מידע שימושי אוספים דואר בזול סטוק בתחנה מרכזית? תתלוננו!

חיליש השני

משתמש פעיל
גם בשביל זה צריך לקחת תור.
(והמבטים המשפדים של כל העומדים ברחוב, כשעוקפים אותם בקלילות ונכנסים עם תור מוזמן... אוי המבטים המשפדים. עדיף כבר להפנות דואר לזול סטוק וגמרנו.)
יש שם (בחדר של הת. ד.) עמדה להדפסת פתקיות לתור.
ולכן בכלל לא צריך להיכנס לסניף המרכזי. (נכון ללפני שבוע וחצי)
השאלה רק שעות הפתיחה

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
כל הסיפור הוא בירושלים?
מעניין אותי לדעת
כי הבנתי שכל חנות יכולה לפתוח ממ"ס
ואולי כדאי להתארגן בכוון הזה
לפתוח עוד ועוד חנויות למסירה באזורי המרכז

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כל הסיפור הוא בירושלים?
מעניין אותי לדעת
כי הבנתי שכל חנות יכולה לפתוח ממ"ס
ואולי כדאי להתארגן בכוון הזה
לפתוח עוד ועוד חנויות למסירה באזורי המרכז
מעניין כי נראה שסגרו אותם.
היה גם אחד מול רב שפע, בHCC, נח מאוד.
שעות פתיחה ארוכות, ללא המתנה, מסירה ללא בעיות, והוא נסגר. (לא החנות עצמה אלא הממ"ס).

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
מעניין כי נראה שסגרו אותם.
היה גם אחד מול רב שפע, בHCC, נח מאוד.
שעות פתיחה ארוכות, ללא המתנה, מסירה ללא בעיות, והוא נסגר. (לא החנות עצמה אלא הממ"ס).
החניות מאוד לא אוהבות את זה
בדרך כלל מתחילות ומתיאשות

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
העסק מענונין להכניס המון לקוחות לחנות ולכן מוכן לעבוד עם הדואר
העניין הוא שאין מספיק שיתוף פעלה מצד הדואר - שזה לא אכפת להם
אין תגמול מספק - לא מכסים את שכר העלות של הלהתעסק עם זה
ועוד הלקוחות מלאים בתלונות....

היפי

משתמש פעיל
ושעות הפתיחה שלהם? מילא שולחים לשם את כל העיר, לפחות תרחיבו את שעות הפתיחה.
איך זה אמור להתאים לאישה עובדת?
לקחת את הילדים ב- 4, לעשות את הטיול עד לשם, ואז לשמור עליהם בחנות הענקית הזו.
ובסוף לקנות להם משהו קטן, אחרי שיצאו להם העיניים במשך כל זמן ההמתנה.

דאבל-קליק

משתמש מקצוען
נכון, כי אין לנו שום מרכז איסוף נורמלי.
הדואר בבוכרים בלתי אפשרי מבחינת התורים, את הממ"ס ביואל סגרו לנו מול פרצופינו הנדהמים, כמו גם את הממס שקדם לו ברחוב נחום. ולמרכז כלל את לא מצפה שנתקרב (זמני המתנה חריגים)

איזה ממ"ס ביואל? קיוסק טעים לי? הרבה זמן לא הזמנתי חבילה אבל זה ההממ"ס שלי! סגרו אותו?

ישראלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
ושעות הפתיחה שלהם? מילא שולחים לשם את כל העיר, לפחות תרחיבו את שעות הפתיחה.
איך זה אמור להתאים לאישה עובדת?
לקחת את הילדים ב- 4, לעשות את הטיול עד לשם, ואז לשמור עליהם בחנות הענקית הזו.
ובסוף לקנות להם משהו קטן, אחרי שיצאו להם העיניים במשך כל זמן ההמתנה.
כ"כ נכון השעות שלהם על הפנים עד 6 ... ולכן יש עומס

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
נכון, כי אין לנו שום מרכז איסוף נורמלי.
הדואר בבוכרים בלתי אפשרי מבחינת התורים, את הממ"ס ביואל סגרו לנו מול פרצופינו הנדהמים, כמו גם את הממס שקדם לו ברחוב נחום. ולמרכז כלל את לא מצפה שנתקרב (זמני המתנה חריגים)
האופציות החביבות שנותרו הן להפנות חבילות לדואר המרכזי ביפו 23, שם יש אולם המתנה ענק מימות המנדט הבריטי הראוי לאכלס בו את אלפי הממתינים, או להסתפח אל תושבי אזור התחנה המרכזית ולהפנות לזול סטוק.

הבעיה הסבוכה עוד יותר היא שבממ"סים האהובים שלנו, על גבול מאה שערים, נתנו גם לילדים בני שנתיים את החבילה, כל עוד הם ידעו לדקלם את מספר המדף. היות וחוקי המדינה הציונית לא כ"כ היו ידועים שם, למרבה המזל.
אבל כל הממ"סים נסגרו, והפקידים בסניפי הדואר דורשים שיגיע נציג מעל גיל 16 עם יפוי כוח. לכו תסבירו להם שאין בחבילה מטילי זהב או עפרות פלוטוניום, כולה גרביונים כחולים מנקסט לבית ספר, מה יפוי כוח? מי יפוי כוח? וגם אם נניח שאכין יפוי כוח, הם הרי לא יאמינו לילדונת הדקיקה שהיא בת 16 (בצדק מוחלט, כי היא בקושי בת 12), ורשאית לקחת את הגרביונים שלה כדי שיהיה לה מחר מה ללבוש.
אני מקבלת לטעים לי ברחוב יואל...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עשיתי הסטת דואר ל3 חבילות
וכל אחת מהחבילות נשלחה למיקום אחר
1 לחנות. 2 האחרים לסניפי דואר (אחד מהם רחוקקקקקקקקקקק ממני)
מעניין. עשיתי אינספור הסטות דואר והגיע למקום שבחרתי.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
איזה ממ"ס ביואל? קיוסק טעים לי? הרבה זמן לא הזמנתי חבילה אבל זה ההממ"ס שלי! סגרו אותו?
אני מקבלת לטעים לי ברחוב יואל...

כן, טעים לי.
אין בדואר אפשרות להפנות לשם, בשבועיים האחרונים.

כבר לא אכפת לי לפתוח ממ"ס בבית. ככה כל החבילות שלי יגיעו אליי. ואת שלכם אחלק לכם בקמצנות, בין 6 ל-7 בערב, ורק מעל גיל 16 עם הצגת תעודת זהות ויפוי כוח חתום בידי נוטריון. אם לא תבואו תוך שבוע אחזיר אותן לסין ושלום עליי נפשי.

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
כן, טעים לי.
אין בדואר אפשרות להפנות לשם, בשבועיים האחרונים.

כבר לא אכפת לי לפתוח ממ"ס בבית. ככה כל החבילות שלי יגיעו אליי. ואת שלכם אחלק לכם בקמצנות, בין 6 ל-7 בערב, ורק מעל גיל 16 עם הצגת תעודת זהות ויפוי כוח חתום בידי נוטריון. אם לא תבואו תוך שבוע אחזיר אותן לסין ושלום עליי נפשי.
יאללה עופי על זה
נמצא דרך להפעיל פורטקציה

אגב, בחמישי שעבר הגיעה לי חבילה לטעים לי היום לקחתי אותה

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תבואו למלא לי את הסניף... אבל אם הזכרתם את מרכז כלל- 8 דקות משם יש את סניף הדואר של רחביה ברחוב קק"ל, שבהזמנת תור מראש זמן המתנה של 2 דקות. כל האוטובוסים שעוצרים ביפו בתחנה של זויה- עוד 2 תחנות. שעות פתיחה מעולות. אבל לא יתנו לילדים קטנים. אם שולחים ילד- צריך גם תז של מי שהחבילה על שמו, וגם תז של הלוקח. לא ביקשו ממני ייוי כוח אלא כשלקחתי לחברה.

בינה

משתמש מקצוען
אל תבואו למלא לי את הסניף... אבל אם הזכרתם את מרכז כלל- 8 דקות משם יש את סניף הדואר של רחביה ברחוב קק"ל, שבהזמנת תור מראש זמן המתנה של 2 דקות. כל האוטובוסים שעוצרים ביפו בתחנה של זויה- עוד 2 תחנות. שעות פתיחה מעולות. אבל לא יתנו לילדים קטנים. אם שולחים ילד- צריך גם תז של מי שהחבילה על שמו, וגם תז של הלוקח. לא ביקשו ממני ייוי כוח אלא כשלקחתי לחברה.

אולי התמזל מזלך...
יש שעות של עומס הזוי והפקידות שם איטיות להחריד!

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הסניף הקבוע שלי.
פעם אחת באמת היה עמוס מאוד, אבל בדרך כלל בהזמנת תור מחכה 5 דקות מקסימום. ואפשר לראות את העומס באתר של הדואר. כמעט תמיד יש תור לאותו יום ובד"כ בטווח ממש קצר. קרה לי שהפסדתי תור והזמנתי מיד תור לעוד שעה וחצי.

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
רותי, תכתבי עוד, זה נושא כל כך כאוב
שאני פשוט בוכה וצוחקת.........

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בעולם הפך לכ"כ קטן מאז הקניות באינטרנט, אבל דואר ישראל מתקשים לעמוד בקצב, והם אוחזים עדיין בקום המדינה...

אינטלגנטית

משתמש צעיר
רותי, במקום לפתוח ממס אצלך בבית
קחי את מושכות דואר ישראל לידיים
כך ייטב לכולנו...
אני עד היום לא מבינה למה בחרו בסמל צבי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה