אוטומציה או מתכנתת?!

א'ב'

משתמש פעיל
אני בעצם למדתי בסמינר הנדסת תוכנה לפני כמה שנים טובות אך לא עבדתי בזה מכל מיני סיבות...
עכשיו אני חושבת לחזור לתחום אבל לפני כן אני אצטרך לעבור קורס כדי להכנס לתחום שוב
יש לי אופציה של FULL STACK שזה קורס שיקח לי שנה או אוטומציה קורס של 3 ח'
השאלה היא מה נראה לכם יותר משתלם?
הן מבחינת משכורת זה כ"כ משמעותי?
והן מבחינת לחץ בעבודה האם כשיש דדליין יש יותר לחת על המתכנתות מאשר על האוטומציה...?
אשמח לשמוע מבעלות נסיון...
תודה!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כתבת את המצב המשפחתי, אבל אני מציע משהו קצת קשה למישהי נשואה עם ילדים,
להתחיל מהקורס אוטומציה - אחרי 3 חודשים להתחיל לחפש עבודה, ובמקביל לעשות קורס FULLSTACK, יכול להיות שאחרי תקופה, מקום העבודה שהעסיק אותך עבור אוטומציה יסכים לקחת אותך למשרת FULLSTACK, וגם אם לא, תוכלי להתחיל לחפש עבודה במקום אחר בתור מתכנתת במידה וזה יתאים לך, ואם זה לא יתאים לך (בגלל לחץ וכד') יהיה לך את המשרת אוטומציה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה