מידע שימושי מחפשת את העגלה שנגנבה לאחותי

פפרר

משתמש מקצוען
גנבו לאחותי מבני ברק עגלה
שימו לב לא להשאיר עגלה למטה בחדר מדרגות ללא נעילה, ובפרט בשבת
הגנבים יודעים שאיננו משתמשים אז במעלית ומחכים לכם בסיבוב
אני שומעת בלי סוף סיפורים...
מי שמציעים לו עגלה של בוגבו בי 5 אפורה
שילדה כסופה (רגילה) עם גגון וורודבייבי בי 3 + כיסוי לגשם
שיפנה לטלפון 054-8414539
בשורות טובות

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שתנסה לחפש ביד 2, לפני תקופה היה מקרה בבני ברק וגילו שהעלו את זה כבר בשבת ליד 2.
ועוד משהו שתנסה לחפש בחצרות של בנינים ליד- לפעמים הגנבים נתקעים ואחת מאלו שגנבו לה חפשה בחצרות של בניינים ליד ומצאה. בבנין של ההורים שלי גם היתה פעם כמה ימים עגלת מימה שנגנבה עד שאתרו את הבעלים

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שתנסה לחפש ביד 2, לפני תקופה היה מקרה בבני ברק וגילו שהעלו את זה כבר בשבת ליד 2.
ועוד משהו שתנסה לחפש בחצרות של בנינים ליד- לפעמים הגנבים נתקעים ואחת מאלו שגנבו לה חפשה בחצרות של בניינים ליד ומצאה. בבנין של ההורים שלי גם היתה פעם כמה ימים עגלת מימה שנגנבה עד שאתרו את הבעלים
סתם בשביל הקטע חיפשתי ביד 2 אולי אני זו שאמצא את העגלה הגנובה...
עשיתי חיפוש לפי המילים "בוגבו בי" וראיתי משהו מוזר, 4 עגלות כאלו למכירה, הניסוח דומה בכולם מלבד תיאור הצבע, וכולם ניתנים לאיסוף מבני ברק/ראש העין, השמות ומספרי הטלפון חוזרים על עצמם בין 2 אנשים. כל העגלות גם מצולמות באותו מקום.
לי זה נראה כמו גנבים...
מי שרוצה לברר את זה מוזמן... אני רק שמה מידע.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
סתם בשביל הקטע חיפשתי ביד 2 אולי אני זו שאמצא את העגלה הגנובה...
עשיתי חיפוש לפי המילים "בוגבו בי" וראיתי משהו מוזר, 4 עגלות כאלו למכירה, הניסוח דומה בכולם מלבד תיאור הצבע, וכולם ניתנים לאיסוף מבני ברק/ראש העין, השמות ומספרי הטלפון חוזרים על עצמם בין 2 אנשים. כל העגלות גם מצולמות באותו מקום.
לי זה נראה כמו גנבים...
מי שרוצה לברר את זה מוזמן... אני רק שמה מידע.
נראה לי שגם אם לא נמצא את העגלה,
לפחות מצאנו בלשית...
:):):):):):)

בדרך לחזון

משתמש רשום
גנבו לי עגלה
ביום רביעי אחרונה אשתי הכניס את העגלה בוגבו (צבע ירוק/זית)
ואחרי שעה לא מצאה את זה בדקנו במצלמות ולא רואים שא' יצא מהבנין עם עגלה זה חייב להיות א' השכנים
היה שם ארנק ורב קו סטודנט
(אנחנו חשבנו על איזה שכן אבל אין לנו הוכחות ולא נותן לנו להיכנס לדירה שלו
אם י למישהו רעיון איך לעלות ע''ז או א' אמר לי שדרך הרב קו אפשר אבל אני לא יודע איך ...
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה