אופניים לבת שנתיים

גרפיתי

משתמש רשום
ביתי נהייתה עכשיו בת שנתיים ורציתי לקנות לה תלת אופן עם ידית וגגון.משהו יפה.
התחלתי לחפש וראיתי שכולם מתאימים רק עד גיל שנתיים וחצי.אחרי שחיפשתי טוב מצאתי משהו שיוכל להתאים לה עד גיל 5 אבל לפני שהספקתי לקנות אמרה לי מישהי שבגיל שנתיים זה כבר מיותר לקנות תלת אופן ועדיף לקנות מיד אופניים אמיתיות עם גלגלי עזר.
מה אתם אומרים?לא מוקדם מידי?יש איזשהו סיכוי בכלל שהיא תצליח לרכב עליהם לפני גיל 3?ולא עדיף להתחיל כן עם תלת אופן?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא מיותר וזה מאד מוקדם יהיה לה עוד הרבה זמן ליסוע באופנים רגילות וגם שהשלוש גלגלים הרבה יותר מתאים ובטוח לגיל הזה
המלצה האופניים היפות בד"כ לא מאד טובות אני ממליצה לך על האופנים של "קולומה" הצבעוניות כחול צהוב ירוק אדום הם חזקות ומצוינות, כל הגנים והחידרים קונים כזה
מנסיון הוא מעולה

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את לא הולכת דווקא על האופניים היקרות: שימי לב שבחלק מהחברות הזולות (לפחות במה שיש לי בבית) אין שליטה של ההורה על כיוון ההגה,
כלומר גם כשהוא מנסה לכוון את המוט ימינה/ שמאלה זה לא משפיע על הכייון של הנסיעה.
מה שאין כן בסוגים יקרים יותר שם יש חיבור של המוט, עם איזה פטנט, איכשהו לקידון ואז ההורה יכול לכוון את ה"נסיעה"
ו.. לא אין צורך באופניים אמיתיות,
תני לה את הביטחון באופניים שהיא שולטת בהם 100%.

tamar

משתמש מקצוען
זה תלוי ביכולת המוטורית של הילדה שלך,
בכל מקרה גיל 2 ועוד בת נשמע קצת מוקדם לאפניים רגילות, יש יציבות גדולה יותר בתלת אופן, וטוב לעבור אותו כשלב ראשון לפני אופניים רגילים.
בכל מקרה אני קניתי של חברת קונקט- אפניים טובות ופשוטות בעיצובן- יש 2 גדלים לבחירה ומנסיון יכול לשמש בכיף עד גיל 5.

mirif

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על תלת אופן של קולומה מפלסטיק, אמנם יש יותר יפות מהן אבל הן חזקות וטובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה