אולי גם לך זה יעזור לצום קל :)

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אם תספיקו להשיג על הבוקר :)

בתשעה באב אמא שלי קנתה לי חבילה של כדורים "פולן" של פוראוור
אני בד"כ בתשעה באב ב 3 כבר מעולפת במיטה רועדת מחוסר אוכל , (המים לא מפריע לי). היה פעם שהרגשתי כך כבר מ 12 בצהרים.
הפעם הכנתי אוכל לצאת הצום תוך כדי , אפיתי כל מיני דברים שיהיה לפתוח את הצום , כמעט לא ישבתי רק הייתי במרתון בבית עם הילדים וכו' , פשוט הרגשתי טוב. ב"ה. מרגישים צום , אבל לא חולשה עד כדי שאי אפשר לקום.
אולי זה היה נס חד פעמי , אבל אני כבר התחלתי לקחת אותם לכיפור
מקווה שבע"ה יעזור גם הפעם.
למי שקשה לה בצום , ממליצה!!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כדורי אלוורה? ממתי צריך לקחת? אני מרגישה בדיוק כמו שתיארת, רועדת מחוסר אוכל. (וגם משתגעת מרעב...)

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מתי צריך להתחיל לקחת?
והאם זה עוזר גם לכאבי ראש?
ו...זה יקר? (-:

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
בנוסף, קצת מאוחר, אבל מי שמכורה לקופאין, כדאי להפסיק עם זה שבוע לפני הצום.
החסר בקופאין גורם לסחרחורת, כאבי ראש עייפות וחולשה. יותר קל להתמודד עם התחושות האלו בלי צום, מאשר בצום.

פיר

משתמש סופר מקצוען
בסד
לא הבנתי איפה אפשר להשיג נרות אקמול למבוגרים?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי נרות אקמול, צריך לשאול רב. מאחר וביום כיפור יש עניין בעינוי, יש הפוסקים כי אסור ליטול בצום תרופות שמקילות. לא נכנסת לענין, לא פוסק, רק מציינת את שידוע לי.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י OR_Design;n5105800:
אם תספיקו להשיג על הבוקר :)

בתשעה באב אמא שלי קנתה לי חבילה של כדורים "פולן" של פוראוור
אני בד"כ בתשעה באב ב 3 כבר מעולפת במיטה רועדת מחוסר אוכל , (המים לא מפריע לי). היה פעם שהרגשתי כך כבר מ 12 בצהרים.
הפעם הכנתי אוכל לצאת הצום תוך כדי , אפיתי כל מיני דברים שיהיה לפתוח את הצום , כמעט לא ישבתי רק הייתי במרתון בבית עם הילדים וכו' , פשוט הרגשתי טוב. ב"ה. מרגישים צום , אבל לא חולשה עד כדי שאי אפשר לקום.
אולי זה היה נס חד פעמי , אבל אני כבר התחלתי לקחת אותם לכיפור
מקווה שבע"ה יעזור גם הפעם.
למי שקשה לה בצום , ממליצה!!

דווקא יש לי בבית.
איזה מינון לקחת?

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממליצה לקחת 2 כפות דבש דבורים ממש עוזר....
לקחתי כמה פעמים, הרגשתי מצוין
תנסו.....
ואל תשכחו לבשר לי.....שהרגשתם מצויןןן
(הרעיון מבעלי....מגיע לו קרדיט...)

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גרפיקה100;n5106340:
אני ממליצה לקחת 2 כפות דבש דבורים ממש עוזר....
לקחתי כמה פעמים, הרגשתי מצוין
תנסו.....
ואל תשכחו לבשר לי.....שהרגשתם מצויןןן
(הרעיון מבעלי....מגיע לו קרדיט...)

מתי לקחת? מש לפני הצום?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איך בעצם פולן קשור לפוראוור? הכניסו לכדורים אלוורה?

אני נואשת... מכירות משווקת של פוראוור בבית וגן?
תמיד יש מלא מודעות, וכשצריך- לא מוצאים.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
יוזרית , את מתכוונת שאסור לקחת לפני הצום? לא שמעתי
אין לי בעיה שיהיו לי כאבי ראש זה לא הענין , כשיש לך צורך לטפל בילדים להאכיל להחליף לשחק וכד' ולמצוא זמן גם להתפלל ,
למה צריך להרגיש ככה? מי שמרגישה כמוני תבין , יש כאלו שהצום עובר להם בקלות יותר
בצום אני פשוט כמה שעות רועדת ומזיעה , זה לא משהו סטנדרט. וזה לא שעם הכדורים את מרגישה כאילו עכשיו סיימת לאכול,
יש כאבי ראש ואת מרגישה לגמרי את הצום , אבל בצורה הגיונית ולא כמו סמרטוט במיטה בלי אפשרות לקום.
קמתי ובישלתי ועשיתי הכל , וב"ה , עבר בשלום.
ואגב , גם אחותי סיפרה בדיוק את אותו דבר. היא אמרה שהיא לא מבינה מאיפה היה לה כח היא לא ישבה לרגע.
אז ממליצה לכם , תשאלו רב , אני לא שמעתי מעולם שיש בעיה לקחת קלי צום. זה ממש סוג של ..
(אקמול באמצע הצום זה משהו אחר..)

צריך לקחת נראה לי 6 יום לפני ערב הצום ו 6 בערב הצום , מחלקים את זה על פני כל היום.
(כך אני עשיתי)

צום קל ומועיל!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בהוס טבע מוכרים בגרושים ערכה להקלה על הצום. כמויות אדירות מתחסלות שם בערבי צומות, כנראה שיש בזה משהו. אני ומשפחתי משתמשים בזה בקביעות וב"ה צמים מצויין, אבל לא יכול להתחייב שזה רק בגלל זה.

לי לה לו

משתמש רשום
אני לקחתי קלי צום וכל מיני דברים כאלו- ולא ראיתי שעזר לי כלום
אשמח לקנות את מה שרשמו פה, אבל איפה אפשר לקנות? אצל מי שמוכר את המוצרים של פורואר?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י userit;n5106260:
לגבי נרות אקמול, צריך לשאול רב. מאחר וביום כיפור יש עניין בעינוי, יש הפוסקים כי אסור ליטול בצום תרופות שמקילות. לא נכנסת לענין, לא פוסק, רק מציינת את שידוע לי.

את צודקת, יש עניין בעינוי, אבל אין עניין בסבל.
לכן כשדוד שלי מארה"ב שלח לנו נרות קופאין, הרב פסק שאסור, כי יש עניין בעינוי, אבל אם אני קמה כבר בבוקר עם פטישים בראש, אין סיבה לא לקחת נרות אקמול כמו אם באמצע השנה אקום עם פטישים.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
נכתב ע"י לי לה לו;n5106423:
אני לקחתי קלי צום וכל מיני דברים כאלו- ולא ראיתי שעזר לי כלום
אשמח לקנות את מה שרשמו פה, אבל איפה אפשר לקנות? אצל מי שמוכר את המוצרים של פורואר?

גם אצלי קלי צום אף פעם לא עזר
כן , אצל מי שמוכרת מוצרי פוראוור

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י OR_Design;n5106395:
יוזרית , את מתכוונת שאסור לקחת לפני הצום? לא שמעתי
אין לי בעיה שיהיו לי כאבי ראש זה לא הענין , כשיש לך צורך לטפל בילדים להאכיל להחליף לשחק וכד' ולמצוא זמן גם להתפלל ,
למה צריך להרגיש ככה? מי שמרגישה כמוני תבין , יש כאלו שהצום עובר להם בקלות יותר
בצום אני פשוט כמה שעות רועדת ומזיעה , זה לא משהו סטנדרט. וזה לא שעם הכדורים את מרגישה כאילו עכשיו סיימת לאכול,
יש כאבי ראש ואת מרגישה לגמרי את הצום , אבל בצורה הגיונית ולא כמו סמרטוט במיטה בלי אפשרות לקום.
קמתי ובישלתי ועשיתי הכל , וב"ה , עבר בשלום.
ואגב , גם אחותי סיפרה בדיוק את אותו דבר. היא אמרה שהיא לא מבינה מאיפה היה לה כח היא לא ישבה לרגע.
אז ממליצה לכם , תשאלו רב , אני לא שמעתי מעולם שיש בעיה לקחת קלי צום. זה ממש סוג של ..
(אקמול באמצע הצום זה משהו אחר..)

צריך לקחת נראה לי 6 יום לפני ערב הצום ו 6 בערב הצום , מחלקים את זה על פני כל היום.
(כך אני עשיתי)

צום קל ומועיל!

תודה,
שימי לב- כתבתי את הדברים כתגובה לאקמול בצום, לא בקשר לכדורים לפני הצום. לצערי אני יודעת בדיוק על מה את מדברת. רועדת כולי בצום.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
לי עזר מאד לצמא כדורים מסיסים במים בשם הידריישן.
מיועדים ברעיון למניעת התיבשות.
קונים בבית מרקחת.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה מוכרים נרות קפאין בבני ברק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה