מידע אורגנית TECHNICS KN6000 - מישהו מכיר?

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם מישהו מכיר,
אשמח אם הוא יכתוב כאן פרטים עליה,
וכן אשמח לדעת אם אפשר להכניס אליה מקצבים שמתאימים לימהה / קורג / רולנד...
תודה רבה!

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אשמח גם למידע על חברת TECHNICS באופן כללי...

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמדומני שהחברה הייתה שייכת לפנסוניק, והיא לא קיימת כיום (משנה לגבי חלקי חילוף ושירות).
אם אני זוכר נכון זה דגם מאוד ישן, לפני 15 שנה הוא היה מאוד נחשב [נראה לי שאלי פרידמן היה מנגן עליו] היה לי את הTECHNICS kn2400 ונראה לי שהקורג הכי פשוט היום נשמע הרבה יותר טוב ממנו.
בקיצור, בלי להכיר בדיוק, אם מדובר על לקנות משהו יד שניה, לא ממש בטוח שזה כדאי.
בדגם שהיה לי הייתי מכניס מקצבים עם דיסקט!! [המרובע השחור הזה]

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לי היה עד לפני איזה 10 שנים את הדגם שאחרי - KN7000
הוא היה נחשב ל"צעקה האחרונה" ושיא הטכנולוגיה וכו'

אי אפשר להכניס לו מקצבים לא שלו, אבל יש איזה דיסקט עם תוכנת המרה שעל ידו ניתן היה להכניס לו דברים מחברות אחרות בתנאי שזה מדגמים יותר ישנים ממנו.
אבל אפשר די בקלות לבנות בו מקצבים יפים מאד. (אפשר לפנות אלי בעניין)
הצלילים שלו יפים יחסית לאז, הוא מאד מתקדם ומשוכלל וכו' מבחינת אפקטים וכד'.
אין אפשרות לדגימות, בל אפשר ליצור צלילים חדשים ומעניינים מהדגימות המובנות והאפקטים שבכלי.
אין לו כמעט זכרון פנימי (לדגם שלי לפחות היה כונן SD ובו אפשר להחזיק כמות בלתי מוגבלת של חומר - אבל היה צריך לטעון את המקצבים. אפשר שיהיו מותקנים בפועל על הכלי עד 20 מקצבים לא יותר. לKN6000 גם אין SD רק כונן דיסקטים - עוד פחות מקום והרבה יותר זמן טעינה)
מערכת הפעלה נוחה וקלה למשתמש הביתי, אבל בעייתית ומוגבלת למשתמש מקצועי.
יש לו רמקולים מאד איכותיים וחזקים.
הוא כבד!!!
יתכן שיהיה קשה להשיג חלקי חילוף במקרה של קלקול, כי החברה נסגרה.

אישית לא הייתי מרוצה ממנו. (לא "נותן בראש" כמו קטרון SD1, ולא נוח לתפעול כמו קורג. הוא דומה בעיקר לימהה, גם בצליל וגם בצורת ההפעלה) אבל עמירן דביר שנים רבות נדבק דווקא אליו משום מה...

לסיכום: כלי מעולה למי שבעיקר מנגן להנאתו ואוהב להשתמש בחומר המובנה באורגן
בתנאי שהמחיר מספיק זול, אחרת יש המון דברים יותר חדשים...

נ.ב. זה הכלי שניגן בחתונה שלי, אז קצת כבוד אליו...:p

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה