אבטלה בלי לחכות 90 יום

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
הייתי בחופשת לידה והארכתי אותה ואז התפטרתי מהעבודה ב13/3/20 וכתבתי לביטו"ל שזה לצורך טיפול מהילד ובגלל הפחד מהקורונה.
ביטו"ל התחיל לשלם לי אבטלה רק 90 יום אחכ. וכתב שאין סיבה מוצדקת לפיטורין.
יש מצב להגיש בקשה לשנות את זה. כלומר שאני יגיד להם שהיתה לי סיבה מוצדקת להתפטרות שזה הפחד מהקורונה קבוצת סיכון. ואז אקבל רטרו גם על ה90 יום?
שייך דבר כזה?

כיוון אחר

משתמש פעיל
תעשי חיפוש בגוגל התפטרות אחרי לידה,
ראיתי שם כמה סיפורים על נשים שהתפטרו מסיבות שונות וקיבלו
בהצלחה!

אסתר דהן

משתמש פעיל
אני גם התלבטתי אם לעשת את זה והתיעצתי עם הרב גולדנטל מדגל התורה.
הוא עונה על כל השאלות האלו ויש לו ידע נרחב מאד.
עונה בשמחה ובסבר פנים יפות ממש, ממליצה לך ממש להתייעץ איתו
אם תרצי מספר אכתוב לך.

אסתר דהן

משתמש פעיל
מספר הטלפון:039409090
מתקשרים משאירים הודעה אצל מוקדנית עם השאלה והוא חוזר אלייך עם תשובה.
וכן,הוא עונה בעוד נושאים תוכלי תמיד לנסות, מאד אדיבים שם.
בהצלחה.
נ.ב בעקרון יש להם גם מייל אך אני לא מוצאת אותו,

פרידא

משתמש מקצוען
הייתי בחופשת לידה והארכתי אותה ואז התפטרתי מהעבודה ב13/3/20 וכתבתי לביטו"ל שזה לצורך טיפול מהילד ובגלל הפחד מהקורונה.
ביטו"ל התחיל לשלם לי אבטלה רק 90 יום אחכ. וכתב שאין סיבה מוצדקת לפיטורין.
יש מצב להגיש בקשה לשנות את זה. כלומר שאני יגיד להם שהיתה לי סיבה מוצדקת להתפטרות שזה הפחד מהקורונה קבוצת סיכון. ואז אקבל רטרו גם על ה90 יום?
שייך דבר כזה?
אני התפטרתי פעם (לא אחרי לידה) כי היו בעיות בעבודה, לא היתה עבודה והבוס לא הסכים להוציא לחל"ת...
שלחתי מכתב לביטוח לאומי והם שילמו לי מיד.

ברכיק

משתמש פעיל
אני גם התלבטתי אם לעשת את זה והתיעצתי עם הרב גולדנטל מדגל התורה.
הוא עונה על כל השאלות האלו ויש לו ידע נרחב מאד.
עונה בשמחה ובסבר פנים יפות ממש, ממליצה לך ממש להתייעץ איתו
אם תרצי מספר אכתוב לך.
[/QUOTE
אני במקום העבודה שלי הייתי צריכה לעבוד לפעמים בשעות הערב ונאלצתי לעזוב בשביל הטיפול בתינוק וטענו לי שאוכל לקבל אבטלה רק לאחר 90 יום,
מישהו יודע האם זה נכון?
והאם אוכל לתבוע רטרו?

אסתר דהן

משתמש פעיל
בד"כ(לפי מה שידוע לי) אם צריך לעבוד בשעות הערב והמעסיק לא מוכן להוריד את השעות האלו ניתן לקבל אבטלה מיידי.
בכל אופן אני ממליצה לך לדבר עם הרב גולדנטל הוא מומחה בעניינים של ביט"ל ויגיד לך מה הזכויות שלך ומה את צריכה לעשות כדי לקבל אותם.
בהצלחה.

פרידא

משתמש מקצוען
אני במקום העבודה שלי הייתי צריכה לעבוד לפעמים בשעות הערב ונאלצתי לעזוב בשביל הטיפול בתינוק וטענו לי שאוכל לקבל אבטלה רק לאחר 90 יום,
מישהו יודע האם זה נכון?
והאם אוכל לתבוע רטרו?
בד"כ(לפי מה שידוע לי) אם צריך לעבוד בשעות הערב והמעסיק לא מוכן להוריד את השעות האלו ניתן לקבל אבטלה מיידי.
בכל אופן אני ממליצה לך לדבר עם הרב גולדנטל הוא מומחה בעניינים של ביט"ל ויגיד לך מה הזכויות שלך ומה את צריכה לעשות כדי לקבל אותם.
בהצלחה.
בדיוק.
אל תקשרי את העניין לזה שהתפטרת בשביל לטפל בתינוק (זה קשור לזה שתקבלי פיצויים למרות שהתפטרת ולא פוטרת)
אלא לזה שהמעסיק לא מוכן להוריד לך את השעות של הערב וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה