ספר חדש מה מצב הרוח שלכם?

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
מה מצב הרוח שלכם? כי שלי מעולה ממש!
אני שמחה לשתף שממש עכשיו יצא לאור ספר חדש שלי לילדים בנושא וויסות רגשי.

למה דווקא וויסות רגשי?

זה תחום שאני נתקלת בו הרבה בעיסוק שלי כמנתחת התנהגות, וגם קיבלתי הרבה בקשות מקוראי הספר הקודם בנושא הוויסות החושי להוציא ספר נוסף גם בתחום הוויסות הרגשי (ואגב, יש קשר בין השניים).

אבל, למען האמת, הדחיפה הכי גדולה הגיעה מהילדים שלי שמאוד אוהבים לשמוע סיפורים, ולא פחות מזה - גם להמציא בעצמם.

אז גרעין הרעיון היה שלהם. הוא התפתח, עבר כמה גרסאות עד שאושר על ידי הבוסים הקטנים לשביעות רצונם :).

מצרפת כמה תמונות לטעימה (סליחה על האיכות. בצילום- אני פחות...)

כריכה 1.jpg
מה מצב הרוח 1.jpg
מה מצב הרוח 2.jpg

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
מזל טובב ובשעה טובה!
איזה סיפוק :)
לאיזה גילאים מיועד?
תודה!
גילאי גן - בית ספר יסודי צעיר, אבל אולי עדיף פרטים בפרטי.
מה זה אומר בפועל?
(הכוונה ממה במקצוע כזה מרוויחים את הכסף...)
זה מקצוע פרא רפואי. אפשר לעבוד במגזר הציבורי בגנים ובתי ספר בח"מ או חינוך רגיל, פנימיות לילדים בסיכון, הוסטלים ועוד, ואז הגוף המשלם הוא משרד החינוך או עמותות חינוכיות וטיפוליות שונות.

אפשר לעבוד גם בפרטי, אבל נכון לעכשיו אין החזרים מקופ"ח, כך שנטל התשלום לטיפול פרטי הוא על ההורים.

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מזל טוב
(אם אפשר, לא הבנתי את המקצוע, מה השם הרשמי שלו?)

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מקצוע פרא רפואי
אז מה עושים בפועל? מנתחים את ההתנהגות ואז לאן זה מוביל, מה עושים עם המידע?
לא קשור לפורום כל כך, אבל ממש מענין!
והספר נראה מגרה, יש בחנויות?
את גם איירת? כי רואה שלא רשום שם מאייר בכריכה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה מצב הרוח שלכם? כי שלי מעולה ממש!
אני שמחה לשתף שממש עכשיו יצא לאור ספר חדש שלי לילדים בנושא וויסות רגשי.

למה דווקא וויסות רגשי?

זה תחום שאני נתקלת בו הרבה בעיסוק שלי כמנתחת התנהגות, וגם קיבלתי הרבה בקשות מקוראי הספר הקודם בנושא הוויסות החושי להוציא ספר נוסף גם בתחום הוויסות הרגשי (ואגב, יש קשר בין השניים).

אבל, למען האמת, הדחיפה הכי גדולה הגיעה מהילדים שלי שמאוד אוהבים לשמוע סיפורים, ולא פחות מזה - גם להמציא בעצמם.

אז גרעין הרעיון היה שלהם. הוא התפתח, עבר כמה גרסאות עד שאושר על ידי הבוסים הקטנים לשביעות רצונם :).

מצרפת כמה תמונות לטעימה (סליחה על האיכות. בצילום- אני פחות...)

צפה בקובץ המצורף 506604
צפה בקובץ המצורף 506606
צפה בקובץ המצורף 506607
משמח לשמוע.
הספר זמין כבר בחנויות?

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
מה השם הרשמי שלו?)
ניתוח התנהגות
מנתחים את ההתנהגות ואז לאן זה מוביל, מה עושים עם המידע?
מנתחת התנהגות עושה תצפיות, ראיונות עם צוות חינוכי ו/ או הורים, מכינה תוכנית התערבות בהתאם לניתוח הנתונים מהתצפיות והראיונות, ומדריכה את הצוות החינוכי ו / או ההורים לגבי קשיי התנהות / תפקוד של הילד / הגן/ הכיתה וכדו.

לרוב, מי שמיישם את התוכנית בפועל הוא המורים/ מורות/ גננות/ הורים. לפעמים יש תרפיסטים שעוברים הכשרה ומבצעים את התוכנית בפועל בהדרכה של מנתח ההתנהגות.
והספר נראה מגרה, יש בחנויות?
משמח לשמוע.
הספר זמין כבר בחנויות?
לא. כרגע אפשר להשיג אותו רק אצלי.
את גם איירת? כי רואה שלא רשום שם מאייר בכריכה.
לא אני איירתי. השם של המאייר מופיע בעמוד הראשון. מישהו מחו"ל.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אולי כדאי להעלות תקציר?

ולכתוב קצת על הקונספט?

הספר נפתח בהתנהגות של ילדה שמבטאת רגש לא נעים, והוא טריגר לדיאלוג בין אמא לילדים.

בהמשך השיח מתוארים חוויות שונות ורגשות שעולים בעקבותיהן, מוצעת דרך שעוזרת לילדים לזהות ולהגדיר את הרגשות שלהם, וגם מוצגים כלים שונים להתמודדות עם הרגשות השונים עד לסוף הטוב :).

יש קשר בין הבעת הפנים של הלבבות בספר לבין הרקע שהם מופיעים בו, ולשם הספר יש, למעשה, משמעות כפולה.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הספר נפתח בהתנהגות של ילדה שמבטאת רגש לא נעים, והוא טריגר לדיאלוג בין אמא לילדים.

בהמשך השיח מתוארים חוויות שונות ורגשות שעולים בעקבותיהן, מוצעת דרך שעוזרת לילדים לזהות ולהגדיר את הרגשות שלהם, וגם מוצגים כלים שונים להתמודדות עם הרגשות השונים עד לסוף הטוב :).

יש קשר בין הבעת הפנים של הלבבות בספר לבין הרקע שהם מופיעים בו, ולשם הספר יש, למעשה, משמעות כפולה.
היי נחמי מזל טוב!
-לגלות לכולם שהייתי לידך ביום בו ירד הספר לדפוס?!
אני ממש מתרגשת בשבילך...נראה יופי של ספר

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה