עזרה פלאפונים!! תענו לסקר ותגיבו עם הסבר מה לדעתכם הכי טוב

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה פלאפון אתם ממליצים ותסבירו בתגובות מדוע כן ומדוע לא, כל אחד אומר משהו אחר, מה יהיה?
הסקר לטובת הרבה אנשים פה
אבל אני יותר מתייעצת בענייני כל סוגי היאנג (כשר, חדש, מחודש, תומך כשר וכו') לבין 3310

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הצבעתי את המכשירים שעובדים...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני הצבעתי כמובן לסמסונג יאנג (כמו כל אחד שיש לו אותו) אבל זה לא הגיוני שיש באותה הצבעה מחודש כי לזה וודאי לא הייתי מצביע.
למה, מה ההבדל? מה רע במחודש?

לחיל אומר

משתמש מקצוען
למה, מה ההבדל? מה רע במחודש?
במחודש אם נפלת על משהו טוב, עשית עסקה וזה כמעט כמו חדש, אם נפלת על משהו לא טוב יותר מחצי מהמקרים, יש לך פלאפון פחות טוב מיד שניה שבסך הכל החליפו לא פאנל חיצוני.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אגב סי 2 לפי הידוע לי יש היום להשיג רק מחודש
או באתרי מכירות יש במחירים ממש זולים (100-150 ש"ח)
הוא עושה את העבודה מעולה, אין כמוהו
הממשק ונוחות המשתמש לא מוצלחים

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
במחודש אם נפלת על משהו טוב, עשית עסקה וזה כמעט כמו חדש, אם נפלת על משהו לא טוב יותר מחצי מהמקרים, יש לך פלאפון פחות טוב מיד שניה שבסך הכל החליפו לא פאנל חיצוני.
אז מה אני אמורה להיות נביאה?
זאת אומרת שאני צריכה לשלם את המחיר היקר (כבר שכחתי כמה זה, משהו באזור ה650)?

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אז מה אני אמורה להיות נביאה?
לא אפשר להרגיש על הפלאפון אם הוא טוב או לא, תגובת המגע, המהירות, האיכות שמיעה וכו'
זאת אומרת שאני צריכה לשלם את המחיר היקר (כבר שכחתי כמה זה, משהו באזור ה650)?
לדעתי זה שווה כי זה מחזיק כמה שנים אבל צריך הרבה אומץ להשקיע כזה סכום בפלאפון

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא אפשר להרגיש על הפלאפון אם הוא טוב או לא, תגובת המגע, המהירות, האיכות שמיעה וכו'
כאילו אני יבוא לחנות ואגיד להם שאני רוצה מחודש ולבדוק אותו ואז לבדוק את כל האופציות האפשריות? (לעשות לפני זה רשימה)

לחיל אומר

משתמש מקצוען
כאילו אני יבוא לחנות ואגיד להם שאני רוצה מחודש ולבדוק אותו ואז לבדוק את כל האופציות האפשריות? (לעשות לפני זה רשימה)
את מדברת בציניות? כי ככה בדיוק אני קונה מחודשים (לא בדיוק על פי רשימה יותר על פי תחושה וניסיון.

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
יש בשוק כמה רמות של חידוש, יש כאלו שחודשו במפעל והגיעו לכאן מסין כמעט חדשים (כמובן שהם לא נמכרים ב350 שקלים...)
אלו שנמכרים ב350 סביר להניח שהגיע בן אדם לחנות ורצה לשדרג תוכנה או מכשיר, אמר לו המוכר- אעשה לך הנחה של 100 שקל ותביא לי את המכשיר הישן...
ללקוח הבא הוא החליף פאנל חיצוני ונתן לו מה שהיה בשימוש 5 שנים

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
אין על נוקיה
והמציאות מוכיחה זאת
שהמכשירים שלהם נהיים רב מכר וקשים להשגה
שאר המכשירים חוץ מסמסונג שהם גם חברה טובה לא מתקרבים לנוקיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה