אוף - מסך המוות. מי יודע לפרש?

בני2

משתמש מקצוען
ואז הסיומת של ג'ימל
שלחתי.

בכל מקרה אני הייתי מנסה לבדוק את הSSD עם התוכנה של היצרן שאמורה לדעת לקרוא את נתוני הSMART .
חוץ מזה אפשר לעשות בדיקה לRAM עם MEMTEST 86+.

בקשר לעדכונים אפשר לעדכן ידנית, ולא דרך ההגדרות, אתה יכול להוריד ISO של 2004 לפתוח אותו ולעשות 'שדרוג', זה בעצם יעדכן לך את הגירסה, יש מצב שזה עוד יותר טוב מלעדכן מהאינטרנט, כמובן שזה לא כל העדכונים אבל זה העיקר.

ברוב המקרים זה בעיות דרייברים, ולכן הייתי ממליץ לעשות עדכון כולל של כל הדרייברים עם תוכנה טובה, (לא, לא Driver Booster!!!)

בהצלחה!

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מנסיון למדתי של מילות התקלה אין שום משמעות ודרך הפעולה היא די קבועה
מה פתאום?!?
האתר שאתה מפנה אליו הוא אתר ברמה מתחת לכל בקורת.
כדי ללמוד על המשמעות של קודי השגיאה יש רק מקום אחד, התיעוד של מייקרוסופט. כמובן שכדי להבין את התיעוד צריך להבין את המבנה של מערכת ההפעלה.
אולי בזמן ההפעלה מחדש יעשה תיקון לכונן
מצב הכונן - זה מראה גוד
למיטב הבנתי השגיאה שמצויין בתמונה לא קשור בעיקר לכונן אלא לראם. (ייתכן שזה קשור לכונן בכל זאת)

עריכה: מחיפוש באינטרנט אני רואה שנפוץ שזה נגרם מחמת בעיות בכונן הקשיח.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה