון!
כאחד שמתעסק כבר 15 שנה בתחום אני שומע כל הזמן את שני צידי המתרס וזה מדהים
הצעירים אומרים למה צריך? ואיך נחזיר? והמבוגרים שמחתנים שואלים אם אפשר פעמיים על כל ילד...

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אגב, העלות של 832 היא במקרה שעושים תכנית רק לילד אחד, אבל אם עושים תכנית משפחתית, אפשר להכניס בסכום הזה (וליתר דיוק בסביבות 900) 3 ילדים שכל אחד מהם מקבל הלוואה של 300,000!

מישו חמוד...

משתמש צעיר
לגמח הארצי יש את כל התעודות והוא פועל לפי הוראות מדויקות כדי שלא ליפול- עשינו פעם ברור רציני מאאאד לכן ההלוואות שם הם קטנות יותר ומתחלקות ל6 הלוואות יש להם כספים בצד והלוואה ראשונה ושניה שה ממילא הכסף של המפקיד כך שאין לו סיכוי ליפול
לעומת המרכזי שבנוי נטו על פירמידה וכדי לתת הלוואות חייבים מצטרפים חדשים לכן הם כל הזמן עסוקים בלחפש מצטרפים חדשים - לא פוסלת.
הגמח הארצי כדי להוסיף עוד הלוואות מהצד (-כמו עזרת אבותינו שנותן למשל) רוצה עוד מצטרפים
ממליצה מאדד
הצטרפנו שם כבר כמה מהמשפחה - הם הוגנים מאד, יש עם מי לדבר שם- הם לא עושים בעיות עם ההלוואות לאחמ"כ (-יצא לנו כבר לקחת) ונותנים לקחת את הכסף המופקד גם באמצע ולפעמים אפילו מחזירים את העמלות חוץ מעמלות האשראי...
התוכנית פועלת באמת בלי שום מטרות רווח - העמלות הם הסכום הקטן ביותר מכל הגמחים והם נטו להוצאות האשראי, והוצאות המשרד...
בהצלחה ושנה טובה, מקווה שהועלתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה