Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו המשך הטור: קקפוניה של זעם מופגן.
חלק א כאן
--
באמצע הכיכר ניצב רושף כולו אבינועם בן נועם. נביא הצדק. שופרו בידו, בגדיו לבנים, מצנפתו מזדקרת הרחק השמימה, תיקיו הרבים פזורים סביבו. חבורת שוטרים-נאצים-ציונים מנסה ללא הצלחה להזיזו ממקומו האסטרטגי - וקולו רועם ונשמע היטב בינות לסירנות המזעזעות ויפחותיהן של חתולי סיליביה האורגת: ״דברי אבינועם בן נועם - גורו לכם מיום הדין, ומעונשו של גיהנום! אחריתכם מדון, סופכם יללה״, ותקיעת שופר אדירה.

הפוגה קלה להתחמקות ממרפקו של זוזו השוטר, תקיעונת קלה כהצהרת כוונות, ותקיעה נוספת להרחיק את המזיקים ואת המכתזיות המתגנבות בשקט בשקט אל קצה הרחוב ומתעתדות לרחוץ את אבינועם בסילון של מי בואש.

שושי צרודה לגמרי ומתנשפת: הגיע הזמן לעשות סוף למציאות הבלתי נסבלת של ההתעלמות מהמצב. לא! לא! לא! על גופתי המתה אני אפנה את המדרכה, גברתי. אני לא מוכנה יותר להתעללות בחיות! אני עומדת פה עד ש - וטראח! המכתזית השוקקת הניסה את שושי, ועימה חצי מיושבי הכיכר.

צרור שוטרים חמורי סבר אלימים מאלמים באלותיהם מתפרצים אל הכיכר. חת ושתיים! זאפטה לאבינועם, זאפטה לשופר, זאפטה לאבינועם. זוזו מזנק ושובר לו את המשקפיים בששון, וששון מנצל את המרווח הצר -משתחל- ומצליח לתת גם הוא זאפטונת לאבינועם. אדוני, זוהי הפגנה לא חוקית - זאפטה! - אתה מתבקש לפנות את הכיכר.

הנקהלים עלו למדרכות, חתוליה היתומים של סילביה בהו בדמע בניידת המתרחקת ובתוכה גבירתם. ששון נשען בנחת על הניידת וסיפר בגאווה מרובה על הזאפטות, כאפות, נאגחות שחילק בעין יפה וברוחב לב לנאספים. האוטובוס סוף סוף צלח את הכיכר ויושביו שחררו אנקת רווחה. פח האשפה המוזנח המשיך להעלות עשן מחניק בצד הכיכר. אבינועם נסחב באוזניו הארוכות למעמקיה האפלים של הזינזאנה, ושאג מאחורי הסורג בהיסטריה על פלאנט x שאוטוטו בא לעשות פה סדר ולהחריב את העיר.

הניצחון הושג, עד ההפגנה הבאה.

הרחוב נשאר מוזנח במשך שבוע וחצי, עד שאחמד טאטא אותו בין סיגריה לסיגריה.

האוטובוסים נסעו כרגיל דרך הכיכר.

זוזו צילם את ההפגנה ושלח לבני ביתו, שיראו את אבאל׳ה עושה סדר ברחובות.

שושי חזרה לאוניברסיטה לגמור את הסמסטר.

אבינועם בן נועם השתתק לאחר שצוות אחים בא לאסוף אותו מתחנת המשטרה, שפוף יגע ואוחז בדמע בשלושת חלקי שופרו זצ״ל: למה, למה השוטר ההוא שבר לי את השופר?!

ששון נעצר לחקירת מח״ש בגין חוסר נכונות מצידו להעלים ראיות.

חתוליה של סיליביה מצאו להם אמא אחרת.

והפח השרוף המשיך לבעור לו בפינה בשקט ובצניעות, בלי לעשות רעש וצלצולים.

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אוי זה מקסים!
מצחיק והעיקר - סוף סוף הבנו על מה ההפגנה.. (זה היה ממש ברור.. מה, לא?)

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אי מקווה שהכוונה לא לקטע שהעליתי מקודם.. עבדתי עליו הרבה זמן!
אם כן, מתנצלת. יש לי רק עגבניות שרי בבית :confused:
והן במצב מצוין! חצי רקובות :p
איפה הבונקר?

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מדהים, והעיקר, שבסוף הכל הסתדר יופי.
ליושבי האוטובוס שלום, אם תהית...

ולציטטה [הכל אהוב, וזה במיוחד]:
חת ושתיים! זאפטה לאבינועם, זאפטה לשופר, זאפטה לאבינועם. זוזו מזנק ושובר לו את המשקפיים בששון, וששון מנצל את המרווח הצר - משתחל- ומצליח לתת גם הוא זאפטונת לאבינועם. אדוני, זוהי הפגנה לא חוקית- זאפטה!- אתה מתבקש לפנות את הכיכר.

וגם זה:
אבינועם בן נועם השתתק לאחר שצוות אחים בא לאסוף אותו מתחנת המשטרה, שפוף יגע ואוחז בדמע בשלושת חלקי שופרו זצ״ל

וככלב השב על לא-רוצה-להגיד-מה, חזרת על הטעות של סילביה האורגת. לא רוצה להיות בסביבה כשיואל יקקטס אותך על זה...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים, והעיקר, שבסוף הכל הסתדר יופי.
ליושבי האוטובוס שלום, אם תהית...

ולציטטה [הכל אהוב, וזה במיוחד]:
חת ושתיים! זאפטה לאבינועם, זאפטה לשופר, זאפטה לאבינועם. זוזו מזנק ושובר לו את המשקפיים בששון, וששון מנצל את המרווח הצר - משתחל- ומצליח לתת גם הוא זאפטונת לאבינועם. אדוני, זוהי הפגנה לא חוקית- זאפטה!- אתה מתבקש לפנות את הכיכר.

וגם זה:
אבינועם בן נועם השתתק לאחר שצוות אחים בא לאסוף אותו מתחנת המשטרה, שפוף יגע ואוחז בדמע בשלושת חלקי שופרו זצ״ל

וככלב השב על לא-רוצה-להגיד-מה, חזרת על הטעות של סילביה האורגת. לא רוצה להיות בסביבה כשיואל יקקטס אותך על זה...
היא חזרה לסורה. טוב שעצרו אותה, בסך הכל.

אני חושד שמדובר באביצדק , הנורמלי האחרון. @רותי קפלר

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתוב טוב.
טרנד חדש שתוכלו לרשום אותו כפטנט: לקיחת דמויות ידועות מספרים או קטעים ספרותיים
ושתילתם בתוך טור
המעלות : אין צורך לעבוד קשה בשביל לתאר את הדמויות, הן קופצות לדמיון של הקוראים ברגע שבו מזכירים אותם

רק אני לא הבנתי את 2 השורות האחרונות?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כתוב טוב.
טרנד חדש שתוכלו לרשום אותו כפטנט: לקיחת דמויות ידועות מספרים או קטעים ספרותיים
ושתילתם בתוך טור
המעלות : אין צורך לעבוד קשה בשביל לתאר את הדמויות, הן קופצות לדמיון של הקוראים ברגע שבו מזכירים אותם

רק אני לא הבנתי את 2 השורות האחרונות?
לא ברורה לי הנימה האם היא צינית או לא, על כן אעדיף שלא להגיב.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנימה רצינית
והטרנד החדש כבש אותי לחלוטין

לא יודעת איך אוכל לשכנע,
כי גם המילים הללו יכולות להשמע ב-2 האופנים.

לא חייבים להגיב

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקיי.

זה התחיל כרצון להודות לקקטוס המוכשר על החומרים שלו...
וכן, זה גם גורם הזדהות עם הדמויות.
לעניות דעתי הקוראים גם אוהבים לשוב ולהיתקל בדמויות מוכרות.

דודה נחמה ונחום ומוישלה המופרע וחנהלה ההיפראקטיבית בהחלט חופשיים לשימוש, על הדרך.

2 השורות האחרונות היו בכלל.. פדיחה מסויימת. וד״ל.

בודקת תוכנה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איזה סוחף! זה העיף אותי ישר לאותה כיכר ולאותה הפגנה....
ותמיד יש את אלה שאי אפשר לפספס אותם וכולם חייבים לדעת מה הם עשו למי ולמה......
אבינועם הועדבק מאביצדק, זה ברור, אבל מה שנגע לי בלב היה דוקא הכאב על שלושת החלקים של השופר.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה