דרוש מידע מישהי הצליחה ללמוד גרפיקה לבד?

רינה כהן3434

משתמש פעיל
אני מעוניינת ללמוד את תחום הגרפיקה לבד.
האם משיהי עשתה את זה ויכולה לייעץ?
שאלה נוספת - אילו עבודות דורשים עיצוב גרפי? חוץ מכרטיסי ביקור למשל?
ובכלל, איך זה עובד אני אמורה לעשות את זה על דיסק ואחכ להעביר לחומרי גלם?
תודה

C

משתמש מקצוען
1. נראה לי מאוד קשה ללמוד לבד. אולי אם יש לך אנגלית ברמה גבוהה תצליחי לחפש קורסים באינטרנט, אבל גם אז - יתכן שיהיו לך כל מיני "חורים" חשובים בידע שאפילו לא תדעי על החוסר בהם, מה שלא יקרה בתכנית לימודים מסודרת.
2. העבודות שדורשות עיצוב גרפי מתחלקות לשתיים. לפעמים עבור אותו לקוח צריך את שניהם.
החלק הראשון נקרא פרינט (=הדפסה) שזה כמעט כל דבר שמדפיסים על מוצר פיזי: הזמנות לחתונה, קטלוגים לחנויות, מודעות פרסומת בלוחות המודעות/בעיתונים, פלקטי קיר לגננות, כרטיסי שנה טובה, בלנקים, כרטיסי ביקור, שקיות לחנויות, וכדו'.
החלק השני נקרא דיגיטל, שזה אומר כל דבר שלא מודפס, אל מוצג על מסך המחשב. לדוגמה: עיצוב אתר אינטרנט, עיצוב פרסומת למסך, וכדו.
3. איך זה עובד? יש כמובן אופציה לשמור על דיסק ולהעביר ידנית, אבל זה אופציה לא כ"כ נוחה. פשוט יותר זה לשלוח את הקובץ מוכן להדפסה למייל של הלקוח.
חומרים מודפסים - זו עבודה של בית הדפוס, איתם הלקוח אמור לתקשר בד"כ, אא"כ את רוצה לשלוח ישר לבית דפוס עם הנחיות במקרה שיש הוראות מיוחדות או משהו כזה.

נערך לאחרונה ב:

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בהחלט אפשרי.
אבל האבל גדול מאוד.
את צריכה כמויות של זמן וסבלנות, טונות של אמביציה והררי הררים של עקביות והתמדה.
אני למדתי לבד וברוב הזמן נהניתי והתקדמתי. אני לא טיפוס שמסוגל לשבת בכתה ולהקשיב לברבורים של מורה ולהתקדם בקצב של כולם, ולכן הלכתי מלכתחילה על האופציה הזאת.
ב"ה אני כבר 15 שנה במקצוע ולא מתחרטת לרגע שלא למדתי.
ויותר מזה, כשהעסק התרחב ב"ה וניסיתי להעסיק אצלי כמה צעירות שסיימו לימודים הבנתי שלא משנה כמה לומדים ואיך, אם יש לך את זה יש לך ואם אין אין.

הרבה הצלחה!

מציצה

משתמש פעיל
את התוכנות אפשר בהחלט ללמד לבד!
אבל עיצוב ,שאי אפשר בלעדיו, אי אפשר ללמוד לבד!

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לגבי לימוד התוכנות,
אם יש לך יכולת למידה עצמית בדגש על תוכנות מחשב, ממליצה בחום על הספרים של מנטור- הוצאה לאור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה