מה זה אביק אוטומטי??

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בה"י

שידרגנו לאינטרפוץ 5 דרך, כי אנחנו רוצים ראש גבוה על הקיר, טוש ביד, וברז למלא אמבטיה שיושב בקיר , לא על דופן האמבטיה.
(האם בשביל אלו מספיק 4 דרך?)

עכשיו בהצעת מחיר כתוב לנו שביקשנו "אביק אוטומטי ופיית מילוי", האדריכלית של הקבלן אומרת שזה חלק מהאינטרפוץ הזה.

תוכלו לנדב מידע מה זה? איך נראה? האם חייבים את זה?

תודה!

חילזון

משתמש מקצוען
אביק מילוי זה שעל דופן האמבטיה יש כמו פייה שמשם יוצאים המים למילוי האמבטיה ללא צורך בברז.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אביק מילוי זה שעל דופן האמבטיה יש כמו פייה שמשם יוצאים המים למילוי האמבטיה ללא צורך בברז.
הבנתי אז זה בדיוק מה שאני לא רוצה...

אפשר לעשות 5 דרך שזה ללא מילוי על דופן האמבטיה או שבשביל זה לא צריך 5 דרך ומספיק 4?

חילזון

משתמש מקצוען
תהיי בטוחה שאת לא רוצה את זה כי זה מאד נוח. הברז מתמלא לכלוך אבנית ונתקע בראש לילדים..

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
תהיי בטוחה שאת לא רוצה את זה כי זה מאד נוח. הברז מתמלא לכלוך אבנית ונתקע בראש לילדים..
אני מכירה את זה, זה זורם עדין על דופן האמבטיה ומאד קשה לשטוף ככה ידיים, רגליים, סמרטוט בזרם חזק וכו. או שאני לא יודעת ויש כאלו שיש להם זרם עוצמתי יותר והם מתיזים יותר למרכז??

זו אמבטיה ליחידת הורים.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יותר יפה ופחות פרקטי.
עכשיו תעשי את השיקול שלך.
אבל, זה גם הרבה עניין של הרגל - לשטוף ידיים ורגליים ולמלא דלי לספונג'ה וכו' אפשר גם עם המזלף (טוש).

פולני

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אביק אוטומטי ופיית מילוי זה שני דברים
אביק זה החור באמבטיה שאליו מתנקזים המים
ואם הוא אוטומטי אז בלחיצה עם הרגל הוא נפתח ונסגר,
ופיית מלוי זה מה שעל דופן האמבטיה שדרכה ממלאים את האמבטיה,
לשם דוגמא יש גם אביק אוטומטי ללא פיית מילוי,

יודי יהודה

משתמש חדש
תודה על המידע
אני מעוניןלדעת מה עדיף עשיתי אינטרפוץ 4 דרך לאמבטיה של הילדים הממוקם על קיר הרוחב בתחילה תוכנן פיית מילוי ומזלף לאחר חשיבה מעונין לקבל את עצתכם האם לשנות לאביק פיית מילוי ולא פיית מילוי מהקיר
חברה של אשתי טוענת שזה נוח האביק כי אין פיה שנתקעת בילדים השאלה אם זה יפה אינטרפוץ 4 ולידו מזלף ואביק פיית מילוי או שיותר יפה עפ הפייה ומה באמת פרקטי יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה