אולטרה קוד בנוסף למה"ט הכרחי?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
למיטב הבנתי היא התכוונה שהם למדו בשביל החומר - שהוא אכן חשוב וקריטי בחברות מהסגנון הנ"ל
ולא בשביל לומר שהם "בוגרות קמאטק"
יתכן, אם כי גם על זה אני חולקת.
לנשים עם כזה ניסיון יש בד"כ צורות למידה עצמאית שעדיפות להן על פני למידה קבוצתית שסתם מבזבזת זמן יקר, תרתי משמע.

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מידיעה.
מכירה משהו שהתקבל לתפקיד תכנותי בכיר - כמעט ארכיטקט כשההשכלה שלו לא כללה שום דבר רשמי שקשור לתכנות.
רק ניסיון ולמידה בשעות הפנאי.
ומכאן הסקת שעדיף להיות בוגרת קמאטק ולא בוגרת תואר?

דמבלדור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ומכאן הסקת שעדיף להיות בוגרת קמאטק ולא בוגרת תואר?
זו רק דוגמה.
כל אחד שחיפש אי פעם עבודה בתכנות יודע שהסעיף של הניסיון בקורות החיים משמעותי פי כמה וכמה מסעיף ההשכלה שלעתים לא משפיע בכלל.

דמבלדור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כמובן, שבוגר עם תעודת הנדסאי יתקשה הרבה יותר במציאת עבודה מבוגר תואר או אפילו סטודנט במהלך תואר.
עם השנים ההבדל מיטשטש והניסיון הוא הפקטור הכמעט יחידי.

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
בדרך כלל תואר יעזור רק למשרת סטודנט, אחר כך הנסיון יותר חשוב.
ואם יש מקום שאפשר לכתוב אותו כניסיון, כמו קמאטק, לדעתי זה משמעותי יותר.
כשמעסיק או חברת השמה מקבלים ערימה של קו"ח ממתחילים, הם ישימו לב קודם לניסיון התעסוקתי ורק בשלב הבא יבדקו מה רמת ההשכלה ומאיפה.
וכמו שראיתי, בוטקמפ של קמאטק כולם כותבים כניסיון תעסוקתי, לא ברור למה, אבל זה ישר נראה יותר טוב...
באיזה קטע כותבים את הבוטקאמפ כניסיון תעסוקתי?
זה לימודים נטו עם מבחן בסוף. אין פה שום נסיון..

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני יודעת בוודאות על מנוסות שלמדו כדי להתקבל למקומות הגדולים באמת.
אצלינו (ואני עובדת באחת החברות הכי גדולות) מקבלים גם מנוסים רק מ4-5אונברסיטות ספציפיות ורף ציונים מסוים
(אני לא אומרת שאין חריגים אבל בישיבה של הגיוס ככה אמרו לנו שככה העיקרון ואם אנחנו מכירים יוצא דופן אז אולי אולי)
ואני כבוגרת קמא טק לא מנוסה בפנים!

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
והנושא של השרשור דרך אגב הוא לא האם עדיף תואאר או קמא טק אלא האם קמא טק חשוב בתוספת למהט...

שפריצרית

משתמש מקצוען
אצלינו (ואני עובדת באחת החברות הכי גדולות) מקבלים גם מנוסים רק מ4-5אונברסיטות
בטח את מדברת על ווסטרן דיגיטל, או חברה אחרת שנמצאת בהסכם עם קמא טק.
זה משהו אחר - יש כמה חברות שקמא טק הגיעו איתן להסכמים בנוגע לחומרי הלימוד, ואז ישקלו העסקה בהתאם לתוצאות המבחנים.
אם היית מגיעה לחברה הזו לבד עם קו"ח + השורה של קמא טק, אף אחד לא היה מסתכל על זה....
אגב, החברות הגדולות הללו לא באמת צריכות את כל הטררם של להגיע להסכמים ולהכשיר ולגבש צוות חרדי.
יש דרכים קלות יותר לגייס עובדים.
אלא שזה רייטינג לא רע בכלל הסיפור הזה של העסקת חרדיות.
שחר בר אור, מנכ"ל ווסטרן דיגיטל - הראשון שהגיע להסכם עם קמא טק והכניס חרדיות חסרות תואר לחברה - התראיין בכל במה אפשרית.
הוא קיבל פרומו וכתבה שלא חסכו בה בסופרלטיבים ומחמאות, והוא לא חסך בתיאורים על מעשה הגבורה שלו - לקחת בנות כפר חסרות השכלה ולהכניס אותן בשערי החברה הבלתי אפשרית שלו...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני יודעת בוודאות על מנוסות שלמדו כדי להתקבל למקומות הגדולים באמת.
אצלינו (ואני עובדת באחת החברות הכי גדולות) מקבלים גם מנוסים רק מ4-5אונברסיטות ספציפיות ורף ציונים מסוים
(אני לא אומרת שאין חריגים אבל בישיבה של הגיוס ככה אמרו לנו שככה העיקרון ואם אנחנו מכירים יוצא דופן אז אולי אולי)
ואני כבוגרת קמא טק לא מנוסה בפנים!
מעודד :rolleyes::p;)

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
חברה אחרת שנמצאת בהסכם
אכן.
אבל: מה גרוע בכך? ברור שזה הפעולה העיקרית שלהם.
ולגבי מנוסות- הם מאוד עוזרים עם חומרים חסרים וגם מילה במקומות הענקיים.
אין דרך לעבור ראיונות בהרבה מהמקומות החילוניים (בוודאי למתחילות ובחלק מהם גם למנוסות) בלי החומר של קמאטק- ולא מספיק ללמוד מהאינטרנט בקליל יכול להיות שאפשר באינטרנט אבל בתנאי שאת לומדת את זה באותה השקעה שאת היית לומדת בקורס ששלמת עליו.....

שפריצרית

משתמש מקצוען
אכן.
אבל: מה גרוע בכך?
שום דבר לא גרוע בכך. להפך, זה טוב מאד.
אלא שצריך להבין שההעסקה מגיעה על בסיס שיתוף פעולה מקדים עם חברות מסוימות, ובשוק הפתוח אין ערך ממשי בהכשרה של קמא טק.
(כמובן שתמיד כל ידע נוסף הוא כח אבל מבחינת הכרה, תעודה וכו' - לא רלוונטי)

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תכלס
תואר
או קמאטק?

לגבי לימודים אני מתכוונת

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
תכלס הבוגרות של אולטרה קוד שיצאו השנה
הם יותר מבוקשות בשוק?
הם שווה לי לקרוע את עצמי בשביל זה?
הבוסים רואים את התעודה הזאתי?
חשוב לי לקבל מידע מנשים בחתום

גפילטעפיש

משתמש חדש
אני גם לומדת תכנות ,מה אחוזי ההשמה של קמא טק בכלל????
יש ענין בכל המאסות מתמטיקה שהם דורשים??
ומה זה הבוט קאמפ??
(אני לומדת קמא טק בסמינר חרדי וכל פעם שאנחנו מנסות לשאול משהו על התכנית לימודים או על ההשמה מתחמקים מאיתנו...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה