להשראה פופקורונה - חיים בסרט :)

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מיזם חמוד שרציתי להעלות לכאן מזמן ורק עכשיו מצאתי את הזמן...
כיון שהקורונה לא עומדת לעזוב אותנו בעתיד הקרוב כפי שנראה כרגע... ומצב הרוח של הציבור יורד במקביל לקצב עליית הגרפים...
חשבתי אולי נירתם כולנו למיזם "פופקורונה - חיים בסרט"
לא חסרות סיטואציות הזויות\מצחיקות\מוזרות שמתרחשות בחיינו בעקבות המהפך והמעבר לשגרת קורונה.
נשחיז עטים ונעלה כאן תסריטים חמודים, משמחים ומעלים חיוך.

ואולי בהמשך יימצא ניק מתנדב מפורום אנימציה\איור שיהפוך את התסריטים שלנו לסרטוני אנימציה משעשעים שיעלו חיוך על שפתיהם של עשרות אלפי מתוסכלי קורונה ומבודדי עם...

מתנדבת להתחיל עם תסריט דמיוני מס' 1:

מערכה א':
רקע: בית טיפוסי מלא ילדים ובלגן... אמא עם טלפון ביד.
שדכנית על הקו: "אני שומעת שעכשיו הודיעו על הנחיה שאין להתקהל יותר מאדם אחד במקום פתוח... זה קצת בעייתי"
אמא של מיועדת: "כן... במרחב סגור גם אסור להכניס אף אחד מחוץ למשפחה גרעינית... לכן קבענו פגישה ראשונה במרחב פתוח"
שדכנית: "לבטל כבר אין מצב... הבחור יצא מהקפסולה ולא יוכל לחזור אליה עד עוד חודשיים. לומר לו שיצא לחינם זה בלתי אפשרי...הנזקים יהיו לטווח ארוך הרבה יותר מ2 מטרים"...
אמא: "אני מבינה... גם הבת שלי כבר ממוטטת מהשהיה בבית והפגישות בזום עם שויגעריות פוטנציאליות שפוסלות אותה לכאורה בגלל איכות המצלמה אצלינו וגם כי תמיד רואים ברקע איזה ילד משתולל או רב... את יודעת איך זה 12 ילדים בבית של 4 חדרים וחדר אחד תפוס למתבודד התורן..."
שדכנית: "אני חושבת שמה שנעשה פשוט נפגיש אותם במרחב פתוח כמו שתכננו רק שיבואו לפי כל ההנחיות...ונקווה שלא תעבור שם ניידת"
אמא: "בסדר... כלומר אני מקווה שיהיה בסדר..."
שדכנית :"אוקיי. אז קבענו. מחר ב8 וחצי בפארק העירוני בספסלים משני קצוות הגן, היא בימני והוא בשמאלי. הוא יגיע עם מסכה שחורה של נייק לצורך הזיהוי".

מערכה ב':
פארק עירוני ריק לגמרי ובשני צידיו ספסלים עליהם יושבים הזוג הנרגש עטויים במסכות.
בחור: "ערב טוב"
בחורה: "איך הגעת?"
בחור: "נסעתי באופניים עד לתחנה ראשונה של קו 15, כדי להיות הין עשרה ראשונים על האוטובוס לפני שהוא יפסיק להעלות נוסעים... גם בחזור אני אצרך לעשות את זה. זה אומר שיש לנו עוד שעה ורבע עד לסיום הפגישה כי ללכת ברגל מכאן עד לתחנה ראשונה שלו זה 15 דקות וב10 כבר אין תחבורה"
בחורה: "כן...זה הזוי. אני כאן כבר מאתמול בלילה. דודה שלי פינתה לי את המחסן הצמוד לבית, איימו שיהיה סגר על השכונה ופחדנו לקחת סיכון"

מערכה ג':
טיילת ליד חוף ים ריק והזוג במסכות הולכים במרחק רב משני צידי הטיילת.
בחור: "זו כבר פגישה רביעית וב"ה לא נתפסנו..."
בחורה: "כן. זה נס גלוי! הקנס על התקהלות יותר מאדם אחד עומד על 1000 ש"ח..."
בחור: "אני מקווה שבחתונה שלנו יהיה מותר יותר משני אנשים... שנוכל להביא עדים..."
בחורה נרעשת: "יש חתונה??? מזל טוב!!! ... אני כל כך מתרגשת!!!"...

מערכה ד'
טקס אירוסין מצומצם -חתן כלה והורים משני צדדים כולם במסכות.
אבא: "ועכשיו נשמע את ראש הישיבה שליט"א בדברי שבח על החתן"
האב לוחץ על טייפ משם בוקע קולו של הראש הישיבה: "סימן טוב ומזל טוב יהא לנו! מאז תחילת לימודי בישיבה שמוליק שלנו היה מצניע את עצמו ומתנהג בענווה מופלגת, שומר מרחק מכל קצה של גאווה, ומתבודד יומם ולילה עם הגמרא שלו..."

מערכה ה':
כלה מודדת שמלת חתונה - עומדת לבד בסלון והמוכרת מאחורי מחיצת זכוכית במרחק רב
מוכרת מצביעה לה על סטנד מסכות בצד שני של הסלון: "כל שמלה שאת מודדת- יש לנו כאן מסכות חופה מדהימות להתאים, יש גם עם סברובסקי, טול שתי שכבות ו3 שכבות...דברים מ-ד-ה-י-מ-י-ם!!!"

מערכה ו'
כסא כלה בתוכו יושבת הכלה עם מסכה
חתן ממוסך מחזיק שתי עששיות בשתי ידיו ומתקרב לכלה,
במרחק 2 מטר מכל צד שלו הולכים האבות -אביו מימין וחמיו משמאל, ו8 איש נוספים עומדים במרחקים בקצוות שונים של האולם.

המסדר קידושין: "אסור לאדם שיקדש את האשה עד שיראנה..."
כלה וחתן מסירים מסיכות בדחילו ורחימו...

כלה וחתן בורחים זה מזה כל אחד לכיוון אחר...

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
חזק

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

טוביT

משתמש פעיל
משהו חמוד שקרה לנו היום-
הילדים שיחקו במיקרוגל על בטריות שטירטר לי את העצבים עם הרעש שלו,
אמרתי להם - די שימות כבר המיקרו הזה, הוא ממילאה מפורק וגוסס
אז הילד בן ה4 ברח בלחץ תוך שהוא צועק "מה, יש לו תסמינים?"

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בפרסום שיעבור את הסינונים צריך שיראו גברים בלבד.
אולי אפשר בתשדיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה