מאמרים אוטומציה שיווקית - עסקית: הדבר הבא בעולם הפרסום

אוטומציה עסקית (Business Automation) או אוטומציה שיווקית (Marketing Automation) היא האוטומציה החדשה בדיגיטל. היא חיה ובועטת במדינות רבות בעולם ובישראל בימים אלו היא הפכה לדבר החם הבא.


אוטומציה חדשה

זה לא כישוף, לא שייך לעשירים בלבד ולא מתאים רק לתאגידים הגדולים ביותר…אוטומציה שיווקית – עסקית מתאימה לכל חברה המעוניינת לשפר תהליכים, לחסוך בכסף, לבנות את המסרים הנכונים לאנשים הנכונים, בדיוק המתאים ובמיצוי הפוטנציאל הגלום בלקוחות הקיימים.

כמה מילים על אוטומציה לעסקים
אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור החברה ומנהל השיווק שלה, הוא הדאטה של הלקוחות וכיצד למצות ולמנף את הנתונים הקיימים. הדאטה, נתוני הלקוחות המוחזקים בקבצים ובמערכות שונות, היא ליבת החברה השווה זהב ועליכם לנצל משאב עיקרי וחשוב זה.
האוטומציה השיווקית פותחת דלת חכמה לפעולות אוטומטיות, עבור מקרים שונים בפעולות קבועות ומוגדרות ומספקת מענה לכל פעולה שיווקית אוטומטית: אם קרתה פעולה מסוימת, האוטומציה השיווקית תענה בפעולה אוטומטית המבצעת אינטגרציות בין המערכות השונות והכלים המגוונים.

מורידים הוצאות, מעלים הכנסות
אוטומציה שיווקית-עסקית מקשרת בין מערכות שונות ומאפשרת להן “לדבר” אחת עם השנייה.
בעזרת המומחים שלנו, נוכל לחסוך לכם במשאבים רבים, זמן יקר וכסף רב שמתבזבזים בחיפוש אחר לקוחות חדשים, טיפול בלקוחות קיימים ולמעשה כל מה שמבוצע בשיטה הישנה שאינה אוטומטית.
התהליכים האוטומטים ימנפו את העסק שלכם לכל המשימות השיווקיות השוטפות אשר דרושות לניהול ארגון, יחסכו לכם כסף רב בהוצאות ואף עשויים להכניס לכם כסף פוטנציאלי מלקוחות קיימים וחדשים הנהנים משירות ושיווק חדיש, נוח ויעיל. כל זאת בעזרת מערכות אוטומציה מתקדמות שמאפשרות ליצור תהליכים עיסקיים בהתאמה אישית.
 

אירועים קרובים

ראש פינה

הפרוגיסטים נותנים בראש

לוח דרושים

למעלה