התייעצות אולי הוצאתם פעם פירוט שיחות נכנסות -צריך אישור מהמשטרה

ווינדוס

משתמש פעיל
לי היה אותו הסיפור עם סלקום. הייתי בחו"ל ובעקרון לא השתמשתי בנייד...רק לקחתי אותו כדי להסתכל מי מתקשר אלי, ולחזור אליו מסים אחר.
בסופו של דבר קיבלתי מסלקום חשבונית בסביבות האלף ש"ח, בטענה שהיו לי שיחות נכנסות שקיבלתי (שיחה אחת כאילו של 38 דק', ועוד כמה...כל דקה היא 25 ש"ח...)
כשביקשתי פירוט שיחות נכנסות אמרו לי לבקש מהמשטרה
בתכל'ס לא התעסקתי עם זה ועזבתי אותם בחמת זעם ):
ושילמת להם??

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה על העזרה!!
אבל זה רק שיחות יוצאות
הסתקרנתי, אז דיברתי איתם בעצמי - כביכול אני זקוק לפירוט השיחות הנכנסות שלי.
(אגב, מבין חברות הסלולר שהתנסתי - אני ממש מרוצה מהם).
הסבירו לי שזה מטעמי חוק צנעת הפרט. מה שלא ידעו להסביר (לא צעקתי, דיברנו בנועם) מדוע החוק מונע ממני קבלת מידע זה, בעוד שאני יכול לאגור אותו ללא קושי בעצמי.
עלתה סברה שזה בגלל חיוג מחסום, או בגלל מרכזיות חיוג שהפירוט יראה לי את מספר האם - שהוא בד''כ לא לפרסום.

בשורה התחתונה, הם לא ידעו לומר מה ההגיון (שיסתירו את המספרים החסויים. לא מפריע לי).
מעניין אותי לברר את הנושא, אם אדוג עוד מידע מעניין בל''נ אשתף.

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הסתקרנתי, אז דיברתי איתם בעצמי - כביכול אני זקוק לפירוט השיחות הנכנסות שלי.
(אגב, מבין חברות הסלולר שהתנסתי - אני ממש מרוצה מהם).
הסבירו לי שזה מטעמי חוק צנעת הפרט. מה שלא ידעו להסביר (לא צעקתי, דיברנו בנועם) מדוע החוק מונע ממני קבלת מידע זה, בעוד שאני יכול לאגור אותו ללא קושי בעצמי.
עלתה סברה שזה בגלל חיוג מחסום, או בגלל מרכזיות חיוג שהפירוט יראה לי את מספר האם - שהוא בד''כ לא לפרסום.

בשורה התחתונה, הם לא ידעו לומר מה ההגיון (שיסתירו את המספרים החסויים. לא מפריע לי).
מעניין אותי לברר את הנושא, אם אדוג עוד מידע מעניין בל''נ אשתף.
תודה על הרצון הטוב והאכפתיות!

מיכלול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשטרה גם לא תעזור לך בנושא כי צריך אישור שופט
היה במשפחה של בעלי גם איזה עניין כזה והיו צריכים להוציא אישור שופט מיוחד
כמו כן זה גם עולה כסף להוציא את השיחות הנכנסות
אני לא הייתי נכנסת לזה אם זה רק בשביל תמחור תנסי אופציה אחרת

עריכה ת

משתמש פעיל
אני בסלקום וכשהייתי צריך מידע כזה ממוקד למספר טלפון מסויים, פשוט דיברתי עם הפקיד ואמרתי לו ששכחתי מה המספר של אותו אדם וזה ממש חשוב לי, ותוך כדי ניהול שיחה ונסיוני לתאר לו באיזה יום ואיזה אורך שיחה (כדי שיאמר לי את המספר...), דרכו אספתי את כל המידע של שבוע שלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה