אוצר החכמה מה המחירים?איך אפשר לקבל הנחה?

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
המחיר באמת הזוי לאנשים פרטיים שלא עוסקים לפרנסתם בתחומי הכתיבה התורנית.
אני לא קשור לאוצר החכמה.
תוכנה שמושקע בה עשרות אלפי שקלים, וממשיכים להשקיע, והחזקת צוות תמיכה, אמור לעלות סכום לא מבוטל.
אני מציע לכם לבדוק כמה עולות תוכנות של מתכנתים, מעצבים גרפיים, של אדריכלים ומעצבי פנים ותקבלו פרופורציה של מחירים.

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ביום שישי האחרון יצרו איתי קשר דרך הודעה שכתבו כאן.
הם רוצים לקנות מתנה רק בגלל המחיר הם חושבים לקנות משהו אחר של אחד המתחרים.
אז אמרתי שאני לא יודע איך להתחיל להסביר מה ההבדלים. (וגם אני לא אוהב לעשות זאת אא"כ שואלים)
אז לבד הם אמרו לי שהם בהחלט יודעים טוב טוב את ההבדלים.
אני רק יכול לומר, שגם אם ינסו לדמיין את ההשקעה שההנהלה משקיעה באוצר האדיר הזה - לא יצליחו לנסות להגיע לסכומים המטורפים.
מי שרוצה, מוזמן להגיע למירסקי 17 ברמות ד' ירושלים ולעשות סיבוב במשרד/במכון ויראה מה בדיוק מתרחש שם, כמה עובדים, מה עושים וכו'. [אח"כ יבקש לבקר אצל האחרים...]
וזה 'בקטנה', כי יש המון המון מאחורי הקלעים: המתכנתים, משפרי התוכנה, ועוד ועוד שהם בכלל לא יושבים שם [כמו עשרות עשרות! כן כן, לא עשרים... ] האנשים שישבו-יושבים-ישבו על הפרוייקט של מפרשי האוצר, כך קצת מקבלים סדר גודל של השקעה שיש לה תמורה!
מרצדס - זה לא מאזדה, ולכן המחירון שלה שונה.
מסכים עם כל מילה!
כאחד שמכיר קצת את הפרויקטים השונים באוצר החכמה
הן ההשקעה בגיוס הספרים וחבילות חדשות לטובת המשתמשים (שבעז"ה מכון חשוב יחזור לאוצר...)
והן 'מפרשי האוצר' אשר עמלים עליו זמן רב.
@אביחי בס אתה יכול לשלוח אלי להסבר על ההבדלים, יש לי את שניהם... (ואינני עובד בעריכה תורנית, אלא תורתי אומנותי...).
א"א להתכחש שיש גם למתחרה כמה מעלות שאין ל'אוצר החכמה', אך במכלול אין השוואה כלל ואפילו זה קצת מבייש השאלה למצוא את ההבדלים...

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מסכים עם כל מילה!
כאחד שמכיר קצת את הפרויקטים השונים באוצר החכמה
הן ההשקעה בגיוס הספרים וחבילות חדשות לטובת המשתמשים (שבעז"ה מכון חשוב יחזור לאוצר...)
והן 'מפרשי האוצר' אשר עמלים עליו זמן רב.
@אביחי בס אתה יכול לשלוח אלי להסבר על ההבדלים, יש לי את שניהם... (ואינני עובד בעריכה תורנית, אלא תורתי אומנותי...).
א"א להתכחש שיש גם למתחרה כמה מעלות שאין ל'אוצר החכמה', אך במכלול אין השוואה כלל ואפילו זה קצת מבייש השאלה למצוא את ההבדלים...
אני ממש לא אוהב לעשות את זה, במיוחד שיש לך כבר את שניהם [גם לי יש....]
אתה צריך לספר לנו...

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@אביחי בס אם כבר מדברים על אוצר החכמה, רציתי לשאול מדוע לא עושים את האוצר בכונן ssd? פשוט כשקניתי את האוצר קיבלתי רשימת אזהרות להיזהר שלא יפול וכו' דברים שבכונן ssd אין בעיה שיקרו.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@אביחי בס אם כבר מדברים על אוצר החכמה, רציתי לשאול מדוע לא עושים את האוצר בכונן ssd? פשוט כשקניתי את האוצר קיבלתי רשימת אזהרות להיזהר שלא יפול וכו' דברים שבכונן ssd אין בעיה שיקרו.
אתם מתכוונים שיהיה ניתן לעבוד מתוך המחשב ללא חיבור לכונן חיצוני 'גדול'?

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא, ישנם שתי סוגי זיכרונות, אחד הדיסק הקשיח הותיק, שהוא מאוד רגיש לנפילות ולעוד דברים. והיום יש זיכרון שנקרא ssd שאת מרבית החסרונות של הדיסק הקשיח הותיק אין לו.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא, ישנם שתי סוגי זיכרונות, אחד הדיסק הקשיח הותיק, שהוא מאוד רגיש לנפילות ולעוד דברים. והיום יש זיכרון שנקרא ssd שאת מרבית החסרונות של הדיסק הקשיח הותיק אין לו.
קודם נבהיר שאני לא המנהל ויודע [לענות על] הכל.
שנית, כל פיתוח והתרחבות - דורש הרבה משאבים ואנרגיות. בין היתר טיפול, תמיכה ושירות ללקוחות. לכן חושבים פעמיים לפני חידוש מהותי שלא שייך אצל כלל הלקוחות וממילא מצריך מערך של שירות חדש ומיוחד לציבור ספציפי.
לא שלא חושבים להתקדם - אלא כל דבר משוקלל אחד מול אחד.
לצורך הענין, גם אחד כמוני מתוך הצוות ומתוך העבודה שמעלה לפני ההנהלה שיפורים ושדרוגים שאני חושב שהם נצרכים - ההנהלה חושבת מה הכי דחוף והכי נצרך, כי ברור שדבר בא על חשבון דבר אחר.
[בע"ה השנה יכנסו שיפורים ופונקציות נצרכות שאני מנסה לדחוף כבר כמה שנים, שממש המשתמשים יהנו]
לא לשכוח שיש לנו פורום שאפשר שם להעלות בקשות, הצעות, תיקון פגמים וחסרונות בספרים ועוד ועוד ועוד.
[חוץ מאנכי הקטן שצריך לתת קצת יותר לפורום הזה מדין עניי עירך קודמין....]

נערך לאחרונה ב:

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אין כל בעיה להתקין על SSD, רק החומרה שלו יקרה יותר.
אם תקנה כונן של SSD בגודל המתאים אין סיבה שהם לא יתקינו לך עליו.
ליתר ביטחון תבדוק איתם

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם אתה קשור לענין.
המחיר באמת הזוי לאנשים פרטיים שלא עוסקים לפרנסתם בתחומי הכתיבה התורנית.
אכן, גם מחיר של מצלמה מקצועית הזוי לאנשים פרטיים שלא עוסקים לפרנסתם בצילום [אם כי, הוא הרבה יותר גבוה מאשר 'אוצר החכמה'].

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שחסום למשתמשי נטפרי...
לפני שנים רבות הם כבר פתחו אותו למבקשים, מזמן מזמן מזמן...
פורום.jpg

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה בדיוק אני אמור לעשות?
שלחתי להם בקשה עם שלושה נקודות, והם כתבו לי ש'התוכן באתר זה לא טוב'.
מה אפשר לעשות?

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה בדיוק אני אמור לעשות?
מה אפשר לעשות?
נראה לי שצריכים לומר להם סיבה נצרכת.
בכל אופן עדיף בטלפון.

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אין כל בעיה שיעבוד על SSD
רק SSD בגודל 2TB מתחיל מ1000 ש"ח

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין כל בעיה להתקין על SSD, רק החומרה שלו יקרה יותר.
אם תקנה כונן של SSD בגודל המתאים אין סיבה שהם לא יתקינו לך עליו.
ליתר ביטחון תבדוק איתם
אני בדקתי איתם, אין להם שום בעיה לעשות זאת. צריך רק לקנות כונן כזה ולהביא והם שמים עליו את התוכנה, בשונה מהכונן הרגיל שמקבלים מהם. [אמרו לי כל מיני אזהרות שאיני זוכר כרגע, אבל השורה התחתונה היתה שיש כזו אפשרות].
מה בדיוק אני אמור לעשות?
מה אפשר לעשות?
נראה לי שצריכים לומר להם סיבה נצרכת.
בכל אופן עדיף בטלפון.
אותי הפנו ל'ועדת הרבנים לביצור חומות הדת', וזה לא עזר. תכל'ס זה שאתה עורך תורני זו אינה סיבה מספקת בשבילם, אא"כ תצליח לשכנע שזה נחוץ לך במיוחד יותר מלשאר העורכים התורניים, בדומה ל @אביחי בס שעובד שם ולכן פתחו לו מן הסתם.

smiley

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אמנם אשכול ישן אבל עוד רלוונטי..
@אביחי בס אתה עוד יכול לעזור בעניין מבצעי רכישה לאוצר החכמה?
תודה.

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
למעונין
גירסה 17 המהדורה המלאה
יד 2 שמור מאד,
שודרג לדיסק 2 טרה לפני כשלוש שנים
כולל מפרשי האוצר
שישלח הודעה בפרטי

smiley

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למעונין
גירסה 17 המהדורה המלאה
יד 2 שמור מאד,
שודרג לדיסק 2 טרה לפני כשלוש שנים
כולל מפרשי האוצר
שישלח הודעה בפרטי
אין לי אפשרות להודעות פרטיות
תשלחו בבקשה מייל ל shifronet בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה