אורגן חדש !!! מבית yamaha

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא נראה לי שזה יהיה יותר יקר.
ה975 נמכר ב6700 והSX לפי מחיר המחירון של ימהה יקר יותר ב200 דולר כך שמדובר על אותו מחיר.
בד"כ המחירים דיי זהים חוץ ממבצעים ולא ברור עלויות משלוח ומס
כן כך חשבתי
זה בערך הולך להיות המחיר

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לYAMAHAיש מחיר קבוע על מקלדות מסדרת PSR וברגע שיוצא לשוק סדרה חדשה של מקלדות (PSR) החברה מפסיקה לייצר את הדגם הישן ומה שקורה המחיר של הדגם הישן צונח. והמחיר של הדגם החדש אחרי תקופה קצרה חוזר למחיר הקיים (בערך כל שלוש שנים) פשוט שיטת שיווק
ובדגמים המקצועיים יותר זה הולך בתקופה ארוכה יותר
לפני שקונים מומלץ לבדוק הם הכלי נח לשימוש הרבה קלידנים נהנו ונהנים (!) יותר מהטיירוס והתוכנת הפעלה של ה PSR S יותר דומה לטיירוס

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז ימהה פספסה את אחד היתרונות שלה על המתחרים??
ממש לא! תוכנת ההפעלה מאוד מקצועית זה עניין של הרגל יתכן ג"כ שסדרת psr sx יותר נוחה לשימוש מהGenos כמו שהpsr s יותר נוח לשימוש מהטיירוס (מבחינת תוכנת ההפעלה פחות דברים ויותר קומפקטי)

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המחיר בסביבות 8000 ש"ח!!
עליית מחיר ביחס לדגמים הקודמים S975 ב6700 ש"ח.
אני מבין שאתה מדבר על רשת החנויות הכי אמינה (שווה לשלם קצת יותר יקר) כלי זמר (-יבואנים רשמיים-) אוקי . גם האורגן מדגם psr s 970 המחיר בהתחלה היה 8000₪ ולאחר מכן 7200₪
ולבסוף (קבלו מידע על דגם חדש) המחיר ירד לפחות מ7000₪!!

כנראה שיטת המחיר יהיה גם כן בסדרת psr sx
נ. ב. לא שווה לחכות שהמחיר ירד מטה מטה כיון שדגם חדש בדרך!!

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תרגום מהאתר.....
כשמנגנים סגנונות, קפצו בקלות לתחילת הסרגל על ידי לחיצה על כפתור [RESET / TAP TEMPO]. תכונה חשובה לליווי זמרים או להופעה של מוסיקה עם חתימות זמן משתנות.

חדש!
איפוס מקצב היה רק בקורג ולא בימהה.
גם בYAMAHA תמיד היה בלחיצה יחד על הפלוס ועל המינוס של הTEMPO

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז ימהה פספסה את אחד היתרונות שלה על המתחרים??

אנשים לא אהבו את הגג'ינוס בעיקר כי אין לו בכללל כפתורים והכל נעשה דרך המגע שלו שהוא דיי גרוע, הסאונד שלו לדעתי יותר טוב מהקורג בכמה דברים.
לפי מה שאני רואה בחדש יש כן כפתורים השאלה היא רק איך המגע שלו.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אנשים לא אהבו את הגג'ינוס בעיקר כי אין לו בכללל כפתורים והכל נעשה דרך המגע שלו שהוא דיי גרוע, הסאונד שלו לדעתי יותר טוב מהקורג בכמה דברים.
לפי מה שאני רואה בחדש יש כן כפתורים השאלה היא רק איך המגע שלו.
אין את הכפתורים לצידי המסך. בקודמים היה 36 כפתורים רק לצד המסך!!!

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איזה דגם? של ימהה?
כנראה שלא הבנת את העוקץ! אני יסביר שיש כאלה שלא יקנו אורגן כיון שיחכו שהמחיר ירד רק הם לא יודעים שכבר דגם חדש בדרך היו שחיכו שה-psr s975 מחירו ירד והנה דגם חדש בדרך ועכשיו ישלמו עליו (psr sx 900) מחיר ראשוני 8000₪ לכן באמת לא מומלץ לקנות מיד אלא אם כן באמת יש עליו מחיר טוב כיון שרוצים שיכנס לשוק אלא קצת לחכות ואז לקנות
ולא לחכות מדי הרבה כיון שדגם חדש בדרך

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנראה שלא הבנת את העוקץ! אני יסביר שיש כאלה שלא יקנו אורגן כיון שיחכו שהמחיר ירד רק הם לא יודעים שכבר דגם חדש בדרך היו שחיכו שה-psr s975 מחירו ירד והנה דגם חדש בדרך ועכשיו ישלמו עליו (psr sx 900) מחיר ראשוני 8000₪ לכן באמת לא מומלץ לקנות מיד אלא אם כן באמת יש עליו מחיר טוב כיון שרוצים שיכנס לשוק אלא קצת לחכות ואז לקנות
ולא לחכות מדי הרבה כיון שדגם חדש בדרך
הא אוקיי
אבל אם בכל זאת אני רוצה לקנות את הsx900 למרות שיש עוד דגם בדרך וכו אז זה בסדר
וזה לא עוקץ...
נכון?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מבין שאתה מדבר על רשת החנויות הכי אמינה (שווה לשלם קצת יותר יקר) כלי זמר (-יבואנים רשמיים-) אוקי . גם האורגן מדגם psr s 970 המחיר בהתחלה היה 8000₪ ולאחר מכן 7200₪
ולבסוף (קבלו מידע על דגם חדש) המחיר ירד לפחות מ7000₪!!

כנראה שיטת המחיר יהיה גם כן בסדרת psr sx
נ. ב. לא שווה לחכות שהמחיר ירד מטה מטה כיון שדגם חדש בדרך!!
לשאר החנויות מגיע אחרי כלי זמר בדרך כלל.

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הא אוקיי
אבל אם בכל זאת אני רוצה לקנות את הsx900 למרות שיש עוד דגם בדרך וכו אז זה בסדר
וזה לא עוקץ...
נכון?
המלצה שלי שתקנה מה שמתאים לרמה המקצועית שלך!
אחרי שתקנה תדע שיש לך אורגן מקצועי של YAMAHA וזה שיוצא דגם חדש אולי קצת ישנה לך את חוויית הנגינה אך לא נראה לי שיהיה הבדל משמעותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה