ליפא

שלמה מילר

משתמש רשום
אני רוצה פרטים בבקשה שמעתי שליפא בונה את הדיסק הבא שלו מהקהל זאת אומרת שהוא לוקח עיבודים לחנים די גיי שירים וכו מהקהל מי שיכול שיביא פרטים

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה מה שכתוב בכיכר השבת:

רוצים להיות חלק מהאלבום של ליפא? כך תעשו את זה
כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר יחגוג בשנה הקרובה 18 שנות מוזיקה ובידור - בצורה מיוחדת במיוחד: אלבום חדש שיפיק יורכב כולו מכשרונות מבוזבזים שישלחו לתיבת המייל שלו הקלטות, לחנים, וכן, אפילו גרפיקה (מוזיקה)

כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר יחגוג בשנה הקרובה 18 שנות מוזיקה ובידור - בצורה מיוחדת במיוחד: אלבום חדש שיפיק יורכב כולו מכשרונות מבוזבזים שישלחו לתיבת המייל שלו הקלטות, לחנים, וכן, אפילו גרפיקה.

בסרטון שפרסם אמר ליפא: "אני חוגג 18 שנה של ליפא, וחשבתי איך לחגוג את זה. למה לקחת מאנשים? עכשיו אני רוצה לתת לאנשים. אני רוצה לעשות את הדיסק הבא עם כל מיני אנשים שיש להם כשרונות ואין להם את הצ'אנס. עכשיו זה הזמן".

מה שולחים למייל של ליפא? "אפשר לשלוח (למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>) שירים, שירה, מוזיקה, מיקס, מקהלה - ומה שלא יהיה... אפילו גרפיקה. בעזרת השם בחמישה עשר באב אני אגיד מי הזוכים שנכנסים לדיסק".

למה כל כך קצת זמן? ליפא מסביר: "אני לא רוצה שכל ילד או בחור ישלח לי אימיילים, קיבלתי כבר מאות... אני רוצה לתת פוקוס על אלו שבאמת יש להם כשרונות. אני כבר אומר - אם אני לא מקבל אתכם, זה לא אומר שאתם לא טובים, זה פשוט אומר שלדיסק הזה זה לא יכנס. אני אוהב אותכם".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה