אורגנית מקצועית

noam highin

משתמש חדש
היי.
אני מנגן כבר כמה שנים על פסנתר חשמלי.
השנה הצטרפתי למספר הרכבים ואני צריך קלידים(אורגנית) עד 61 קלידים.
תקציב עד 1500.
אשמח שתענו, זה די דחוף

נערך לאחרונה ב:

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה זאת אומרת מקצועי בשבילך?
אתה צריך מקצבים גם או אתה בתזמורת?
כי אם אתה רוצה צלילים איכותיים וקלידים מקצועים (בכל המובנים)
ואם אתה יחיד גם מקצבים טובים אז אני חושב שהתקציב שלך הוא ממש לא רלוונטי אלא א"כ יד 2 אבל גם קשה להשיג
אשמח לעזור אם תפרט יותר
נ.ב טאצ זה לא רק מקצועי:D

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם זה בשביל באסים ואקורדים בלבד בתקציב כזה אתה יכול לקנות ימהה יד שניה שיכול לתת מענה לזה משהו מסדרת psr אבל דגם כמה שיותר מתקדם שנכנס בתקציב הזה.. בהצלחה!

noam highin

משתמש חדש
אני רוצה( לא יודע אם יש) משהו שמרגיש קצת לפחות כמו פסנתר אמיתי.
והייעוד שלי העיקר המקלדת, לא חשוב לי כל השאר.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אולי גם יש רולנדים טובים, צריך לשאול מישהו שמבין וגם לבדוק ולשמוע בפועל, כל עוד זה לא כלי למקצבים רציניים יש אפשרות יותר לשחק עם הדגם לטובת פסנתר ובאסים טובים..
ראיתי מישהו עם רולנד juno אבל אני לא באמת מבין בזה..
בפשטות אם יש לך אפשרות להגדיל את התקציב זה עדיף בכל מקרה

השאלה היא לאיזה מטרה אתה צריך את האורגן?

noam highin

משתמש חדש
יציאה מהבית פעם בשבוע
אולי גם יש רולנדים טובים, צריך לשאול מישהו שמבין וגם לבדוק ולשמוע בפועל, כל עוד זה לא כלי למקצבים רציניים יש אפשרות יותר לשחק עם הדגם לטובת פסנתר ובאסים טובים..
ראיתי מישהו עם רולנד juno אבל אני לא באמת מבין בזה..
בפשטות אם יש לך אפשרות להגדיל את התקציב זה עדיף בכל מקרה

השאלה היא לאיזה מטרה אתה צריך את האורגן?

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם זה בשביל פסנתר אז ללא ספק רולנד או ימהה
ימהה אני חושב יותר מתאים לתקציב אבל אם אתה רוצה פסנתר טוב אז אולי כדי לשקול לקנות יד שנייה משהו טוב
אם תרצה אוכל לעלות כמה דגמים מסדרת הPSR כמו ש נתנאל 1 אמר

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יענו קשה לך לסחוב את הפסנתר חשמלי אז אתה צריך משהו קל?
זה לחזרות או להופיע?
חזרות באמת עדיף אולי לסחוב משהו קל
להופיע - לענ"ד כדאי להשקיע להביא משהו איכותי ונוח

דיפדפתי קצת ביד 2, יש שם או את psr443 של ימהה שיש לו באסים ופסנתר סבירים, כמובן שזה נחשב פלסטיק לגבי הפסנתרים החשמליים
כל השאר היה שם כל מיני אורגנים ישנים שצריך להכיר אותם בשביל לדעת אם הם איכותיים או לא..
רולנד לא ניסיתי הרבה זמן לשמוע דגם פשוט שלהם, אני רק יודע שברגע ששמעתי פסנתרים של fantom של רולנד הייתי על הריצפה....
יש מצב שהם טובים בפסנתרים גם בדגמים יותר פשוטים, רק שבזה צריך לבוא למוכר ולשמוע ולהחליט אם זה מה שאתה מחפש

(זה מה שאני יודע, מסתמא יש פה מומחים לדבר..)

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
"איכותי ונוח" כוונתי לסחוב את הפסנתר חשמלי....

noam highin

משתמש חדש
יענו קשה לך לסחוב את הפסנתר חשמלי אז אתה צריך משהו קל?
זה לחזרות או להופיע?
חזרות באמת עדיף אולי לסחוב משהו קל
להופיע - לענ"ד כדאי להשקיע להביא משהו איכותי ונוח

דיפדפתי קצת ביד 2, יש שם או את psr443 של ימהה שיש לו באסים ופסנתר סבירים, כמובן שזה נחשב פלסטיק לגבי הפסנתרים החשמליים
כל השאר היה שם כל מיני אורגנים ישנים שצריך להכיר אותם בשביל לדעת אם הם איכותיים או לא..
רולנד לא ניסיתי הרבה זמן לשמוע דגם פשוט שלהם, אני רק יודע שברגע ששמעתי פסנתרים של fantom של רולנד הייתי על הריצפה....
יש מצב שהם טובים בפסנתרים גם בדגמים יותר פשוטים, רק שבזה צריך לבוא למוכר ולשמוע ולהחליט אם זה מה שאתה מחפש

(זה מה שאני יודע, מסתמא יש פה מומחים לדבר..)
אפשרקישור ל-psr443?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מבין למה עפתם על ימהה בפסנתר ועוד בבסים... קורג עובר את זה בכיס הקטן (וזה לא בשביל להכנס לוויכוח אלא להציע) אבל עדיין אולי בימהה בתקציב הזה יש משו כן טוב....

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
fantom של רולנד הייתי על הריצפה.
רמה לא רלוונטית למה שמבקשים זה אורגן פלוס מקלדת שליטה מטורף של רולנד שאף בעל תזמורת שמכבד את עצמו לא ימכור אותו(דרך אגב אבידני מנגן על שתים כאלה בדומה ליואלי שעבר לשתי טיירוסים:)

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קורג עובר את זה בכיס הקטן
אתה צריך להכיר את הדור הקודם של הקלידים אלא א"כ אתה מחבב טרנסים וכו ולא את דקוית הצליל
יש סיפור ארוך לשתי/שלשה (לא יודע אם קורג יכול להשתוות)חברות האלה!!

נ.ב לא שאני לא מחבב אלקטרוני

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קורג לוקח את ימהה בבאסים אולי אבל בדגמים פשוטים הימהה נותן פסנתר יותר נורמלי, תלוי בדגמים, נגיד בp600 הבאסים מטורפים אבל הפסנתר לא תמיד נשמע פצצה, אלא אם כם זה בהקלטה או בהגברה טובה, הרבה סאונדמנים מפצלים את הבאס לשמאל ואת הפסנתר לימין ואז הפסנתר יכול להישמע לא משהו (בלשון המעטה)
ימהה לעומת זאת (לענ"ד!) בדגמים הפשוטים נותנים מענה שנשמע נעים לאוזן מבחינת פסנתר ובאס..

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ממבט חיצוני זה נראה דגם טיפה יותר מתקדם מ 443.. (בגלל שהוא דומה לו בשתי כפתורים למטה בצד שמאל..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה