אורגן חדש !!! מבית yamaha

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
וגם מסך המגע של PA4 מגיב מעולה כמו סמארטפון חדש, לעומת המסך של PA1000 ומטה שמגיב כמו מסך של מכונת צילום ישנה.

כבר כתבת את הדבר הזה על המסך מגע כמה פעמים, וזה פשוט לא נכון!! לא נכון!! המסך מגע של הPA1000 מגיב מידית!!
לא יודע כמה ניסיון יש לך עם זה, לי יש את המכשיר הזה כבר כמה חדשים. ואני מרוצה ממנו יותר מכל המכשירים שהיו אי פעם [קורג - PA900, PA3 ורולנד EA7]

נערך לאחרונה ב:

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אכן, לpa1000 יש מסך בדיוק כמו pa4
והגרפיקה שלו כמו בגירסה של הV2
מצטער לאכזב.
הוא נראה אותו דבר, אבל לא פועל אותו דבר.
PA1000 מגיב כמו PA600.

אתה שואל מאיזה נסיון אני אומר את זה - אז מלבד מה שאני מדבר מנסיון אישי, על כלים שהגעתי אליהם או הגיעו אלי להחלפות מקצבים וכו', אני פשוט מכיר את הסוג מסך הזה מהכלי הקודם שהיה לי - PA800.
ברגע שנגעתי בPA1000 ישר זיהיתי את זה. הגרפיקה התקדמה, אבל המגע נשאר כמו פעם.

זה פשוט לא אותו מסך כמו PA4.
בPA4 לעולם לא תמצא את עצמך מנסה שוב ושוב לדייק בלחיצה על התפריט העליון בתנוחה הנכונה במקום הנכון...
ובכלל כל התחושה של המסך של PA4 היא אחרת לגמרי. היא לא פחות משל הסמארטפון הכי מתקדם. הוא מגיב בקלות רבה לכל סוג של נגיעה הכי קלה בכל מקום בכל צורה ותנוחה. (הוא לגמרי "טיקליש"...)

אני לא יכול להתווכח עם זה שאתה מרוצה ממנו, וזה באמת אחלה אורגן.
הרבה אנשים נהנים ממנו, והוא שיפור גדול ביחס לקודמו PA900.
לגבי ההשואה שלך לכלים אחרים שהיו לך - אז מול PA3 - אז מבחינת תוכנה הוא באמת הרבה יותר מתקדם. אבל מבחינה פיזית (חומרה) הוא נחות בהרבה. קלידים, ממירים, יציאות כפי שהארכנו קודם.

נערך לאחרונה ב:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מבחינת איכות, מה עדיף??
PSR S 975 של ימאהה או PA1000 של קורג?
אשמח לדיעות יותר מפורטות....
הPA900 ביחס ל970 היה פחות לטובת הימהה [בלי העניין של ימהה קורג] אלא ברמת הסאונד שנשמע מהרמקולים ובהקלטות. וכן בדגימות. [לגבי שאר הפרמטרים זה דיון נפרד]
השאלה מה הPA1000 בעניין?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכלים ברמה הזאת גם לדעתי יתכן שימהה יותר טוב. אמנם חסר להם ביכולת תכנות מקצבים, אבל בדרך כלל זה פחות מעניין את מי שמשתמש בהם. מה שחשוב זה איכות ויופי של כל צליל, ובזה הימהה יותר טובים ע"פ רוב.
אז כנראה שהחדש של ימהה SX900 יותר טוב מקורג PA1000.
עדיין לא התנסיתי, זו השערה.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה נראה ונשמע שהאורגנים הללו sx900/700 הם הבנים של הג'ינוס.... ממש כך.
יש להם איכות סאונד ודגימות כלים יותר טובים מהסדרת psr s..

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה נראה ונשמע שהאורגנים הללו sx900/700 הם הבנים של הג'ינוס.... ממש כך.
יש להם איכות סאונד ודגימות כלים יותר טובים מהסדרת psr s..

רוב הדגימות של הגינוס היו גם בטיירוס 5 וזה אותם דגימות שהיו בpsr אז אולי האורגן יוצא אחרת בהגברה אבל זה כנראה אותם דגימות.

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רוב הדגימות של הגינוס היו גם בטיירוס 5 וזה אותם דגימות שהיו בpsr אז אולי האורגן יוצא אחרת בהגברה אבל זה כנראה אותם דגימות.
אומנם אותם דגימות, אבל בסדרת הpsr s חסרים אפקטים וכל מיני תוספות לצליל (דברים קטנים שמשנים את הצליל למשהו אחר)

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנה רשימת נתונים DATA LIST להשוואה בין ימהה S975 לSX900
תגיבו להבדלים משמעותיים.

קבצים מצורפים

• psrsx900_sx700_en_dl_a0.pdf
    KB 1,010.6 · צפיות: 235
  • psrs975_s775_en_dl_a0.pdf
    KB 975 · צפיות: 55

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
צריך לבדוק כמה עולה בחו"ל, לפעמים שוה לנסוע במיוחד ולקנות

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בחו"ל עולה 2199 דולר שזה 7766.2149 שקל
לא נראה לי שזה יהיה יותר יקר.
ה975 נמכר ב6700 והSX לפי מחיר המחירון של ימהה יקר יותר ב200 דולר כך שמדובר על אותו מחיר.
בד"כ המחירים דיי זהים חוץ ממבצעים ולא ברור עלויות משלוח ומס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה