דרוש מידע אולי אני האחרונה שלא הבינה, אז תסבירו לי

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הדבר נכון רק לגבי מודעות דרושים בהן הביקוש הפוך
בכל מודעה אחרת האינטרס של המפרסם הוא חשיפה לכמה שיותר אנשים, והגבלה של מנויי פרימיום פוגעת בפרסום
נכון לגבי מקומות אחרים. כאן באתר המודל שונה מלוח עיתונים רגיל.
כאן מנויי הפרימיום הם דווקא אנשי המקצוע הטובים שמוכנים לשלם, שאפשר לראות את תיקיות העבודה שלהם, ויש אלפי כאלו. ולכן אנשים מפרסמים כאן מידי יום מודעות דרושים, ללא תשלום. זה עובד אפשר לראות את זה.

על בסיס יומי אני מקבל פניות מאנשים שמפרסמים בלוח, שמבקשים שאמחק את המודעה שלהם, כי הם לא מפסיקים לקבל פניות מאנשי מקצוע מובילים, והם כבר סגרו עם מישהו...

יש כאן מנויי פרימיום שזה קומה של אנשי מקצוע מובחרים, שמקבלים הצעות עבודה.
מאידך מפרסמי המודעות לא רק שלא משלמים על פרסומם אלא שכבר יודעים דרך הלוח בפרוג מגיעים אליהם ההצעות האיכותיות ביותר.
זה המודל שהחלטתי שנכון עבור האתר שלנו אחרי המון חשיבה. זכותכם לחשוב אחרת בתור מי שלא עושה מנוי. זכותי לחשוב שמגיע למנויים זכות קדימה, זכותם של מנויי פרימיום לבקש תמורה על תשלומם הסימלי שמודעות לוח יהיה עבורם בלבד.

בהצלחה

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
איזור הצפון
מוכר את המחשב נייד שלי DELL M68310 גודל 17 אינצ'!
מוכר ב-4,500 גמיש

קניתי ב-8000 ש"ח מיבוא אצל הניק @bris (בארץ עולה 12,000 ש"ח) לפני כשלוש שנים.
מוכר כי ב"ה הרחיב ה' את גבולי במקום בבית ויש לי מקום לנייח.
מצו"ב המפרט המלא של המחשב, רק שינוי קטן הוספתי לו 128GB SSD עליו יושבים התוכנות.
הבטריה מחזיקה לכ-20 דק' לא לבנות עליה....
וחוץ מזה הכל פגז תחנת עבודה אמיתית

מפרט המחשב.png

אין לך אפשרות ליצור קשר עם המפרסם

ניקח לדוגמא את ההודעה הזאת
אני לא ילך כעת לעשות מנוי פרימיום רק כי אני מחפש מחשב נייד
אבל המפרסם שהלך ושילם ומחפש לקוחות לא יקבל את הפניה שלי
בהודעותי התייחסתי בעיקר ללוח דרושים/ביקוש עבודה.
המודל של לוח יד שניה צריך כנראה חשיבה נוספת. תודה על תשומת הלב!

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זכותי לחשוב שמגיע למנויים זכות קדימה
זכות קדימה רלוונטי רק במודעות דרוש איש מקצוע
במודעות הפוכות- למכירה, להשכרה, נותן שירות, לא רלוונטי

עריכה: רואה עכשיו שהתייחסת לזה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בהודעותי התייחסתי בעיקר ללוח דרושים/ביקוש עבודה.
המודל של לוח יד שניה צריך כנראה חשיבה נוספת. תודה על תשומת הלב!
וכנ"ל דירות.

אם מפרסם יודע שהוא מפרסם דירה והוא מקבל פניות מכל הניקים ואפילו מגולשים שאין להם ניק - הוא ימהר לעשות פרימיום.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
וכנ"ל דירות.

אם מפרסם יודע שהוא מפרסם דירה והוא מקבל פניות מכל הניקים ואפילו מגולשים שאין להם ניק - הוא ימהר לעשות פרימיום.
כלומר, שבנדל"ן המפרסמים הם המנויים?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בלת"ק
רוב המנויים הם בעלי מקצוע רציניים שמכירים את פרוג ותרומתו
מפרסמים דיווחו לי על כמות פניות שמקשה עליהם לבחור לעיתים

cherry c

משתמש סופר מקצוען
@prog
לא דיברתי כלל על דרושים.
לא מענין אותי
אני עובדת במקצוע שלא קשור לנותני השירות בפרוג.
דיברתי על זה שמדי פעם יצא לי לראות מודעה להשכרה, או למכירה ביד2 או מודעות פרסומת של צלמת/גרפיקאי.
אני נכנסת ושוב נתקלת בכפתור המטופש.
בקיצור נותנת עצות חינם. צדיקה שכמותי.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש הרבה גולשים שאין להם ניק בפרוג וחבל שהם לא יוכלו ליצור קשר עם המפרסם.
הרעיון הוא שייצרו ניק כדי שפרוג יגדל
כמו שאת לא יכולה להעלות קבצים לגמבו מייל לני שאת עושה חשבון
הגדלת חשיפה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק
רוב המנויים הם בעלי מקצוע רציניים שמכירים את פרוג ותרומתו
מפרסמים דיווחו לי על כמות פניות שמקשה עליהם לבחור לעיתים
לי יצא לפרסם מס' פעמים בלוח הדרושים.
גם לפני שהתחיל כל העניין של המנויים וגם לאחר מכן.
ואני מוכרחה לציין שבהחלט יש הבדל גדול! בעל מקצוע שראה לנכון לעשות מנוי הוא בד''כ לא אחד שעורך וידאו בפוואר פוינר וממקסס במובי מייקר.(עם כל הכבוד-ויש לי הרבה!)

זה בד''כ אדם שישב ולמד והתמקצע בתחומו. ולעניות דעתי אילו שמחפשים בעל מקצוע מחפשים דווקא אחד כמוהו.
אחרת יכולתי לפנות לחברה מהעבודה או לשכנה מהבניין שתעשה את העבודה ויש מצב שהיא דווקא הייתה עושה את זה מאד יפה. אבל מה לעשות שלא תמיד יש זמן ואפשרות לקחת סיכון. ואם פרסמתי יתכן ורציתי משהו קצת אחר..
אני (סמיילי אצבע מונפת).

שקל ליום זה תמחור יפה. אבל כשהמוצר זה 300 שקל, זה בכל אופן בעיה.

תיארת יפה את המציאות: מנויי פרימיום יודעים להעריך, אלו שאינם מנויים לא יודעים להעריך (את שווי הפרימיום).

אולי אם תהיה להם אופציה לנסות במחיר סביר, הם ינסו ויראו כי טוב?

ביטלתם את האפשרות של לקנות מנוי לחודש. בסדר. אבל אין אפשרות ביניים? נניח נסיון ל3 חודשים ב70 ש"ח?

אנשים לא אוהבים לשלם כסף. רק מה, יש דברים שהם התרגלו. על שימוש ברשת לא רגילים לשלם... אז אם אפשר שהשלב הראשון לפחות לא יהיה מאות שקלים, נראה לי זה יעזור לכל הצדדים.

(גילוי נאות: פניתי בצורה פרטית ונעניתי בכבוד ובנימוס, כרגיל. למרות זאת כותב כאן, בשביל לראות אם יש עוד שחושבים כמוני).
נכון מאד!
התנסות של חודש חודשיים תועיל בהחלט.
אפשרי לדוג' לדרוש מחיר מעט גבוה יותר לחודש ניסיון ואם בסוף החודש ביק מחליט להצטרף למנוי שנתי הסכום מתקזז והופך לסכום החודשי הרגיל בכל החודשים.
דיברתי על זה שמדי פעם יצא לי לראות מודעה להשכרה, או למכירה ביד2 או מודעות פרסומת של צלמת/גרפיקאי.
פרסומות אולי אפשרי שמי שיש לו מנוי והוא מפרסם על עצמו בלוח שיפתח במקביל אשכול באיש את רעהו ואז ממילא תיהיה חשיפה יותר וקל יותר ליצור קשר.
ואז ממילא לא אבדנו את אפקט הרווח לכל הצדדים.
הכוונה יותר לפרסום רווחי ממש ולא דברים מינימליים כמו: ''למכירה נעליים חדשות ב80 ש''ח '' - בשביל זה אף אחד לא יעשה מנוי.

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה בלוח מודעות רק למי שיש פרימיום יש אפשרות לצור קשר עם המפרסם.
בהנחה שלרוב מוחלט של הגולשים אין מנוי, קהל היעד שמתענין במודעות לוח הוא מזערי.
בקיצור, החשיפה פה היא זניחה ולא שווה למנויים שמפרסמים.
בלת''ק
מעצבן מאוד!
אבל כנראה זאת המטרה
שמי שירצה את ההצעה שבמודעה יצטרך לעשות מנוי
כדי להשיג אותה...

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני חושב שהעמדה של פרוג הובהרה היטב.
אין תחליף ללוח יד 2 שהיה. שום אתר חרדי לא נותן פלטפורמה דומה לא מבחינת קהל היעד ולא מבחינת הממשק שמאפשר לברר פרטים ע"ג הפורום.
לגיטימי שההנהלה בוחרת לאפשר את היתרון הזה רק עבור הפרימיומים, למרות שעיננו רואות וכלות, כי אין לנו חלופה באופק.
עצה חינמית שלי: תחזירו את ממשק הלוח הקודם מוגבל לפרימיום, הוא היה נוח יותר. כמו כן הם בטח ישמחו אם יפתחו מחדש את פורום ניהול האתר מוגבל עבורם.

נערך לאחרונה ב:

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לדעתי, (ואני לא פרימיום) הם צודקים, לפחות במודעות דרושים בעלי מקצוע.
מי שמשלם (תכלס;)) הוא יותר רציני בד"כ, לפחות בתחום בו הוא עוסק.
ואת זה בעלי המקצוע מחפשים. את אלו שהשקיעו במקצוע שלהם.
לדוגמה- אחד שמחפש מישהו שיערוך לו וידאו - יציעו את עצמם גם אלו שעורכים בתור תחביב, (שחלק מהם הם אלו שנמצאים כאן בפרוג בשביל תעסוקה נטו) לעומת החבר'ה הרציניים, שזה המקצוע שלהם, והם אפילו מוכנים לשלם עבור חשיפה.
ברור שעדיף לו שרק הרציניים יציעו את עצמם.

במודעות הפרסום יד שניה וכו - ההצעה שלי: פרסום לבעלי פרימיום, הצגה ואפשרות צפייה גם לפשוטים שבעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה