דרוש מידע אבחון תעסוקתי-תיל+יועץ תעסוקתי או מאבחנת לפי תווי פנים?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שואלת בשביל בת דודתי שאין לה ניק בפרוג,
היא רוצה ללכת לעשות אבחון תעסוקתי ומתלבטת אם ללכת
לאבחון ממוחשב כמו תיל ואז יועץ תעסוקתי או ללכת לאחת
שמאבחנת לפי תווי פנים וגם מדברת איתך אחרכך -אחת מאד ידועה .
מה דעתכם? מה מועיל יותר ועוזר להגיע להחלטה הכי נכונה?
ואם כן, איפה הכי עדיף לעשות את זה או אצל מי?

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מבחינת מבחן תיל- חציו הראשון של המבחן עוזר, כיון שהוא מראה את היכולות השכליות, חציו השני שבוחן את הנטיות לא מועיל, כיוון שהתשובה נבחרת לפי התחום הרצוי. לדוג' יש שאלה: האם את אוהבת ילדים? בחורה שרוצה ללמוד גננות תענה כן. האם את מסוגלת לשבת שעות ארוכות מול מחשב? בחורה שמעוניינת ללמוד תכנות תענה כן.
אבל אם זה לצורך בחירת מסלול, אז רוב המקומות דורשים ציון של מבחן תיל לפני קבלה למסלול בכל מקרה.
אם היא מעוניינת באבחון תעסוקתי, אני ממליצה מאד על אחת מבני ברק. יקרה, אבל מקצועית מאד.
יעל פיסם- 0527644330 בהצלחה!!

כהנית

משתמש מקצוען
אני, מניסיון ממליצה מאד על יועצת תעסוקתית שתשב איתך ותדבר על מה שאת רוצה ומה שמתאים וכו'.
אבל חושבת שזה תלוי גם באופי של הבנא יש כאלו שמאד אוהבים מאבחנים ויש גם כאלה שצריכים פשוט לסדר להם בראש מה מתאים להם ומה כולל כל מסלול.
חוצמזה חשוב ללכת לאחת שמבינה ומתמצאת במסלולים קצת יותר מכל אחת...
(ואם את צריכה יש לי שם של יועצת מעולה.)

N

neomy21

אורח
יועצת תעסוקתית
או גרפולוגית

pniniz

משתמש צעיר
אני לא ככ ממליצה על מבחן תיל. לא אם מדבר בהתלבטות בין הוראה לתכנות או הנה"ח ומקצועות שנלמדים בסמינר....
אם זה מעבר אני ממליצה על גרפולוג- אני אישית הייתי אצל אחד ברנדוויין והוא ממש עזר לי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה