תוכנת אולפן

פשטות ותמימות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני צריך תוכנת אולפן לא בשביל לעבוד עם פלאגינים וסאונדים מהתוכנה כלומר אני פחות בכיוון של לרשום תפקידים במחשב - אלא יותר בשביל להקליט כלים אמיתיים כמו גיטרות ונשיפה (סאונדים חיצוניים) איזו תוכנה מבין כל תוכנות האולפן הנפוצות הכי נוחה לעבודה עם הקלטה של כלים?
ואיזה דרישות המחשב דורש בשביל התוכנה? (ג'יגה ראם חיבורים וכו'...)
-
פשוט אין לי מחשב מיותר שיהיה מיועד רק בשביל האולפן לכן אני מחפש תוכנה שלא תעמיס על המחשב שכל הבית משתמש

שניאור אייזנבך

אורגניסט ועורך סרטים - '054-8528425'
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אדובי אודישן פצצה בשביל זה לא מעמיס מידי ואיכותי

אינסטרומנט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
-לא חינמית אבל יותר זולה מקיובייס
60$ לשימוש פרטי, 225$ לשימוש מסחרי (אם אתה מרוויח יותר מ20,000 דולר מההפקות שלך)
-לא רואה שיש ממשק בעברית
-משהו חדש יותר, יש הרבה השוואות, אבל בסופו של דבר צריך לשאול את מי שמתעסק עם זה בפועל.

כנראה שבקיובייס תקבל המון תמיכה,הסברים,פתרון לבעיות וכו' כי הוא מאד נפוץ בשימוש מסחרי.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל אחד יגיד שהתוכנה שהוא עובד עליה זה מס' אחד... @eliosadon שנים בתחום והוא מבין בזה- ולריפר באמת יש מה להציע כי היא מאד קלה למחשב (למרות שאני אישית לא זורם עם התוכנה - כמו שאני לא זורם עם קיובס אבלטון פרוטי לופס פרוטולס ושאר מיני ירקות אלא רק עם Studio One)
יש לי פתרון פשוט מאד כל תוכנה יש לה 30 יום ניסיון נראה לי שחודש יספיק בשביל לדעת...
לStudio one יש גירסה שנקראת Prime שהינה חינמית לחלוטין ולפי מה שכתבת למעלה אז כנראה בנו את התוכנה עבורך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה