דרוש מידע סטירת לחי ממצלמה (יש דבר כזה)

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
9
G9 תמונות יותר איכותיות -חדות ויפות , לא שחסר משהו לאיכות של 740 , אבל זה עוד יותר
740 יותר משחקים ופונקציות
כל ההחלטות נכונות
אבל תכלס למטרת המסיבות יהיה בעיה עם הזום הקטן או שזה לא מאד נורא וכן אפשר גם להקריב?

פרח קטן

משתמש רשום
קופצת על האשכול
א. יש לי מצלמה sx610 ובתקופה האחרונה מופיע לי 'כרטיס זכרון נעול' גם על כרטיס
חדש, מה שאומר שאין לי דרך לצלם בה כלל אלא לצפות בתמונות.
האם יש מישהי שנתקלה בתופעה? יש דרך לתקן דבר כזה? היכן?
ב. איזו מצלמה מומלצת לקניה לא ברמה מקצועית אך תמונות חדות וברורות?
ג. האם גם המצלמות "זכו" בהתייקרות לאחרונה?

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
א. יש לי מצלמה sx610 ובתקופה האחרונה מופיע לי 'כרטיס זכרון נעול' גם על כרטיס
בכרטיס זיכרון (הגדול - או החלק הגדול שאליו מכניסים את הכרטיס הקטן) יש כמו כפתור זעיר בצד ש'נועל' אותו. פשוט צריך להזיז אותו לצד השני.

פרח קטן

משתמש רשום
בכרטיס זיכרון (הגדול - או החלק הגדול שאליו מכניסים את הכרטיס הקטן) יש כמו כפתור זעיר בצד ש'נועל' אותו. פשוט
אני מדברת על אפשרות בה הכפתור על מצב לא נעול
זו בעיה שיצא לי לשמוע עליה מעוד כמה במצלמה הזו דווקא אבל בלי פתרון
תודה בכל אופן.

*צילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מדברת על אפשרות בה הכפתור על מצב לא נעול
זו בעיה שיצא לי לשמוע עליה מעוד כמה במצלמה הזו דווקא אבל בלי פתרון
תודה בכל אופן.
נעלתי ופתחתי לאחותי. וזה עזר.
לא יודעת אם זה יעזור לכל המצלמות

מירי צי

משתמש רשום
מקפיצה
אני חייבת המלצה למצלמה קומפקטית (חשוב מאד!!! אחרת מסורבל לצלם) עם תמונות חדות וברורות גם לאחת שלא יודעת להפעיל תוכניות

element

משתמש מקצוען
מקפיצה
אני חייבת המלצה למצלמה קומפקטית (חשוב מאד!!! אחרת מסורבל לצלם) עם תמונות חדות וברורות גם לאחת שלא יודעת להפעיל תוכניות
לומיקס Lx100 של פנסוניק.
חדות גבוהה מאוד גם בתנאים חשוכים יחסית. הכי טובה לטעמי בקטגוריית הקומפקטיות מכל מה שהתנסיתי עד כה,
גם בחדות הסטילס וגם באיכות הוידאו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה