סיוע בשכר דירה - מי יודע לעזור?

השם נתן

משתמש מקצוען
אין לי שמץ של מידע על המושג ואני מנסה לגשש האם אני זכאית או לא.
אני עובדת שכירה במשרה חלקית ובעלי אברך (+ילד אחד) אין לנו דירה ברשותינו.
יש מצב שאנחנו זכאים לקבל משהו? אם כן איך מתחילים? לאן פונים?
אשמח בכל בדל מידע
תזכו למצוות ויום טוב,

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
תבדקי לאיזה חברה יש את הסניף בעיר שלך
כי יש הבדלים דקים בין החברות
את עובדת בתחום ההוראה/גננות/מעון?
אם כן את לא חייבת ממש משרה מלאה
והקף משרה מלאה בתחומים אחרים הינם 165 שעות ולא 182
בהצלחה

השם נתן

משתמש מקצוען
אינני עובדת בתחומים שהוזכרו קודם ואין לי את כל השעות
אבוד??

ANK

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש סיוע בשכר דירה למי שחתם חוזה במחיר למשתכן לפני חודש. ויקבל את הדירה רק עוד שלוש שנים. ( שמעתי משהו כזה אם זה נכון)

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו יודע אם יש סיוע בשכר דירה למי שחתם חוזה במחיר למשתכן לפני חודש. ויקבל את הדירה רק עוד שלוש שנים. ( שמעתי משהו כזה אם זה נכון)
ככל וקניתם דירה מקבלן ועדיין אינכם מתגוררים בו מקבלים סיוע בשכר דירה זה מצריך אישור קבלן

• תודה
Reactions: ANK

ANK

משתמש פעיל
תודה רבה. אבל לא כל כך הבנתי. האם מקבלים סיוע או לא?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה רבה. אבל לא כל כך הבנתי. האם מקבלים סיוע או לא?
במידה ואתם עדיין לא יכולים להיכנס לדירה כי היא בבניה מקבלים סיוע, זה מצריך אבל אישור מהקבלן שהדירה עדיין לא בנוייה

שפת הים

משתמש מקצוען

אין בעיה לקבל אבל צריך לעבור דרך ועדת חריגים

ANK

משתמש פעיל
מישהו התנסה עם זה? ומה אני צריך לומר לגבי חתימת החוזה של מחיר למשתכן כשאני בא לבקש סיוע? נ''ב תודה לכולם על המידע!

TNN

משתמש חדש
יש לי מספר טלפון של אחת שמסדרת הכל ובנתיים לכל מי שהיא טיפלה בתיק היא הצליחה להוציא(יש לה קשרים עם פקידה....) אם את רוצה את המספר תפני אלי באישי- בהצלחה!

אביודה

משתמש מקצוען

מישהו התנסה עם זה? ומה אני צריך לומר לגבי חתימת החוזה של מחיר למשתכן כשאני בא לבקש סיוע? נ''ב תודה לכולם על המידע!
מישהו יודע האם באמת ממשיכים לקבל סיוע אחרי חתימת חוזה במחיר למשתכן?

היוש

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם באמת ממשיכים לקבל סיוע אחרי חתימת חוזה במחיר למשתכן?

בזמנו כשאני בררתי, מקבלים.
אנחנו כבר היינו רשומים בטאבו וקבלנו,
אבל לא דרך מחיר למשתכן.

ולשאלת בראש האשכול,
אני גם לא עבדתי משרה מלאה אז הכניסו אותי לועדת חריגים וקבלנו, סה"כ צריך לכתוב לועדה למה אתם רוצים, קצת 'להתבכיין' והכל בסדר....
ובכל עיר יש זכיין אחר שמפעיל את התוכנית ממשרד השיכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה