עזרה אופס התרחשה בעיה

• פותח הנושא logy
  • פורסם בתאריך

לב זהבה

משתמש מקצוען
לי זה קורה כשאני מנסה לעבור לקישור לאשכול בתוך אשכול ישן וזה לא מצליח לי בכלל, כלומר גם אחרי כמה דקות אני לא מצליחה ואין לי נתיב

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
מעתיקה לכם הודעה של נתיב:
מכיון שכתבת הודעה דומה באשכול אחר חשוב לי לציין כמה דברים.
א. אכן כשפנית לנתיב היית הראשונה שפנתה. עובדתית תמיד יש אחד ראשון שלו אמורים שאף אחד לא פנה לפניו.
ב. את שיחת ה 50 דקות יזם נציג של נתיב מתוך רצון לבדוק את התקלה לעומק ולטפל בה. הטיפול היה בשליטה ולא היה נדרש ממך להמתין על הקו וחבל שזה לא הובהר לך בתחילת השיחה. אבל בכל אופן מיוצר בהודעתך רושם מטעה מהמשפט הנ"ל שחשוב לי לתקן אותו.
ג. כרגע הפיתרונות האפשריים לתקלה הן או גלישה באתר בדפדפן שאינו כרום או ביצוע החרגה של האתר על ידינו. את ההחרגה הנ"ל אנחנו מבצעים נקודתית לכל לקוח שפונה כיון שיש לקוחות שהאתר לא פתוח להם מבחירה והחרגה של האתר לכולם תגרום לאתר להיפתח.
ד. לאור האמור בסעיף ג. משתמש שיש לו את התקלה הנ"ל מוזמן לפנות אלינו דרך דף צור קשר באתר נתיב או לשלוח לי בהודעה אישית כאן את שם המשתמש שלו בנתיב והעניין יטופל לגביו.

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לי יש סינון של נתיב וזה היה לי גם.....
שלחתי להם פניה.....
שלום! יש תקלה באתר של פרוג!!!!!! אשמח שתטפלו בה בהקדם!!!!! הרבה מתלוננות על כך באתר-כדאי מאוד להתיחס לזה ברצינות!!!!!!!! בתודה מראש!
והם ענו לי....
ביצענו שינוי וכעת האתר אמור לעבוד, על מנת להחיל את השינוי לחץ כאן

בברכה, צוות נתיב

נתיב כשרות

לכן,מי שיש לה גם סינון של נתיב....
שתלחץ במילה כאן......
וזה יסתדר לה......
ככה בכל אופן אצלי......
לא. רענון לבד לא יעזור. אנחנו צריכים להגדיר משהו למשתמש ורק לאחריו רענון ופתיחה מחדש של הדפדפן יעזרו. כתבתי באשכול אחר. ניתן לפנות אלינו דרך הלחצן צור קשר באתר נתיב או לשלוח לי בהודעה אישית כאן את שם המשתמש בתוכנת נתיב

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא. רענון לבד לא יעזור. אנחנו צריכים להגדיר משהו למשתמש ורק לאחריו רענון ופתיחה מחדש של הדפדפן יעזרו. כתבתי באשכול אחר. ניתן לפנות אלינו דרך הלחצן צור קשר באתר נתיב או לשלוח לי בהודעה אישית כאן את שם המשתמש בתוכנת נתיב
לי זה עזר!
מציאות!

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אותי זה מחרפן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה