שיתוף אהוביה ז"ל

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
היום קראתי שבדו"ח שהוגש למח"ש נטען כי רכב הבלשים נגח ברכב הנערים.
לא נכנסת מה, למה, איך.
עלם צעיר שסיים את ימיו בצורה לא הוגנת.
עלם צעיר עם חלומות, רצונות, אהבה...
אהוביה סנדק ז"ל אהוביה.jpg

נערך לאחרונה ב:

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא נכנסת מה, למה, איך.
אהוביה סנדק ז"לצפה בקובץ המצורף 798740
איזההה יפהה רק מלראות את החיוך שלו בא לי לבכות .. עלם צעיר שסיים את חייו בצורה הכי לא הוגנת שיש !!!!:(:(:(:(

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא נכנסת מה, למה, איך.
הציור מרגש מאד.
קצת חסר משהו בהבעה. אולי בחיוך, או באף.

ונראה לי שכדאי לשלוח למשפחה. הם יתרגשו מאד.

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הציור מרגש מאד.
קצת חסר משהו בהבעה. אולי בחיוך, או באף.

ונראה לי שכדאי לשלוח למשפחה. הם יתרגשו מאד.
זה היה ציור נורא ספונטני... הייתי חייבת את זה.
לא מכירה את המשפחה. מחזיקים להם אצבעות.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא נכנסת מה, למה, איך.
מדהים. דווקא זה שזה כמעט כמעט ולא בדיוק- זה מה שמעלה את ההערכה שלי לציור ולאומנות פה, כי לעולם איננו מצליחים לחכות במדויק. ההערכה היא לקרבה הגדולה יותר ויותר למציאות.
אי אפשר לעמוד בפניו... עננו בזכות טהור עיניים.. עמד להתארס. הי"ד.

לגבי הנושא שלא להיכנב לשאלות סביב הנסיבות- אני לא רואה פסול באומנות שבאה מתוך רגש שיגיע מתוך ידיעה על עוול שהתרחש. זה רק יוסיף לאומנות, זה יגביר את קול הזעקה שהאמן ירצה להביע, כי אז תביעי לא רק את הכאב שכתבת בסוף הדברים, אלא כאב רב בהרבה עם זעקה לשמים על הרצח וטיוחו. זה רק ישביח את יצירת האומנות, ויחזק את החיבור של הצופה ליצירה. גם מבחינת עבודת ה' שלנו- לענ"ד יש דברים שכן צריך לדעת אותם וכל אחד יקח אותם למקום הנכון בעבודת ה' שלו.

מדהים. ברכה והצלחה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדהים. דווקא זה שזה כמעט כמעט ולא בדיוק- זה מה שמעלה את ההערכה שלי לציור ולאומנות פה, כי לעולם איננו מצליחים לחכות במדויק. ההערכה היא לקרבה הגדולה יותר ויותר למציאות.
אי אפשר לעמוד בפניו... עננו בזכות טהור עיניים.. עמד להתארס. הי"ד.

לגבי הנושא שלא להיכנב לשאלות סביב הנסיבות- אני לא רואה פסול באומנות שבאה מתוך רגש שיגיע מתוך ידיעה על עוול שהתרחש. זה רק יוסיף לאומנות, זה יגביר את קול הזעקה שהאמן ירצה להביע, כי אז תביעי לא רק את הכאב שכתבת בסוף הדברים, אלא כאב רב בהרבה עם זעקה לשמים על הרצח וטיוחו. זה רק ישביח את יצירת האומנות, ויחזק את החיבור של הצופה ליצירה. גם מבחינת עבודת ה' שלנו- לענ"ד יש דברים שכן צריך לדעת אותם וכל אחד יקח אותם למקום הנכון בעבודת ה' שלו.

מדהים. ברכה והצלחה.

מסכימה עם מה שכתבת כאן. כשאני ראיתי את הפיגוע הזה עשיתי קריקטורה וכתבה. הקריקטורה יצאה עליזה מדיי אז בחרנו לא לצרף אותה לכתבה. דווקא הציור שלך מיכל יותר מביע. אבל התגובה של כולנו וכל מי שמוחו בראשו זה להביע הזדהות ומחאה על פשע השנאה.. לא מובן איך האירוע הזה עבר בשתיקה רועמת, אבל זו לא הפעם הראשונה לצערי.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אכן גם לי כואב שכאן באתר, הרצח הזה די עבר באדישות/חוסר מודעות מסוימת. היה שרשור על זה באא"ר, וננעל די מהר (עם דיון תלוש מהמציאות ומהלב כאחד).
יוצרים יקרים, אין שום בעיה שביצירות שלכם תיכנסו לעומק העוול שאותו אתם רוצים להביע. לא רק שזה ישביח את יצירתכם- אלא היא תהיה חסרה מהחלק הזה אם הוא לא יהיה שם, וזה חבל גם בגלל הפסד יכולת המחאה שיכולה לצאת מיצירה שכוללת את כלל צעקת העוול והדרישה לצדק.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אכן גם לי כואב שכאן באתר, הרצח הזה די עבר באדישות/חוסר מודעות מסוימת. היה שרשור על זה באא"ר, וננעל די מהר (עם דיון תלוש מהמציאות ומהלב כאחד).
יוצרים יקרים, אין שום בעיה שביצירות שלכם תיכנסו לעומק העוול שאותו אתם רוצים להביע. לא רק שזה ישביח את יצירתכם- אלא היא תהיה חסרה מהחלק הזה אם הוא לא יהיה שם, וזה חבל גם בגלל הפסד יכולת המחאה שיכולה לצאת מיצירה שכוללת את כלל צעקת העוול והדרישה לצדק.

לגמריי הגיוני. הרי היצירה נועדה להביע. אם כל הזמן חונקים את ההבעה כדי להתחשב בעולם ובגלל שהתקשורת יוצרת כיווץ פנימי אצל יוצרים עם דעות שונות מדעת המיעוט בתקשורת, אז ככה זה נראה. גם לי יצא ציור עליז יותר ממה שתכננתי וממה שכתבתי.

הציור של מיכל אבל תפס אותי במיוחד בגלל שהוא בשחור לבן זה מראה שכל החיות הנפלאה הזו נקטפה והוא יפה ומזעזע במקביל.

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לגמריי הגיוני. הרי היצירה נועדה להביע. אם כל הזמן חונקים את ההבעה כדי להתחשב בעולם ובגלל שהתקשורת יוצרת כיווץ פנימי אצל יוצרים עם דעות שונות מדעת המיעוט בתקשורת, אז ככה זה נראה. גם לי יצא ציור עליז יותר ממה שתכננתי וממה שכתבתי.

הציור של מיכל אבל תפס אותי במיוחד בגלל שהוא בשחור לבן זה מראה שכל החיות הנפלאה הזו נקטפה והוא יפה ומזעזע במקביל.
עכשיו ראיתי את הקריקטורה שעשית. כן, צריך להביע את עצמינו והיה לי קשה
להמשיך בשקט בלי להשמיע קצת. ממש קצת.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עכשיו ראיתי את הקריקטורה שעשית. כן, צריך להביע את עצמינו והיה לי קשה
להמשיך בשקט בלי להשמיע קצת. ממש קצת.
ציור מהמם. תפסת את החיוך מלא החיים שלו ומצד שני בגלל שזה שחור לבן מבינים שהחיים האלו נקטפו. ציור מושלם בעיני וגם המסר מובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה