אולי כבר נמאס........אבל ממש נואשת

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למרות שזאת שאלה נדושה כאן
אשמח לקבל כל מידע איפה ניתן וכדאי ומומלץ לרכוש ריצוף, קרמיקות, כלים סניטריים.......
בירושלים בדחיפות
חנות שיש בה שרות, אמינות, מבחר............
תודה מראש:rolleyes:

פלנטה הפקות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עוז קרמיקה בתלפיות מבחר גדול שירות מדהים ומחירים טובים ג םעל דברים איכותים

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
במוחה המחירים מצוינים אבל עמוס שם ועצבן אותי כל פעם לחכות. קניתי שם דברים שהייתי צריכה מיידי- דמוי פרקט לחדר, את כל הברזים, סיפונים וכאלה. קשה לראות דברים אז אם יודעים מה רוצים אפשר להצליח לצאת משם תוך שעה עם מה שרוצים.
שאולוף שירות מצוין, מחירים פחות או יותר דומים, יותר קל לראות מה קונים, יותר מסודר ממוחה. מבחר גדול של ריצוף. קניתי שם כיורים וחיפוי למטבח.
בחרש יש מבחר ענק של חיפויים. שירות טוב. המחירים- גם שם הצלחתי לקבל את אותה רמת מחיר כמו שאולוף. קניתי שם חיפויים לאמבטיות. בריצוף פחות הסתדרתי שם והיה נראה שהמבחר פחות.

ריצוף וכלים סניטריים קניתי מחוץ לעיר במקום מסוים שלא הייתי מרוצה מהשירות ולכן לא ממליצה. בסופו של דבר הייתי יכולה להזמין את אותו הדבר במוחה או שאולוף כמעט באותו מחיר.

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
במוחה המחירים מצוינים אבל עמוס שם ועצבן אותי כל פעם לחכות. קניתי שם דברים שהייתי צריכה מיידי- דמוי פרקט לחדר, את כל הברזים, סיפונים וכאלה. קשה לראות דברים אז אם יודעים מה רוצים אפשר להצליח לצאת משם תוך שעה עם מה שרוצים.
שאולוף שירות מצוין, מחירים פחות או יותר דומים, יותר קל לראות מה קונים, יותר מסודר ממוחה. מבחר גדול של ריצוף. קניתי שם כיורים וחיפוי למטבח.
בחרש יש מבחר ענק של חיפויים. שירות טוב. המחירים- גם שם הצלחתי לקבל את אותה רמת מחיר כמו שאולוף. קניתי שם חיפויים לאמבטיות. בריצוף פחות הסתדרתי שם והיה נראה שהמבחר פחות.

ריצוף וכלים סניטריים קניתי מחוץ לעיר במקום מסוים שלא הייתי מרוצה מהשירות ולכן לא ממליצה. בסופו של דבר הייתי יכולה להזמין את אותו הדבר במוחה או שאולוף כמעט באותו מחיר.

ממש תודה על הפרוט, עזרת לי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה