אדריכל רשום/ רשוי או הנדסאי

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה לברר אדות אדריכל מסוים
לשם כך אני מעוניינת לדעת
האם יש רשימה של אדריכלים ששם אני יכולה לבדוק על אדריכל ספציפי אם הוא רשום או רשוי, או שהוא בכלל הנדסאי
אשמח לכל מידע,
תודה רבה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בוודאי , אבל תצטרכי שם ומס' זהות
יש את פנקס ההנדסאים פה -תעשי שאילתא
ויש את פנקס האדריכלים פה
כנ"ל אפשר לבדוק מהנדסי בניין וקבלנים -מומלץ!
אגב -יש הבדל בין אדריכל רשוי לאדריכל רשום ...מישהי אולי תתנדב להסביר במקומי...

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה ענקית,

רישום-על סמך לימודים לבעלי תואר ראשון בהנדסה או אדריכלות, והתעודה והמוסד הוכרו על ידי הרשם כמובן שיהיה זכאי להיות רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים
אדריכל רשום יכול לתכנן רק מבנה שמוגדר בחוק כ" מבנה פשוט" שזה אומר עד גובה 11.5 מ' ושאין בו מפתחים של יותר משש מטר
הרישוי הוא שלב מתקדם של הסמכה הניתן למהנדס או אדריכל רשום שצבר והוכיח כי צבר ניסיון מעשי מספיק של שלוש שנים בענף בו הוא רשום, החל מיום רישומו (קריטריונים לתנאי מינימום להגשת בקשה לרישוי כאדריכל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה